Opinie o Tromed - zaopatrzenie medyczne w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Tromed - zaopatrzenie medyczne. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Tromed - zaopatrzenie medyczne o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów i artykułów medycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tromed - zaopatrzenie medyczne w Łódź

Czy często w firmie Tromed - zaopatrzenie medyczne zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

Anna Troczyńska Nowy wpis

Zapytania dotyczące rekrutacji proszę kierować bezpośrednio do firmy drogą mailową contact@tromed.pl

Irena

Czy ta Pani Anna o której tu wspominacie nadal pracuje? I czy potwierdzacie, że słabo zarządza kadrą? Bo nie wiem czy się w to pakować.

Pracuje i będzie pracować Nowy wpis
@Irena

Niestety to właścicielka...

Anna Troczyńska Nowy wpis
@Pracuje i będzie pracować

Czy na świecie nie ma nic ciekawszego czym warto by się zainteresować tylko moja osoba ... ?

Anna - były pracownik

Nie polecam współpracy z Panią Anną, brak wiedzy o kierowaniu personelem i byciu liderem. Mieszanie problemów osobistych z zawodowymi to brak profesionalizmu.

Anna Troczyńska
@Anna - były pracownik

Pani Anno, spędziła Pani z nami w firmie 4 tygodnie rezygnując z pracy ponieważ nie umiała Pani pogodzić swojego życia osobistego z zawodowym, mimo ze wraz z pracownikami szukaliśmy rozwiązań na Pani możliwości. Biorąc pod uwagę zakres Pani zadań i wykazanych umiejętności nie można oczekiwać obiektywnej i rzetelnej opinii.

!
@Anna - były pracownik

Potwierdzam te słowa. Nie polecam tego miejsca.

Anna Troczyńska
@!

Pracowała Pani przed zatrudnieniem w naszej firmie w dwóch sklepach medycznych oraz ukończyła Pani 5-letnie studia magisterskie na kierunku fizjoterapia... Zatrudniając Pani deklarowała Pani, że uzupełnienie wiedzy w stopniu minimalnym jaki od Pani wymagaliśmy to drobiazg... Czekaliśmy 5 tygodni.... Może uczciwie będzie napisać zamiast "nie polecam tego miejsca" to "nie poradziłam sobie w tym miejscu "

Szczególnie jak ktoś bardzo chce oczernić firme to zawsze znajdzie jakieś powody!!!

@Adam

Panie "Adamie", powody są jedne i te same od lat . Czas na zmiany oraz odpowiednie zachowanie wobec pracowników.

jabłko
@Ewa

"Ewa" a możesz podać te powody? bo taka wypowiedź to zwykły frazes, nic nie wnoszący. to jakby powiedzieć że Prezes jest gupi bo jest gupi.

jajko
@Adam

Adamie, nie trzeba szukać powodu. kłamstwo wypowiedziane wielokrotnie staje się prawdą. zobacz jak to działa dookoła. a czy to będzie ta firma czy inna, jak ktoś chce komuś nasrać do ogródka, to i homorojdy mu nie przeszkodzą

melanż
@Ewa

@Ewa skoro powody są jedne i takie same od lat to znaczy, że oczekiwania pracowników są jedne i takie same od lat.może czas na zmiany ze strony pracowników? ten mechanizm zawsze działa w dwie strony.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Tromed - zaopatrzenie medyczne spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Dietetyk
logo firmy Technik Farmacji
Ruda Śląska
SMART-HR
Czarek

Mam nadzieję, że to dobra praca w firmie jest powodem takiej ciszy na forum?

Ulka

Dobra firma dla ludzi, którzy chcą pracować a nie tylko robić wrażenie!

Marzena

@pracodawca, na forum gowork.pl każdy ma prawo wyrazić swoją opinię w sposób anonimowy i w granicach wyznaczonych przez Polskie prawo. Nie należy jednak zapominać że anonimowość nie zwalnia z odpowiedzialności na własne słowa - za oczernianie firmy czy podawanie nieprawdziwych informacji można być pociągniętym do odpowiedzialności. Każdy wpis który ktokolwiek uzna za niezgodny z Polskim prawem lub regulaminem forum ( link: https://www.gowork.pl/regulamin ) można zgłosić do administracji serwisu bądź bezpośrednio do odpowiednich służb.

Byli pracownicy

Niestety ale prawda jest dość bolesna. Przy takiej ilości negatywnych komentarzy nie da się ukryć ze coś jest nie tak. I nie ma co się żalić tylko wziąć się za siebie i samej przestać hejować i zastraszac, czego kolejny wpis właścicielki dowodzi, że to prawda.

gruszka
@Byli pracownicy

jakoś ilość komentarzy że poraża, raptem kilka w ciągu 2 lat. no ma kto krytykować, nie powiem

Jak wypowiecie się na temat związany z wynagrodzeniami w Tromed - zaopatrzenie medyczne? Czy od czasu dodania ostatniej opinii pensje w przedsiębiorstwie zmieniły się?

pracodawca

Szanowni Panie Administratorze, pozwalacie aby na Waszym portalu każdy bezkarnie mógł opluwać każdą firmę bez weryfikacji czy informacje są prawdziwe czy nie. Na Waszym portalu 90% firm jest "zrównanych z ziemią". Zastanowił się ktoś jaka jest rzeczywistość i w jakim stopniu są prawdziwe ? Taki pracodawca idzie do prokuratury która ma duże kłopoty z ustaleniem autora wpisu a Pan jeszcze "podkręca" potencjalnych hejterów. Może uczciwym byłoby aby każdy autor wpisu musiał się zalogować i brać odpowiedzialność za to co pisze, a Pan Administrator też mógłby mieć imię i nazwisko. A co do zasad wynagradzania to są one zgodne z polskim prawodawstwem, wypłacane w walucie obowiązującej na terenie Rzeczypospolitej Polskiej, zaś poziom wynagrodzeń mieści się w widełkach płacowych określonych przez GUS

Jak aktualnie przedstawia się sytuacja Tromed - zaopatrzenie medyczne na tle innych przedsiębiorstw? Przekazane przez Ciebie informacje, dotyczące chociażby benefitów pozapłacowych, mogą okazać się bardzo cenną wskazówką dla osób pochodzących z Łódź oraz okolic i mogą ułatwić podjęcie decyzji związanej z podjęciem zatrudnienia w firmie.

pracownicy i właściciele

Obecna sytaucja w Tromed to nieustające pasmo sukcesów :) Pracę zaczynamy od wspólnej porannej kawy, potem do przerwy lunchowej układamy pasjansa na komputerach. Lunch jest beneficjentem pozapłacowym. Najcenniejsze w pracy jest to, że po lunchu do końca dnia lansujemy się na portalach społecznościowych. Zachęcam aplikowania wszystkich, którzy chcą się przez cały dzień nudzić, obijać i relaksować...

Jerzy

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników? Szkoda, że od dawna taka cisza na forum.

HR
@Jerzy

Firma na dzień dzisiejszy nie poszukuje pracowników. Osoby zainteresowane zapraszam do składania aplikacji drogą mailową.

Właścicielka

Podstawą hejtu są kompleksy, zazdrość, potrzeba zemsty jak i projekcja własnych ograniczeń. Hejter skupia się na innych dlatego, że nie wierzy w siebie na tyle, aby swoje życie uczynić ciekawszym. Hejter ukrywa się pod anonimami z powodu lęku. Hejter miłość definiuje jako odrzucenie, dlatego jak jest skądś wyrzucany usilnie chce tam wracać. Hejter kompensuje swój brak rzeczywistego świata wirtualną namiastką. Hejter atakuje innych dlatego, że są inni. Bo hejter nie zna inności która byłaby bezpieczna. Hejter nieświadomie rani innych, bo mści się za to co sam przeżył. Hejterowi brakuje wzorców, więc proponuje nie trać czasu na mnie... poczytaj coś, poćwicz, naucz się czegoś.... W jaki sposób mogę Ci jeszcze pomóc ?

Ta firma to żenada!!!!! Nikt normalny tam nie wytrzyma. Szefowa wykończy każdego!!! A jej pseudo ,,przydupas,, to pantofel. Nic dodać nic ująć. Porażka!!!!!!

przydupas
@666

666 - żenada!!! takiej cienizny dawno nie czytałem. i widać że nie wiesz o czym piszesz. nie masz pojęcia, co się w tej firmie dzieje. a na dodatek dwa posty w ciągu 17 minut na 2 różne nicki - haha, tylko kretyn pokroju autora by się nie poznał, że to lipa. ŻENUŁA, panie 666 vel yyyyy

yyyyyy

Radzę omijać to miejsce pracy. Długa rozmowa kwalifikacyjna, przedstawienie firmy w samych superlatywach, obietnice szkoleń, wysokich zarobków itp. Kiedy zacznie się pracę, wszystko wygląda zupełnie inaczej. Atmosfera bardzo nieprzyjemna, ciągłe żądania, straszenia i krytykowanie pracownik to codzienność. Życie osobiste najlepiej żeby nie istniało . Ciągłe dodatkowe obowiązki, weekendowe spotkania/prace, odmowa kończy się wielką frustracją i krytyką. Nie wiem czy jest osoba, która potrafiłaby sprostać wymaganiom szefostwa, z przerośniętym ego.

aaaa

praca trudna, dająca osobistą satysfakcję tym, którzy mają w sobie pokłady empatii i zrozumienia otoczenia, zjawisk w nim występujących. praca dla osób z ponadprzeciętnym poziomem rozwoju osobistego.

mmmm

ja również nie polecam, podzielam opinie poprzedników w 100%, fatalna atmosfera, pracownik dostaje za dużo obowiązków, co kończy się nieustannymi pretensjami i ciągłymi awanturami, polityka firmy polega na oszczędnościach kadrowych, kosztem olbrzymiej ilości pracy bez odzwierciedlenia w wynagrodzeniu. Trudny charakter właścicielki utrudnia zachowanie normalnych relacji.

Dużo obiecują na początku współpracy co później nie ma żadnego odzwierciedlenia. Współpraca z właścicielką dla osób o stalowych nerwach. Ciągłe narzekanie, pretensje, straszenie karami finansowymi, szkolenia odbywające się w tej firmie też absurd - dodatkowa praca w weekend ponad normę pracy bez rekompensaty finasowej. Nie polecam pracy ani w łodzi ani w filii w Poddębicach. (usunięte przez administratora)

kkkk

Hmmm nie polecam dla osób słabych psychicznie... Podjęcie w tej firmie pracy to strata czasu. Nie da się długo pracować w tworzonej przez szefostwo atmosferze. Ciągłe intrygi, oskarżenia, podejrzenia, krzyki z byle powodu, zmienne nastroje, wieczne niezadowolenie i ogólna nienawiść do pracowników sprawiają, że człowiek wypala się w przeciągu 3-6 miesięcy. Rozstanie się z firmą też nie należy do najprostszych... Oczywiście początki wyglądają obiecująco, a później "CYRK NA KÓŁKACH" - delikatnie mówiąc :)

aaa
@kkkk

a zapomnieliście dodać o wspaniałych wypłatach.... zapomnijcie o kwotach, które są podane w ogłoszeniu......

byli pracownicy

trzymajcie się bardzo daleko od tej firmy... a jak będziecie chcieli spróbować, to szybko przypomnicie sobie nasze słowa...

Zostaw merytoryczną opinię o Tromed - zaopatrzenie medyczne - Łódź

Tromed - zaopatrzenie medyczne
1.8/5 Na podstawie 15 ocen.
  • ul. Grażyny 2/4
    93-309 Łódź