Pekabex S.A.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Pekabex S.A.

Rampo

Widziałem ogłoszenie na pracownika produkcji i stąd moje pytanie czy warto aplikować jeśli nie mam uprawnień na suwnice

@Rampo

bo w ogłoszeniu jest to w mile widzianych ale i tak wolę się upewnić

@Rampo

nie zastanawiaj się tylko wysyłaj, może akurat nikt z większymi uprawnieniami się nie znajdzie

@Brytan

przyjmuja moze czasami bez doswiadczenia do doszkolenia jakiegos powiedzmy?

@Brytan

po jakim czasie najczesciej sie w ogole odzywaja jak juz beda zainteresowani?:D

@Brytan

wez tez powiedz czy ogolnie to jest taka stabilna firma? na dluzej?

Boguśka
@Brytan

Jak sprawa z uprawnianiami dalej wygląda, jak ktoś czegoś nie ma albo chce dorobic to firma finansuje kursy? Czy na własną rękę trzeba je robić? Jak ktos się dokształci to może liczyć na podwyżke?

Moreno
@berex

no właśnie ja też chce sie dowiedzieć ile czasu trzeba czekać, ale to pewnie zależy czy szukają na już

Bluza
@Boguśka

tak firma pomaga w ogarnianiu uprawnień na różnych stanowiskach

drop
@Bluza

sa teraz jakies wolne miejsca u was do zatrudnienia? :D

drop
@Bluza

to wtedy na jakims okresie probnym trzeba robic te uprawnienia?

rend
@drop

zależy o jakie uprawnienia chodzi, jakie stanowisko itd. najlepiej bezpośrednio się ich zapytać w mailu czy coś

Pukla
@rend

na swojej stronie mają może podanego? w którym miejscu go znajdę?

Przemo
@Rampo

Do pekabexu biorą każdego. Pracowałem 5 lat na produkcji i szczerze nie polecam kolesiostwo i dziadostwo.

a na jakie stanowisko startowałeś?

Galio

Hej, znalazłem na stronie możliwość aplikacji spontanicznej. Czy uważacie, że to dobry pomysł czy lepiej poczekać na ogłoszenie które będzie stricte podpasowane pode mnie?

Radio
@Galio

Jak nie ma ogłoszeń a bardzo chcesz tutaj robić to polecam ci od razu wysłać. Kto wie kiedy ogłoszenie wpadnie, nie ma co czekać

fff
@Radio

a teraz na wakacje szukaja kogos moze slyszales

Pietro
@fff

a o jakie stanowisko ci chodzi? bo na pracuj jest troche tych ofert, posprawdzaj sobie

Sandak
@fff

ja dostałem ostatnio taką robote i właśnie na okres wakacji jako student bede robił wiec normalnie powinni u ciebie tez przyjmować

Jola
@Sandak

To jakie umowy dają na okres wakacji? Zlecenie czy inne? I czy stawka godzinowa jest ok? Chcę wiedziec czy mi się opłaca zgłaszać

@Jola

studentom szczegolnie na okres wakacyjny z tego co wiem tylko zleceniówki

@fff

jest ogólnie bardzo dużo ofert, też związanych ze stażami czy praktykami na pracuj np. wiec jak poszukasz to na pewno cos znajdziesz

@Nagros

wlasnie znalazlem ogloszenie do firmy ciekawe nie powiem ze nie ale nie wiem czy slac cv, boje sie ile bede czekac na odp

@Nagros

ty tu piszesz glownie o praktykach ale jak cos to ja mowie o normalnej pracy, te ogloszenie jest z umowa o prace od razu podane

@Nagros

wsm to jakbys mogl mi powiedziec czy okres probny jest najpierw jakis? pytanie banalne ale wole byc pewien jak co

Wakka
@Nagros

tak, ale ogólnie tu też masz możliwość zatrudnienia na uop jakby ktoś chciał wiedzieć ;)

polik
@korzen

okres probny jest 3 miesieczny

duzy
@polik

a po jakim czasie daja na nieokreślony? czy w ogole ciezko o taką formę tutaj?

Marlenka
@Wakka

No dobra, ale studenci na wakacje mają zleceniówki. To kiedy można liczyć na przejście na uop? Z momentem ukończenia nauki czy da radę wcześniej? Może po wakacjach dają normalne umowy?

maly
@duzy

sluchaj lepiej nie oczekuj ze ktos ci tu odpowie dokladnie kiedy dostaniesz nieokreslony, bo nie wiadomo czy kazdy dostaje po takim samym czasie w sumie hehe :)

maly
@Wakka

tez jest mozliwosc? to glownie jaka umowe daja jak nie uop?

Łan
@maly

z tego co kojarzę to byli ludzie zatrudniani na uop, byli na zlecenie a byli na b2b. Nie wiem od czego zależy na co i jakie były statystyki zatrudnień.

merej
@Łan

teraz juz raczej nie zalapie sie na jakis krotszy okres pracy nie? chyba troche pozno sie obudzilem w te wakacje..

Vans
@Łan

z tego co słyszałem to firma całkiem na ręke idzie po prostu z umowami i da się dogadać

klif
@Vans

czyli jak bede wolal uop to raczej bedzie uop?

klif
@Vans

a to powiedz mi od razu, jaka jest atmosfera w firmie?

benben

grafik jest ruchomy czy staly?

benben

w jakich godiznach pracuje sie najczesciej?

@benben

w ogłoszeniach widziałem podane godziny ale to sobie musisz sprawdzić odnośnie stanowiska pewnie

od działów zazwyczaj zależy kiedy się zaczyna ale robisz po 8 godzin normalnie

@benben

jakie stanowisko cię interesuje? to może wtedy szczegóły będzie ktos znał

Adamkdh

Witam ile u was zarabia operator suwnicy z poziomu roboczego,prosił bym o odp.pozdro

Pracownik Produkcji

Aplikacja CV, telefon, rozmowa w siedzibie firmy. Ok 40 minut, przez ten czas przedstawienie jak się robi płytę betonową. W trakcie rozmowy do biura wchodził inny kierownik z pytaniami "czy kupić dystanse za 10gr czy za 11gr " rozmowa stawała się coraz bardziej agresywna, nie mogłem się dowiedzieć konkretnej stawki za jaką będę pracował, oraz konkretnych godzin pracy.

Poprzednie zajęcia, ile chce zarabiać, czy nie boje się dźwigać ciężkich elementów

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Adamokin

Witam mam pytanko ile zarabia operator suwnicy z poziomu zerowego u was jest ogłoszenie i zastanawiam się nad aplikowanie.pozdro

Ex

Bardzo słabe wrażenie. Niby polska firma a do pracy rekrutuje ukrainka dukająca po polsku. Czerwona lampka na starcie.

Vari

Czy ktoś się orientuje czy na stanowisku asystenta architekta w kwestii doświadczenia wystarczą tylko praktyki studenckie? Jestem na piątym roku studiów i zastanawiam się jak to wygląda

@Vari

wystarczą jak juz coś robiłaś na podobnym stanowisku i jesteś na ostatnim roku to spokojnie spełniasz wszystkie wymagania :)

@Vari

tylko sprawdź sobie jeszcze najlepiej w ogłoszeniu czy nie wymagają jakiejś dodatkowej znajomosci specjalistycznych programów bo czasem to moze wykluczać

@Nagros

a czy te wszystkie benefity ktore sa pokazane w ogloszeniu na pracuj to sa aktualne tez? bo ich ilosc jest zaskakujaco spora w porownaniu z innymi co ogladalem ostatnio

POx
@Nagros

A jak tutaj to wygląda w przypadku jeśli nie spełnia się paru wymagań ale spełnia się większość? Warto wysyłać CV?

POx
@Nagros

Aha, i jeszcze dopytam na zaś jeśli mogę - jak tutaj wygląda rekrutacja? Jest się czego bać?

Teresa

To ile oni chcieli ci zaproponować w takim razie? Czy w tym dziale nie ma szans na jakiś wzrost wynagrodzenia po okresie próbnym? A może chociaż jakieś premie to podstawy skoro jest niska?

Ppp

Jaka jest praca na produkcji trudna i wymagająca czy raczej luz?

Bożena

A konkretnie? Duzo trzeba się nachodzić? Na jakiej umowie w ogóle jest tutaj praca? Można dostać umowę o pracę na pełen etat?

daro
@Bożena

Umowy są do wyboru do koloru, od zlecenia poprzez b2b na umowie o pracę kończąc

@Bożena

jak chcesz umowe o prace to ja dostaniesz

@Ppp

Naucza Cie wszystkoego, ja polecam

lew
@Michu

na nieokreślony po jakim czasie można liczyć?

Gollum
@Michu

czyli mówisz, że można aplikować bez doświadczenia czy jak? Bo nie wiem co oznacza nauczą Cię wszystkiego :P

Gollum
@Michu

I jak jest z uprawnieniami, potrzebujesz tam jakieś?

horacy
@Gollum

Teoretycznie żadne uprawnienia nie są potrzebne, ani doświadczenie też, akurat wszystko co się robi na produkcji jest na tyle latwe ze nauczą cie tego bez problemu

horacy
@Gollum

ale no wiesz, zawsze przydaje się jakieś doświadczenie, np. przy obsludze suwnic czy z umiejętnoscia czytania rysunku technicznego

Małpa
@horacy

ale to mówisz o produkcji, ta? a kojarzysz jakie są wymagania na innych stanowiskach?

Torpeda
@Małpa

to pewnie zależy od tego jakie stanowisko, jeśli podpowiesz mi co Cię interesuje to służę pomocą i powiem Ci jakie są wymagania ;)

Torpeda
@Małpa

Albo poradzę Ci od razu, że najłatwiej jest sobie takie rzeczy samemu sprawdzać na danej ofercie, bo nie ma chyba ogólnych wymagań do większości stanowisk. Na stolarza będzie co innego, a na mechanika co innego ;)

Katy
@horacy

To jakieś szkolenie wstępne jest czy nowy pracownik uczy się od tych, którzy już dłużej pracują? Możesz powiedzieć jak ten czas nauki wygląda? Umowa o pracę to na początku na jaki czas jest zawierana?

gerald
@Katy

ogulnie masz szkolenia techniczne ale wiadomo ze tez, uczysz sie od starszyszny. umowe masz do wyboru albo zlecenie albo o prace i nawet jest chyba b2b jak dobrze kojaze

Grucha
@gerald

a ktoś ma jakieś opinie o stanowisku spawacza MIG, widzialem na pracuj pl ze szukaja teraz i to faktycznie tylko poniedziałek - piątek ?

Grucha
@gerald

a no i jakie tutaj są zmiany ktoś sie orientuje? bo widze z ogloszenia ze dwie ale jakie to sa godziny

@Grucha

mam znajomych to wiem że jest na zmiany w polsce normalnie ale od dzialu zależy o ktorej się zmiany zaczynaja to musisz się dowiedzieć jak na tym akurat robią

denisz
@starymonter

u nas zaczynalismy o 6 ale wiem ze niektorzy mieli poczatek tez 7-8 rano

Szabadab
@denisz

a u nas to znaczy gdzie jesli moge sie dopytać? na jakich stanowiskach jak zaczyna sie pracę?

Moro

Jak tu jest ze stażami? Widziałam parę ofert na stronie, jakie są warunki?

Moro
@Moro

Czy wtedy na umowie zlecenie przysługują mi dodatki które są wpisane w ofercie?

Szabadab
@Moro

Miałem zioma co robił tutaj praktyki i mówi że ogólnie super, dobre wdrożenie w prace i firma elastyczna bo może się dostosowac pod twoje studia jak trzeba, zreszta też wlasnie chce się przez niego tutaj zakręcić

Sverige

Ile pekabex placi w Szwecji, prosze o konkretne stawki

@Sverige

robilem w szwecji jakiś czas temu przy konstrukcjach betonowych, ale to bylo jeszcze zanim inflacja wywrócila wszystko kompleytnie do góry nogami wiec raczej moja wiedza ci się na nic nie przyda, ale jeśli mogę ci polecic jako kolega po fachu to napisz do nich o to albo najlepiej od razu zglos sie na rekrutacje bo na forum raczej nikt ci stawek nie poda, szczegolnie ze wynagrodzenie moze sie bardzo roznic od projketu i twoich kompetencji

@Sverige

a tak z ciekawości na coś bys jechał właśnie do tej szwecji? jakie roboty tam teraz sa?

Operator

Witam. Czytam komentarze i nie wiem co o tym myśleć, wierzyć czy nie... Próbuje się dostać do Niemiec w Marktzeuln na produkcję. Ktoś tam pracuje bądź pracował? Opowie ktoś co tam się dzieje i czy warto ubiegać się o te stanowisko?? Na stronie Pekabexu wisi oferta pracy.. pozdrawiam!

@Operator

Witamy! Cieszymy się, że jest Pan ciekawy, jak wygląda praca u nas. Nasza fabryka na terenie Niemiec w Marktzeuln to duży zakład pracy, gdzie obecnie zespół liczy kilkudziesięciu naszych pracowników, którzy współpracują w polskiej ekipie, więc nie ma potrzeby mówienia w języku niemieckim. Na zakładzie są jeszcze inne niemieckie brygady, które pracują niezależnie i odpowiadają za inne elementy. Po naszych pracowników przyjeżdża zorganizowany bus, więc nie trzeba mieć własnego auta, aby przyjechać na teren Niemiec. Fabryka znajduje się bardzo blisko od polskiej granicy, a dodatkowo organizujemy co 2 tygodnie zjazd do Polski busem zakładowym na weekend do domu. Większość naszych mieszkań jest blisko terenu zakładu, bo dbamy o komfort pracowników. Nasi pracownicy mają możliwość starania się o świadczenie Kindergeld. Dodatkowo dbamy o rozwój zawodowy w naszej firmie poprzez zdobywanie dodatkowych uprawnień. Mamy nadzieję, że udało nam się zobrazować specyfikę pracy. Jeżeli jest ona dla Pana atrakcyjna to zapraszamy do aplikowania! Pozdrawiamy, Zespół Pekabex

Michał.
@Pekabex S.A.

Witam. Jak rzeczywiście wyglądaja zjazdy do Polski?? Ktoś się wypowie?? Pozdrawiam

Natalia
@Michał.

Mój narzeczony zjeżdża co 3 tygodnie na tydzień. Chwali sobie prace zarobki też nie najgorsze

To ja zapytam
@Pekabex S.A.

Czy oplacacie soka-bau, jakie sa warunki zakwaterowania, plus jesli mam orac na prefabrykacji za 10e/h to wole juz srubki w fabryce u niemca przekladac

pex

Ile etapów ma rekrutacja do firmy?

Puch
@pex

ja miałem 2

asterix
@pex

patrząc zdroworozsądkowo zależy to pewnie od stanowiska, na jakie aplikujesz

kandy
@Puch

i jakie to były? rozmowa i coś jeszcze jakiś test??

nick123
@kandy

na stronie jest napisane, że ma być rozmowa tel. z HR i rozmowa z bezpośrednim przełożonym

@kandy

rozmowa z rekruterem i spotkanie z kierownikiem calkiem spoko

Radio
@Michu

Warto dodać że ta pierwsza rozmowa zazwyczaj jest online, więc przynajmniej czasu na dojazd się nie traci :)

gerald
@Radio

ta ja tez mialem 2 etapy i najpierw zadzwonili i sie umuwilismy na teamsy a dopiero po tym trzeba bylo przyjechac na rozmowe

Mak
@gerald

a powiesz coś wiecej jak wygladala taka rozmowa i o co pytali?

Mak
@gerald

bo też ostatnio czekam na telefon od nich i troche mi zalezy na tej pracy

Iwanek
@Mak

wiesz co no typowo pytaja o rzeczy z twojego cv, potem dopytują jakie masz oczekiwania i tego typu rzeczy a na końcu przedstawiaja ci jak to tutaj wygląda

Iwanek
@Mak

jak dla mnie jak oddzwaniają to już jest 3/4 sukcesu wiec trzymam za ciebie kciuki

bros
@Iwanek

nie lubie zbednych informacji, interesuje mnie tylko to czy z ludzmi sie idzie dogadac na zmianach, czy firma placi na czas i czy jak sie ogarnia to czy mozna na dluzej zostac

Spawarejro

@Pracodawca Czy w poznańskim oddziale jest praca dla spawaczy? Jeśli tak to jakie są widełki płacowe?

henry

Jak wyglądają delegacje na zbrojarzu? Spoko robota, benefity??

Witol

Ile macie fabryk w Polsce i gdzie one są?

@Witol

w Polsce mają 5 zakładów w 4 lokalizacjach, na stronie możesz sprawdzić i masz też kontakt podany

@A.B.

a jak chodzi o robote w delegacji, to gdzie najczesciej?

@Pracodawca
@zbrojarz

Zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 609 181 920 lub mailem rekrutacja@pekabex.pl Odpowiemy na wszystkie pytania.

zbrojarz

Gdzie głównie są delegacje i jak długo w jednym miejscu jest robota na stanowisku zbrojarz? Jaki z dojazdami i zakwaterowaniem?

remi
@zbrojarz

wie kto co? bardzo prosze o szczegóły, szukam pracy i mam doświadczenie w zawodzie..

Frank

Na oficjalnej stronie nie ma żadnych ofert. Gdzie indziej publikujecie oferty czy ich po prostu nie ma?

asterix
@Frank

jak to nie ma? co ty piszesz..

@asterix

No faktycznie nie ma nic w tym momencie, gdzie ty je widzisz Asterix?

@Witol

miesiąc temu jeszcze mogły być ;)

@Witol

teraz z tego co widziałem to zamieszczone są oferty o pracę na ich profilu na portalu pracuj (kropka) pl

@A.B.

tak, tam mają wrzucone różne oferty pracy, dla fizycznych też są

Emmentaler

macie może fundusz socjalny? na co idzie?

@Emmentaler

W ofercie piszą że mają.

goofy

Czym konkretnie zajmuje się firma?

fanta
@goofy

no bez przesady. tutaj masz po lewej stronie opis firmy.

@goofy

Producent elementów budownictwa systemowego. Więcej info poszukasz na necie myślę.

Zostaw merytoryczną opinię o Pekabex S.A. - Poznań

• Jak się pracuje w Pekabex S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Pekabex S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 96.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pekabex S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 12 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pekabex S.A.?

Kandydaci do pracy w Pekabex S.A. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pekabex S.A.