Opinie o Renevis Lub VKN w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Renevis Lub VKN. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Renevis Lub VKN o rekrutacji.

Branże: Zbieranie odpadów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Renevis Lub VKN w Wrocław

Magda Nowy wpis

Czyli firma zmieniła nazwę tak? A właściciela także ?

kosma

Spółka EDF Ekoserwis Sp. z o.o. powstała z połączenia dwóch spółek zależnych EDF Polska o podobnym profilu działalności - Renevis Inżynieria Środowiska Sp z.o.o. i Przedsiębiorstwa Produkcyjno-Handlowego Utex Sp. z.o.o., także nie wiem do końca skąd w temacie profilu firmy własciwie VKN. Jaki mają z nimi związek?

Jacek Nowy wpis
@kosma

VKN to poprzednia nazwa firmy Renevis która funkcjonowała ok 15 lat

Grzegorz Nowy wpis

Czyli po połączeniu jest teraz lepiej czy gorzej pracować?

typ

W EDF coraz gorzej się dzieje. Bo jak może firma która przynosi straty i nie jest elastyczna do klienta (UTEX) przejmować i rządzić w firmie która robiła zyski (RENEVIS)

Grygiel Nowy wpis
@typ

W tym przypadku to Utex spłacił wszystkie długi Renevisu! Bo Utex prespeperował bardzo dobrze ale stało się nie potrzebne połączenie firm , sprzedaż nabytku Utexu (Wagony, budynki, mieszalniki i wiele innych)A to po to żeby spłacić dług Renevisu. I tak po za tym to Utex był dużo większą firma może działał tylko w Rybniku ale dobowy załadunek popiołu był dużo większy niż w wszystkich Ec EDF

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Renevis Lub VKN się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
logo firmy 475. Drwal
Bordeaux
Sidrom Sp. z o.o.

kosma

to prawda, że w renevisie już od dłuższego czasu tak naprawdę nikt się nie zmienił. To chyba dobrze.

typ

Chodzi o to że w Renevisie są i byli ludzie którzy naprawdę potrafili robić dla nich kasę i sprzedać towar a teraz zaczynają wymyślać takie rzeczy że szok. Chcąc kupić popiół to tylko można do 15 i to zamówienie nie wiadomo ile wcześniej bo jak się spóżnisz to już lipa a wcześniej był gość od tego i zawsze o każdej porze dało się załatwić. Chcąc coś kupić dla firmy to procedury takie jakbyś dla prezydenta kupował. złóż zamówienie potem do kierownictwa i za jakieś 2 tygodnie podpiszą. Szkoda gadać

Jozef
@typ

Andrzej to ty?

King is one

Jeżeli cieszy się wśród lokalnej ludności naprawdę sporym zaufaniem i pocieszeniem to zastanawiam się dlaczego nie są oni bardziej obecni w życiu społecznym mieszkańców? Podejrzewam, że właściciel w dosyć szerokim zakresie dba o wartość swojego kontraktu, ale czy to się przekłada na pracowników i ich poziom pracy czy życia?

guli

EKOTRAKT to była firma. Przejęli i lipa. Nie widać ich na rynku.

sąsiad

jak wygląda sytuacja w Kamieniu - są jakieś zatrudnienia ? Warto składać papiery ?

fantasta

najlepiej byłoby zapytać jakiegoś obecnego pracownika renevis. Ale takich tutaj dawno nie widziałem

adik

Renevis na swojej stronie ma sporo informacji jesli chodzi o referencje, bogata historię, wątpię, by było tak źle.

barack

wyżej ktoś pisał, że atmosfera nie sprzyja w pracy, także akurat to w kilka miesięcy na lepsze raczej się nie zmieniło

NIE polecam straszna atmosfera

hammer

anonim - 2013-06-30 17:54:05 No i jak się w renevis sprawy mają? widac już jakieś zmiany? Może podwyżki, jakiś lepszy socjal? Może zmienia się w druga stronę?jestem zainteresowany pracą w tym przedsiębiorstwie pisałem pracę mgr na temat wykorzystania USP-ów czy warto składać swoje CV .....? Jak jest perspektywa rozwoju w firmie ? jakie zarobki ?

oficjalna informacja o zmiana jest na stronie internetowej: "Informujemy, że w dniu 24.05.2013r. w związku z upływem kadencji dotychczasowego Zarządu, Rada Nadzorcza RENEVIS Sp. z o.o. podjęła uchwałę o powołaniu na nową kadencję jednoosobowego Zarządu Spółki w osobie Pana Krzysztofa Wrzesińskiego. Dotychczasowy Prezes Zarządu RENEVIS, p. Janusz Fromm przestał pełnić swą funkcję i odszedł ze Spółki. Również Pan Maciej Sozański, dotychczasowym Dyrektor ds. Technicznych i Inwestycji oraz Prokurent Spółki zakończył swą pracę w RENEVIS" suchy, wiele mówiący przekaz

Aga

Anonim - skąd wieści- prostu z ula :-) a oficjalnie http://www.renevis.pl/nowosci/zmiany-w-kierownictwie-renevis uważam , że ze składaniem aplikacji warto poczekać i ocenić sytuację - do końca nie wiadomo jakie plany ma wobec nas EDF, od kilku lat mówi się o konsolidacji spółek w ramach grupy. Prawda jest taka, że skoro upadło wielkie EGO Janusza, to spółkę można bardzo mocno ograniczyć - nasza konkurencja z Opola/Bogatyni zagospodarowuje UPS nieporównanie mniejszymi zasobami ludzkimi i niestety musze przyznać z lepszym skutkiem - przejęli wielu naszych klientów :-(

Ja również otrzymałam propozycję pracy jako Menager Produktu, proszę o info jaka jest atmosfera i warunki pracy??? oraz zarobki

Powiedzcie coś bliżej o pracy w renevis. Będę na rozmowie, więc nie wiem, czy iść. W pionie handlu. Jakie pensje? Jaka atmosfera ?

Jako jeden z wielu pracowników szczęśliwie nie pracujący w atmoferze monarchi absolutnej - zgłaszam opinie. LUDZIE JEŚLI SZANUJECIE WŁASNY CZAS, ZDROWIE I DOBRE NAZWISKO ORAZ LATA PRACY UCZCIWEJ NAD SAMYM SOBĄ NIE IDŹCIE TAM. BO PRZYJDZIE CZAS ŻE WSTYD WAM BĘDZIE PRZYZNAĆ ŻE MIELIŚCIE NIEPRZYJEMNOSĆ PRACOWAĆ Z .....I Z .... I Z.....

Zostaw merytoryczną opinię o Renevis Lub VKN - Wrocław

Renevis Lub VKN
1.3/5 Na podstawie 23 ocen.
  • Plac Staszica 30
    50-222 Wrocław