Drabpol sp. jawna

Częstochowa

Opinie o Drabpol sp. jawna

DrabpolMEN 2014-04-15 23:02
Ostatnio Prezes Drabczyński po urlopie na rządzenie pracownika zakazał kadrowej udzielania takowych urlopów. Jak dowiedziałem się od jednego z pracowników firmy DRABPOL urlop może udzielić tylko i wyłącznie sam prezes. Czyli jesteś w potrzebie, a nie ma prezesa to tylko zwolnienie dyscyplinarne cię czeka, bo urlopu wziąć nie możesz. Firma absurdów. Uważajcie zanim złożycie tam swoje C.V.
Przezorny 2017-09-05 20:12
Napiszę tylko kilka zdań. Miałem "przyjemność" pracować w firmie. Nie polecam, a nawet przestrzegam. Dla przyszłych kandydatów ostrzeżenie. Zastanówcie się czy aby wasza dotychczasowa praca jest aż taka zła bo czeka was hmm wielkie zaskoczenie :O. Kiedyś usłyszałem interesujące stwierdzenie, które krąży między pracownikami "Ciekaw po kim masz telefon?". Tyle w tej sprawie. Pozdrawiam.
Zostaw swoją opinię o Drabpol sp. jawna - Częstochowa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Drabpol sp. jawna