Ciasteczka z Krakowa

Kraków

Opinie o Ciasteczka z Krakowa

klient 2010-06-08 09:11:00
CIASTECZKA Z KRAKOWA są nie smaczne, nie swieże i ogólnie do niczego... Jedyny plus to opakowania są faktycznie ładne...
Ale z tego co wiem a usłyszałam od pracownika tej firmy oni wcale nie wypiekają tych ciastek tylko sprowadzaja z innych hurtowni z poza granicy kraju. Także Ciasteczka z Krakowa to jedna wielka zciema, komercja a do tego ceny z kosmosu nie adekwatne do smaku i wyglądu ciastek. Zamiast prawdziwej czekolady to jakas tania polewa czekoladowa, słodkie, suche ogólnie nie polecam.
W wiekszosci oferowane przez nich produkty są innych firm, np. sliwki w czekoladzie, widziałam jak ekspedient rozpakowywuje sliwki z opakwań innej firmy nie pamietam jakiej, ale wkładali je do swoich opakowań. Jak można czyjes produkty metkować logiem swojej firmy i do tego twierdzić ze są ich własnym produktem. Poprostu uważam ze wszystkie produkty ciasteczek nie są ich tzw. ręcznie robionymi produktami, kłamstwo i tyle.
ala 2016-04-27 11:45:10
hm, to zabawne, że takie małe przedsiębiorstwa z tradycjami są do dzisiaj otwarte :)
Zostaw swoją opinię o Ciasteczka z Krakowa - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ciasteczka z Krakowa