Firmie Radpol SA Człuchów

Człuchów

Opinie o Firmie Radpol SA Człuchów

admin 2015-07-22 14:00
Wielu osobom szukającym pracy pilnie potrzebne są informacje na temat firmy Firmie Radpol SA Człuchów. Możesz pomóc. Dodaj komentarz na forum.
Byly pracownik 2017-07-01 08:14
Radpol idzie w dół, problemem jest nieudolność kadry zarządzającej, za duża ilość dyrektorów którzy efektywnie mało robią. Pracownicy w zakładach mają małą samodzielność przez poprzedni zarząd praktycznie jej zostali pozbawieni.
Dodatkowo problemem są niekompetencje osoby odpowiedzialnej za produkcję. Problemem radpolu nie jest sprzedaż ale operacyjna działalność. Najgorsze w tym wszystkim że rozwiązania i produkty są dobre. Radpol hest jak statek na oceanie który nie wie w którą steonę płynie. Ma bardzo "zatęchłą" strukturę. Bardzo długie procesy decyzyjne które ograniczają dynamikę. Poprzez to zwykli pracownicy mają pomysły ale ich nie wdrażają bo i tak nie zostaną docenieni a szefowie bedą miesiącami podejmowali decyzje czy to wchodzic.
Jal tak dalej będzie firma zarządzana to 5 lat i upadnie.
Jeszcze raz podkreśam problem nie tkwi w sprzedaży ale w operacyjnym funkcjonowaniu. Za duzo jest narad, sopów spotkań gadania a za mało działania. Najgorsza firma z moich dotychczasowych. Degrengolada. Wyższa kadra chce tylko tam jak najdłużej prsetrwać bez podejmowania decyzji aby im nikt nic nie zarzucił. Bardziej pasuje na skostniały urząd niż na prężną firmę.
Zostaw swoją opinię o Firmie Radpol SA Człuchów - Człuchów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Firmie Radpol SA Człuchów