brak logo

Firmie Radpol SA Człuchów

Człuchów

Opinie o Firmie Radpol SA Człuchów

admin 2015-07-22 14:00
Wielu osobom szukającym pracy pilnie potrzebne są informacje na temat firmy Firmie Radpol SA Człuchów. Możesz pomóc. Dodaj komentarz na forum.
Byly pracownik 2017-07-01 08:14
Radpol idzie w dół, problemem jest nieudolność kadry zarządzającej, za duża ilość dyrektorów którzy efektywnie mało robią. Pracownicy w zakładach mają małą samodzielność przez poprzedni zarząd praktycznie jej zostali pozbawieni.
Dodatkowo problemem są niekompetencje osoby odpowiedzialnej za produkcję. Problemem radpolu nie jest sprzedaż ale operacyjna działalność. Najgorsze w tym wszystkim że rozwiązania i produkty są dobre. Radpol hest jak statek na oceanie który nie wie w którą steonę płynie. Ma bardzo "zatęchłą" strukturę. Bardzo długie procesy decyzyjne które ograniczają dynamikę. Poprzez to zwykli pracownicy mają pomysły ale ich nie wdrażają bo i tak nie zostaną docenieni a szefowie bedą miesiącami podejmowali decyzje czy to wchodzic.
Jal tak dalej będzie firma zarządzana to 5 lat i upadnie.
Jeszcze raz podkreśam problem nie tkwi w sprzedaży ale w operacyjnym funkcjonowaniu. Za duzo jest narad, sopów spotkań gadania a za mało działania. Najgorsza firma z moich dotychczasowych. Degrengolada. Wyższa kadra chce tylko tam jak najdłużej prsetrwać bez podejmowania decyzji aby im nikt nic nie zarzucił. Bardziej pasuje na skostniały urząd niż na prężną firmę.
3
Zostaw swoją opinię o Firmie Radpol SA Człuchów - Człuchów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Firmie Radpol SA Człuchów