ART-GUM

Bielsko

Opinie o ART-GUM

anonim 2010-08-10 11:29
omijac ta firme z daleka. Prezes to psychopata ktorego ulubionym zajeciem jest znecanie sie i ublizanie pracownikom. ekipa tragiczna. konfidenci na kazdym kroku.
stary pracownik 2010-08-24 21:59
Nie jest prawdą a raczej już nie jest prawdą poprzedni komentarz, władze spółki zmieniły się ponad rok temu, zamierzchłe czasy rządów TYRANA - skończone.
anonim 2010-08-28 14:56
no to dzieki bogu ze tego psychopaty juz tam nie ma
byla pracowniczka 2010-09-07 21:45
to prawda prezes tej firmy byl jak to tutaj ktos napisal psychopata, jesli go juz nie ma to bardzo dobrze, ale dyrektor handlowy (usunięte przez administratora) wcale nie byl lepszy...
nickt 2010-09-23 12:36
zdecydowanie nie polecam pracy w tej firmie
roman 2010-10-29 12:27
praca w tej firmie byla koszmarem
cugiel 2014-05-14 19:12
Mam pytanko czy wie ktos jak jest w oddziale Katowickim? Slyszalem ze szefami magazynu jest dwoch bylych pracownikow Bomy. W bomie podobno jak pracowali w porzadku chlopaki przeszli do nas i sa chamy jak sie patrzy. Przeprowadzam sie do Katowic i chcialbym tam pracowac czy cosm wiecie na ten teamt? Prosze o info.
jan 2016-05-20 21:31
hej @kuntwidzę że gniewne głosy już się od jakiego czasu na forum nie pojawiają. Czy to znaczy że coś się poprawiło w firmie? Napiszcie jak atmosfera i zarobki Pracowałem na wulkanizacji w Sandomierzu to spróbuję tutaj.
Agata 2017-08-18 14:09
@jan niestety nikt Ci nie odpowiedział. Czy w takim wypadku i tak podjąłeś się pracy w wulkanizacji w ART-GUM? Jeżeli tak to mógłbyś odpowiedzieć jak wygląda sytuacja w firmie i czy warto pracować na takim stanowisku? Pewnie inni jak Ty kiedyś szukają takich informacji.
Zostaw swoją opinię o ART-GUM - Bielsko
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ART-GUM