RAGTIME

Wrocław

Opinie o RAGTIME

dzikus 2009-10-15 13:48:01
Niestety nie mam dobrego zdania o tym pracodawcy, wg rozmowy kwalifikacyjnej zasady pracy są jasne, jednak mam wrażenie, że szukają oni ludzi na jakiś czas. Praca na początku bez żadnej umowy. Po kilkudniowym okresie pracy (nie wymagałem szkolenia z racji doświadczenia) zostałem z dnia na dzień wyrzucony bez powodu, a do dziś dzień próbuję walczyć o swoją należną wypłatę, na którą zasłużyłem doradzając klientom i sprzedając kilka większych rzeczy. W pracy chaos nie do okiełznania. Niekonkretna praca. Nie polecam. Choć sklep jest bogato wyposażony, to oferta cenowa nie jest najlepsza w mieście.
ziom 2009-11-09 18:32:09
a jakie jest wynagrodzenie ?
anonim 2 2010-06-10 22:34:12
chciałbym wszystkich przestrzec przed tą firmą. Jest jedną z tych, w których kompletnie nie szanuje się ludzi. Wiem, pracowałem. Wynagrodzenie? Jak to ładnie opowiada pan W.L.: są dwie kieszenie, prawa i lewa. Z prawej dostajesz minimum krajowe lub to co masz na umowie (czyli na jedno wychodzi) a z lewej, procent od obrotu. Tak na prawdę nie można być nigdy pewnym ile się zarobi w danym miesiącu. Z wypłatami są wieczne zwłoki. Trzeba chodzić i się prosić jak o jałmużnę. Umowa tylko na czas określony.
Jeśli masz szacunek do samego siebie i do swojego zdrowia, nie idź do pracy w RAGTIME.
ktosik 2010-09-18 09:36:41
witam
za każdym razem kiedy jestem w tym sklepie pracują tam nowi pracownicy... to już coś daje do myślenia, straszna rotacja pracowników... nie polecam tam pracy, bo stracicie swój czas, zaangażujecie się a z czasem was zwolnią ...i jeszcze nie wiem czy jeszcze zapłacą... pozdro
potek 2011-02-22 00:08:25
Potwierdzam.... dno . byłem na rozmowie... proponowali pracę [usunięte przez moderatora] ... za minimum ....dziwnie niemili... :( jedna żenada.
SamaPrawda 2014-05-29 18:32:31
Totalnie odradzam pracę w tej "firmie". (usunięte przez administratora) Atmosfera fatalna - ciągłe zastraszanie i napuszczenie ludzi na siebie. Jeśli wykazujesz zaangażowanie jesteś mieszany z błotem (bo jak śmiałeś wymyślić coś lepszego niż szef) a za donosicielstwo na kolegów zyskujesz specjalne łaski u szefa (największego buraka i prostaka w całej tej firemce). Kasa marna, wypłacana nieterminowo i do tego na lewo.
ODRADZAM! Szkoda Waszego zdrowia :)
alisa 2016-05-20 10:11:32
Nie oceniaj innych swoją miarą @nobi nie każdy młody musi być wybredny. Z tego co widzę, to na razie żadnych rekrutacji nie ma więc chyba masz nieaktualne info
Zostaw swoją opinię o RAGTIME - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie RAGTIME