jotan

Szczecin

Opinie o jotan

nmnm 2011-10-19 16:57:54
firma nie płaci na czas wynagrodzeń
pracownik 2011-12-09 21:36:43
pracuje dłuższy czas w tej firmie, i powiem wam szczerze niewiem co tu robie, nie płacom na czas nie zwracają kasy za żadne zjazdy nawed na święta, o dietach nie wspomne a ten kierownik ( usunięte przez administratora ). Na wypłatach kroja co miesiądz i ( usunięte przez administratora ) cały czas obiecują kit za kitem mógłbym pisac o te firmie dużo ale napewno nic miłogo szczerze, najgorsze że jeszcze w niej pracuje ale wam radze omijajcie ja z daleka najgorsza firma w jakiej pracowałem
? 2011-12-09 21:53:26
mam nadzieje że zmieniom podejście do pracownoka i zaczną go szanowac bo przyjdzie taki czas że na kolanach będą prosic żeby ktoś chciałby unich pracowac ,trąbia w tv że kryzys ,to jotan myśli wykorzystamy to a pracownik pracuje bo kredyt na mieszkanie ma ,małe dzieci i czeba za grosze robic ( usunięte przez administratora )
xxxxx 2011-12-10 15:37:50
święta prawda firma nie godna zaufania ( usunięte przez administratora ) pracowałem w tej firmie i wole puszki zbierać niż wrucić do niej
ornateckiii 2011-12-10 17:18:36
najgorsza firma w szczecinie chodzi mi o warunki pracy i wynagrodzenie za granicom wypłata na raty i grubo po terminie ( usunięte przez administratora ) wedug uznania kierownika oczywiście ,a ma swoich ( usunięte przez administratora ) ogulnie firma niegodna zaufania szczerze
monte.... 2011-12-10 20:10:05
( usunięte przez administratora ) z daleka od tej firmy koledzy potrafią dobrze gadac przy rekrutacji a co boczego ?
spawacz 2011-12-10 20:21:17
omijajcie tą firme szczerze radze jestem byłym pracownikie i powiem wam że potrzebują ludzi jak mają więcej pracy na miesiądz dwa a pużniej nara
:) 2012-01-03 20:04:44
He He He wreszcie Ktoś napisał prawde o tym tz." kierowniku"
spawacz 2014-01-20 21:50:28
Dziwna firma strasznie, niby rozmowa pozytywna wszystko ustalone, zrobione badania okresowe, wszystkie dokumenty dostarczone nawet szkolenie bhp i co zero wyjazdu, szkoda tracic czas i pieniądze, na terenie szczecina po 20 zł dają i na miejscu, a kierowniczek jakiś ...... bez komentarza poprostu
Borek 2014-07-04 00:02:41
Powinieneś coś więcej w tym temacie powiedzieć, bo pierwsze słyszę, żeby o nich w takich negatywach się wypowiadać.
Gulbog 2014-12-17 09:28:44
Widzisz kolego niekoniecznie zajmują się kalendarzami. Kalendarzami zajmuje się firma jotan z Katowic, ten przypadek jest ze Szczecina i raczej ktoś pytając o spawanie zadał właściwe pytanie http://panoramafirm.pl/zachodniopomorskie,,szczecin,gda%C5%84ska,36/jotan_sp._z_o.o.-airrxs_pgb.html Dla potwierdzenia.
chmura buszowa 2015-01-19 13:22:01
bardzo chciałabym się zatrudnić w jotan ale czytając waszą dyskusję tutaj na forum otrzymuję dużo bardzo sprzecznych informacji. aby uporządkować tę chaotyczną dyskusję: ile na początku zarabia się netto w jotan i czy można wynegocjować od razu umowę o pracę na dłuższy czas (minimum rok)? ta umowa to jedyny warunek który do mnie by przemówił
misiek 2015-03-24 15:18:52
@chura buszowa, konkretnym warunkiem powinien byc też zakres obowiązków, bo wychodzi an to, ze dla Ciebie tylko rodzaj umowy est najważniejszy i kasa, a to co będziesz orbił to obojętnie. A chyba posiadasz jakieś konkretne wykształcenie, rozumiem elastyczność pracy, ale jednak bez przesady, warto też sprecyzowac stanowisko.
Miro 2016-05-14 13:13:09
Mam wrazenie, że tutaj można dostać naprawdę fajną prace i nie trzeba się niczym przejmować, a na pewno nie tym, że coś się złego stanie, rotacji nie ma dużej, ale ogólnie jest dość fajnie i spokojnie
Zostaw swoją opinię o jotan - Szczecin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie jotan