Opinie o Solid Security w Opole

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Solid Security. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Solid Security o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Solid Security w Opole

DAWID BURCZYK.

PRACUJĘ W SOLID SECURITY W KĘDZIERZYNIE KOŹLU.WSZYSTKIEGO W TEJ FIRMIE BRAK WŁĄCZNIE Z UMUNDUROWANIEM.ALE NAJGORSZE JEST TO, ŻE KIEROWNICTWO (usunięte przez administratora) PRACOWNIKÓW Z PIENIĘDZY I WSZYSTKO TO W BIAŁYCH RĘKAWICZKACH.SOLID SECURITY TO TAK NAPRAWDĘ (usunięte przez administratora) I (usunięte przez administratora) ,NASTAWIENI WŁĄCZNIE NA ZYSK.UCIEKAĆ OD NICH JAK NAJDALEJ. ????????????????

Aleksandra Nowy wpis
@DAWID BURCZYK.

To w czym Ty chodzisz ubrany skoro podobno umundurowania nie dają?

Juteczek Nowy wpis
@Aleksandra

Kierownicy sobie nie radzą oczywiście nie wszyscy wielka klapa!!!!!!

Aleksandra Nowy wpis

Z tego co widzę na forum jeden Pan się dość mocno wzburzył przeciwko firmie. wcześniej pojawiały się z miarę ok opinie, więc zastanawiam się z czego nagle to wynika? Ktoś jeszcze może potwierdzić te wszystkie braki odnośnie przyznawanych narzędzi pracy?

DAWID BURCZYK. Nowy wpis

KIEROWNICTWO SOLID SECURITY W KĘDZIERZYNIE -KOŹLU NIESAMOWICIE (usunięte przez administratora)LUDZI.WIELOKROTNIE DZWONIŁEM W TEJ SPRAWIE DO WARSZAWY I NIC TO NIE DAŁO.SPRAWA ,JAK TO SIĘ STOSUJE W TEJ FIRMIE, ZOSTAŁA ZAMIECIONA POD DYWAN. ????????????????????

Julia

Jak aktualnie wygląda zatrudnienie kobiet? Osobiście widzę coraz więcej kobiet pracujących w tej firmie jako Ochroniarz. Bardzo je podziwiam, bo na pewno nie brakuje niebezpiecznych sytuacji. Czy firma wysyła na szkolenia z samoobrony?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Solid Security odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Opole
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Główna Księgowa
Opole
Gustav Wolf Polska Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Betonomieszarki
Berger Beton sp. z o .o.
Iwona

jak to teraz tam wygląda? Dalej obcinają wypłaty za głupoty czy już się z tym uspokoili? No i co z tą ilością telefonów - jest jakaś odgórna ilość dziennie czy jak to wygląda?

mad

Firma ok

Konrad

Czym spowodowana jest ta cisza na forum? Tak dobrze się pracuje?

Miro

Idealnie to nigdzie nie będzie. Wiem tylko, że wszędzie dobrze gdzie nas nie ma!

Ex

Pracowalem przez 4 lata jako PH. Dalo sie zarobic jak sie pracowalo uczciwie. Na poczatku kuerownik pomagal,, wiec bylo ok i jak sue juz wdrozylo to mialo sie umowy i prowizje. Od roku jednak to dom wariatow. Kroja na czym sie da (umowe zlecenie i zwrot za paliwo potrafia uciac za idiotyczne brak sukcesow w windykacji lub w za malej ilosci telefonow!). W obecnej chwili wiekszosc handlowcow uciakla lub ucieknie za chwile, bo warunki pracy to faszyzm. Stanowczo odradzam, bo teraz to praca dla desperatow. Warszawka rozwala ta firme.

BARTHOLOMEW SOLID BYDGOSZCZ
@Ex

NO NIE OPŁACISZ

BARTHOLOMEW SOLID BYDGOSZCZ

WITAM !!! SERDECZNIE SOLID SECURITY!!! U NAS JEST W PORZĄDKU BO BY NICH SIĘ ROBOTY W BYDGOSZCZY SA 12 GODZINY W PRACUJE ŚWIETNIE POLECAM NA 4.8 GWIAZDA POWODZENIA !!!! SOLID SECURIT BARTŁOMIEJ KARASIŃSKI TEL.575-547-552 TYLKO SMS

Robert

Witam serdecznie na forum. Interesują mnie Wasze opinie związane z pracą w Solid Security w Opolu. Czy w tym mieście prowadzą obecnie rekrutacje na pracownika ochrony? Jakie są wymogi by móc podjąć się tam pracy i czy warto tam aplikować?

SOLIDPRACWONIKNYSA

Pracowałem w Solidzie przez 9 miesięcy, praktycznie co drugi miesiąc opóźnione wypłaty lub jakieś inne problemy tragedia. Oszczędzają na wszystkim na czym się da . Nie polecam

riczi

praca jest ok.kierownik wporzadku choc kreci z grafikami a ni cholery nie mozna sie doprosic odcinkow za wynagrodzenie i jak uzyskac zwrot kosztow albo dodatku na paliwo nadgodzin nie mozna a mnie dojazd kosztuje ponad trzy stowy a wiem ze kolega w innej firmie ochroniarskiej dostaje w solidzie sie nalezy chyba tylko tym wyzej siedzacym!!!

tomek

Z takich nowinek, to widzę, że pojawiła się rekrutacja w Poznaniu. Można próbować sił w rekrutacji na pracownika ochrony. Co prawda tylko na umowę zlecenie, ale może akurat komuś to będzie na rękę :)

Prawda

Koleś, weź i nie pisz takich sciem. Dobrze wiemy jak sie pracuje w solidzie. To jedna wielka tragedia !!!

super firma

Zostaw merytoryczną opinię o Solid Security - Opole

• Jak się pracuje w Solid Security?

Zobacz opinie na temat firmy Solid Security tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Solid Security?

Solid Security