logo Solid Security

Opinie o Solid Security

anonim 2009-03-16 11:06
super firma
Prawda 2011-12-30 22:35
Koleś, weź i nie pisz takich sciem. Dobrze wiemy jak sie pracuje w solidzie. To jedna wielka tragedia !!!
Ex 2014-09-23 15:27
Pracowalem przez 4 lata jako PH. Dalo sie zarobic jak sie pracowalo uczciwie. Na poczatku kuerownik pomagal,, wiec bylo ok i jak sue juz wdrozylo to mialo sie umowy i prowizje. Od roku jednak to dom wariatow. Kroja na czym sie da (umowe zlecenie i zwrot za paliwo potrafia uciac za idiotyczne brak sukcesow w windykacji lub w za malej ilosci telefonow!).
W obecnej chwili wiekszosc handlowcow uciakla lub ucieknie za chwile, bo warunki pracy to faszyzm.
Stanowczo odradzam, bo teraz to praca dla desperatow.
Warszawka rozwala ta firme.
tomek 2016-04-05 20:53
Z takich nowinek, to widzę, że pojawiła się rekrutacja w Poznaniu. Można próbować sił w rekrutacji na pracownika ochrony. Co prawda tylko na umowę zlecenie, ale może akurat komuś to będzie na rękę :)
riczi 2017-09-02 23:09
praca jest ok.kierownik wporzadku choc kreci z grafikami a ni cholery nie mozna sie doprosic odcinkow za wynagrodzenie i jak uzyskac zwrot kosztow albo dodatku na paliwo nadgodzin nie mozna a mnie dojazd kosztuje ponad trzy stowy a wiem ze kolega w innej firmie ochroniarskiej dostaje w solidzie sie nalezy chyba tylko tym wyzej siedzacym!!!
SOLIDPRACWONIKNYSA 2017-09-12 16:45
Pracowałem w Solidzie przez 9 miesięcy, praktycznie co drugi miesiąc opóźnione wypłaty lub jakieś inne problemy tragedia. Oszczędzają na wszystkim na czym się da . Nie polecam
Zostaw swoją opinię o Solid Security - Opole
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Solid Security