Maverick Marcin Pietrucha

Poznań

Opinie o Maverick Marcin Pietrucha

Nova 2014-05-08 15:16:47
Jak na razie Maverick okazuje się dość kiepską firmą. montaż miał być za 1 zł a żądają sobie 49 zł. raczej nie powinno się tak robić bez uzgodnienia, tym bardzie, że wcześniej na mailu mam indf o 1 zł.
bolek 2014-05-20 13:16:37
Jestem zadowolony z mavericka.Internet działa szybko i sprawnie.Zero problemów.Jeśli chodzi o internet,(z tv nie korzystam w ogóle)godni polecenia.
ow-x 2014-07-03 13:35:03
bardzo słaba firma.... - łącze słabsze niż powinno, ciągłe awarie, zawieszanie się tv oraz internetu, niemiła obsługa, nie są wcale nastawieni na dobro klienta, załatwiając coś u nich ma się wrażenie jakby przeszkadzało im się we wszystkim, ODRADZAM !!!!
Paweł 2014-07-04 15:38:07
Pomimo początkowych problemów z tv po dwóch telefonach wszystko naprostowali. Internet mam już dość długo i nigdy nie miałem problemów a prędkości osiągam wyższe niż w umowie. Stanowczo polecam - instalatorzy i obsługa na dobrym poziomie
SC 2014-09-01 16:42:20
Internet oraz TV działają beznadziejnie! Jeżeli ktoś z użytkowników chce mieć codzienne przerwy dostawy w/w usług to niech śmiało bierze Maverick. Dzwoniąc do "biura obsługi" niczego się nie dowiecie, ewentualnie obietnice poprawy, które nie mają przełożenia w rzeczywistości. Obsługa na poziomie komunistycznej Pani zza lady, beznadziejna, kompletnie nie ukierunkowana na dobro klienta. Odnoszę wrażenie, że firmę prowadzą ludzie nie znający się totalnie na relacjach usługodawca - klient!W dodatku kłamią, mataczą, kręcą i oszukują. N I E P O L E C A M ! ! !
KOZIEGŁOWY 2015-01-29 10:46:01
BEZNADZIEJA.... obsługa klienta poniżej wszystkiego... internet jest jak chce... nie polecam....
kamas 2016-04-20 18:36:45
Są olbrzymia platformą informatyczną w sieci, powstali 1998roku ,zajmują się zarządzaniem i budową sieci teleinformatycznych, od 2003 roku rozpoczeli też swiadczenie usług w dostawie Internetu a pozniej wprowadzili TV i Telefonie, maja dobre opinie wsrod klientów.
Zostaw swoją opinię o Maverick Marcin Pietrucha - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Maverick Marcin Pietrucha