Grupa BTL

Bydgoszcz

Opinie o Grupa BTL

Ola 2014-11-20 23:15:50
Wielokrotnie pracowałam dla tej firmy. Wspaniała ekipa, sympatyczna atmosfera. Cudowne wspomnienia. Praca jest co prawda wymagająca, ale jeśli ktoś wie jak wygląda praca animatora to nie jest zaskoczony - show must go on. Jeśli prowadzisz przez 6 godzin animacje to nie możesz zejść ze sceny, ani na chwilę nie możesz opuścić miejsca pracy - to jak aktor w teatrze, nie może przerwać przedstawienia. Jeśli wykonujesz swoją pracę w sposób zadowalający zawsze są premię. Za każdym razem dostawałam premię. Do tego już zarobki podstawowe są naprawdę fantastyczne. Idealna praca dla studentów. Stawka zawsze podawana jest w formie rzeczywistej (a nie jak w wielu firmach brutto). Istnieje także szansa wielokrotnej współpracy jeśli się spodobasz ;)
Jana 2015-07-09 09:45:59
Pracowałam z tą firmą przy okazji imprezy na Dzień Dziecka we Wrocławiu.
Bardzo rzetelna firma - wypłata kasy na czas a co najważniejsze bardzo dobra atmosfera w pracy. Serdecznie polecam wszystkim, którzy potrzebują dodatkowej pracy;)
Asia 2015-07-12 12:09:35
Pracowałam dla tej firmy wielokrotnie jako hostessa w Zielonej Górze, po pewnym czasie zaproponowano mi wyższą stawkę godzinową i współpracę podczas eventów w charakterze koordynatora. Uważam, że jeśli ktoś chce sobie dorobić to śmiało może podjąć współpracę z tą firmą. Pozdrawiam
persi 2016-04-22 18:07:40
myśle , że to nie jest jakoś mega istotne bo i tak robisz w pracy to co Ci każą . Ciężko myśleć w taki sposób , że przy każdym nowym zadaniu będzie nowa budowa
Zostaw swoją opinię o Grupa BTL - Bydgoszcz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grupa BTL