ONNINEN

Wałbrzych

Opinie o ONNINEN

klient 2010-01-03 21:24:17
Onninen w Wałbrzychu posiada duży pusty magazyn i czterech gości olewających wszystko. Chłopcy nie mają prawie o niczym pojęcia, jak coś zamówisz to czekasz kilka dni, a chwalą się taką logistyką. Własnego transportu też nie mają. PORAŻKA NA CAŁEJ LINI !!!
onninen 2012-02-27 13:56:43
Kto znieważa inną osobę za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku. (art 216 § 2 KK).
Kurt 2012-06-18 21:57:13
Ja parę razy robiłem zakupy w Warszawie na Zabłockiej.
To chyba jedyny Onninen z profesjonalna obsługą na ul. Prymasa 1000 lecia nikt nie wiedział o co mi chodziło i zostałem "wygnany" na Zabłocką
m. 2012-11-12 11:31:23
to właśnie cały onninen buahhahaha
xxl 2013-10-10 22:44:50
PH 3-3,5 tys. brutto podstawa + premie, średnio około 30-40%
teli 2015-03-26 15:24:26
Premię masz taą, jaką sobie wypracujesz. Dobry zespół handlowy uznaje premię na poziomie 40% za porażkę. A nic nie stoi na przeszkodzie, aby 3 razy w roku wziąć po 90% premii. Krótko mówiąc, średnia premia w dobrym zespole to 70%.
olek 2016-05-13 09:35:57
firma Onninen poszukuje magazynierów do oddziału w Gdańsku @xoxo gosiak czy jeżeli oferują zatrudnienie na umowę zlecenie to jest szansa aby po jakimś czasie zatrudnić się u nich na stałe na podstawie umowy o pracę?? Może odezwą się pracownicy magazynu i napiszą swoja opinię??
Zostaw swoją opinię o ONNINEN - Wałbrzych
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ONNINEN