ONNINEN

Wałbrzych

Opinie o ONNINEN

klient 2010-01-03 21:24
Onninen w Wałbrzychu posiada duży pusty magazyn i czterech gości olewających wszystko. Chłopcy nie mają prawie o niczym pojęcia, jak coś zamówisz to czekasz kilka dni, a chwalą się taką logistyką. Własnego transportu też nie mają. PORAŻKA NA CAŁEJ LINI !!!
onninen 2012-02-27 13:56
Kto znieważa inną osobę za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku. (art 216 § 2 KK).
Kurt 2012-06-18 21:57
Ja parę razy robiłem zakupy w Warszawie na Zabłockiej.
To chyba jedyny Onninen z profesjonalna obsługą na ul. Prymasa 1000 lecia nikt nie wiedział o co mi chodziło i zostałem \"wygnany\" na Zabłocką
m. 2012-11-12 11:31
to właśnie cały onninen buahhahaha
xxl 2013-10-10 22:44
PH 3-3,5 tys. brutto podstawa + premie, średnio około 30-40%
teli 2015-03-26 15:24
Premię masz taą, jaką sobie wypracujesz. Dobry zespół handlowy uznaje premię na poziomie 40% za porażkę. A nic nie stoi na przeszkodzie, aby 3 razy w roku wziąć po 90% premii. Krótko mówiąc, średnia premia w dobrym zespole to 70%.
olek 2016-05-13 09:35
firma Onninen poszukuje magazynierów do oddziału w Gdańsku @xoxo gosiak czy jeżeli oferują zatrudnienie na umowę zlecenie to jest szansa aby po jakimś czasie zatrudnić się u nich na stałe na podstawie umowy o pracę?? Może odezwą się pracownicy magazynu i napiszą swoja opinię??
Iwona 2017-06-02 09:40
@teli rozumiem, że jesteś zadowolony z pracy w ONNINEN? Chętnie dowiemy się więcej o pracy w firmie, zarówno na stanowisku handlowca, jak i w innych jej działach. Czym ONNINEN wyróżnia się na tle innych pracodawców? Jakie możliwości rozwoju oferuje swoim pracownikom? Dodatkowe informacje będą cenne dla osób, które biorą tą firmę pod uwagę jako potencjalnego pracodawcę.
Zostaw swoją opinię o ONNINEN - Wałbrzych
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ONNINEN