Opinie o Dajar w Ożarów Mazowiecki

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Dajar. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Dajar o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dajar w Ożarów Mazowiecki

Arek Nowy wpis

Proszę o opinię na temat firmy Dajar Ożarów Mazowiecki ? Jaka jest atmosfera ? Czy są jakieś benefity np premie oprócz podstawy ?

Maria Nowy wpis
@Arek

Jesteś zainteresowany pracą tam? Polecił Ci ktoś ta firmę czy dlaczego masz ochotę aplikować?

Arek Nowy wpis
@Maria

Widziałem ogłoszenie do działu zakupów. Proszę o informację czy warto aplikować.jak się pracuje w firmie ? Jakie są godziny pracy ? Jaka atmosfera?

Karol Nowy wpis

Jak wyglada w firmie okres wypowiedzenia ?

NOWY

Cześć. Szukam pracy, najlepiej jako handlowiec, mam duże doświadczenie. Słyszałem że dobrze się pracuje w Dajar i dobrze płacą! Czy może ktoś cos powiedzieć jak jest? Inny etat też chętnie rozważę. Jestem mobilny więc region nie do końca stanowi ograniczenie. Za pomoc będę zobowiązany

Angelika

Czy firma szkoli swoich pracowników czy trzeba robić to na własną rękę ?

Brałeś udział w rekrutacji do Dajar. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Niezależny Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Lakiernik samochodów osobowych
Ożarów Mazowiecki
EWT Automotive Polska Sp. z o.o.
logo firmy Lektor - Nauczyciel języka angielskiego
Early Stage
Bb

Firma ok. Dużo osób też jest ok. Ale również dużo osób to zwykłe wieśniaki brak szacunku do drugiej osoby.. sprzątaczkę nawet traktują z góry.. robią (usunięte przez administratora) wszedzie. Jest dziwny układ w firmie. Jedna osoba chyba wyjątkowo spodobała się komuś z gory, bo nie robi prawie nic związanego ze swoim stanowiskiem, obarcza wszystkich swoimi zadaniami i wiecznie wykręca się od odpowiedzialności. Ciężko się z nią pracuje, jednak to dotyczy licencji. Zarobki nie są powalające ale też nie są złe. Zależnie od stanowiska. Nie są to Warszawskie zarobki na pewno.. dużo benefitow + premie. Umowa o pracę 3msc okres próbny 2 lata umową o pracę Umowa o pracę na czas nieokreślony.

kajtek w majtkach

Bardzo dobra firma. pracowałem rok w oddziale horeca dobre zarobki uprzejmi ludzie tylko jak traficie na brygadziste który sie (usunięte przez administratora) caly dzien i sie chowa przed kierownikiem to powodzenia a was męczy jak tylko może mówie tu o oddziale w zelowie i o Tomaszu M.

Joanna
@kajtek w majtkach

Napisałeś, że byłeś zadowolony z zarobków w firmie Dajar. Czy możesz uchylić rąbka tajemnicy i napisać, na jakie konkretnie wynagrodzenie może liczyć pracownik na tym stanowisku? Jak oceniasz dodatki do pensji oraz premie, czy znacznie podnoszą końcową wypłatę?

Joanna

Czy ktoś posiada wiedzę na temat pracodawcy Dajar i mógłby się nią podzielić z nami? Może macie znajomych, którzy w tej firmie pracowali i chcieliby podzielić się swoimi przemyśleniami na jej temat. Warto zwrócić uwagę na to, że każda opinia na tym wątku będzie cenna pod warunkiem przestrzegania regulaminu tego forum https://www.gowork.pl/regulamin

tomek

Nawet magazynier ma u nic dobre warunki, z tego co widzę @23. Też można się spodziewać zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę. Widzę, że poszukują osoby dobrze zorganizowanej.

garnek

Firma uczciwa choć wymagająca. 80% ludzi jest ok, ale kolejne 20% to Barany, a jak masz takiego jeszcze nad sobą (jako szefa), to mnożą się później nieprzychylne komentarze w necie. Jest jedna i wiele działów gdzie pracuje się dobrze i przez lata.

lalka

Witam, moze jeszcze ktoś napisze cos o tej frmie, zaniepokoiły mnie te opinie czy pracowaliście w dziale HORECA ???? Proszę o pilne info.

Bebe

Beznadziejna firma, zatrudnia i za chwile zwalnia pracownika nie wiadomo z jakiego powodu.Nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Dajar - Ożarów Mazowiecki

• Jak się pracuje w Dajar?

Zobacz opinie na temat firmy Dajar tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Dajar