MAKBET

Łódź

Opinie o MAKBET

wojnar 2015-01-18 21:12:37
Firma jest o.k duże możliwości produkcyjne.
Dotrzymuje terminów zamówień i dostaw.
Obsługa miła,rzeczowa i fachowa.
Dbają o klienta.
Polecam.
zdegustowanie 2015-06-29 09:41:57
Zdecydowanie nie zgadzam się z powyższą opinią. Może i możliwości produkcyjne są, jednak nieumiejętnie wykorzystywane. Część produkcji kartonów radzi sobie całkiem nieźle, lecz pakowanie woła o pomstę do nieba.
Pracodawcy nie dostosowują ilości do możliwości pracowników. Wymagają często od nich cudu. Praca po minimum 9 godzin + przynajmniej jedna pracująca sobota. Nie ma co zbytnio liczyć na dodatki za nadgodziny, chyba że zdarzy się cud. W rzeczywistości jedna sobota w miesiącu jest wolna. Bez polotu i pomysłu.
Kierownik nieumiejętnie wszystkim zarządza i traktuje ludzi według własnego widzimisię, co nie powinno mieć miejsca na stanowisku kierowniczym. Ciągłe gnębienie, że za mało, za wolno, za głośno, zbyt leniwie. Wyraźny podział pracowników na tych "z plecami" i tych dyskryminowanych.
Szefowa jak chorągiewka. Ciągłe waśnie z dostawcami, zleceniodawcami i niedogadanie.
Firma zapowiadała się bardzo dobrze, jednak parę złych decyzji zaważyło na wizerunku. A szkoda...
Zostaw swoją opinię o MAKBET - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MAKBET