Opinie o Jarpak w Świdnica

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Jarpak. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Jarpak na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jarpak w Świdnica

Iza

Szukają przedstawiciela handlowego z tego co znalazłam na ich stronie. Mam o to kilka pytań. Praca odbywa się z biura czy jeździ się po klientach? Bo nie znalazłam takiej informacji. I czy są jakieś premie uzależnione od wyników?

@Obserwator

No jako kandydat raczej nie sprawdzę niestety. A co, duża rotacja jest teraz? Handlowcy się zwalniają czy to firma wręcza wypowiedzenia? Długo tak się dzieje już? Chętnie poznam powód takiego stanu rzeczy.

Iza Nowy wpis

Obserwator Nowy wpis
@Iza

Proponuję sprawdzić rotację handlowców.

@Obserwator

Bartłomiej

Siemaneczko. Po powrocie z Niemiec szukam nowych wyzwań zawodowych, wobec tego weryfikuję komentarze. Mam nadzieję, że odszukam rzetelne informacje o pracodawcach z okolic Świdnicy. Mam prośbę, dajcie znać jaka jest atmosfera pracy w firmie Jarpak? Czy firma dba o pracowników? Czy w firmie można zamówić tani obiad pracowniczy? Pozdrawiam Bartłomiej

Jozin Nowy wpis
@Bartłomiej

Lepiej zapytaj czy będziesz miał czas zjeść obiad bo o pracowniczym zapomnij chyba ze pod biurko wejdziesz do odpowiedniej osoby

Dorota

Hej, czy nadal można liczyć tylko na zlecenie, jeśli chodzi o umowę? Bo ktoś tak pisał w jednym komentarzu, ale to już było jakiś czas temu, z tego co widzę.

Masakra
@Dorota

Zatrudniają przez agencje pollux,zarobki najniższe jakie mogą być. Pracownicy mówią ze to przystanek Alaska taki na chwile i każdy zdrowy ucieka. Jak ktoś się przyjrzy to zobaczy ze 90% pracowników ma duże problemy ze zdrowiem i nigdzie pracy nie znajdą. Reszta robi sobie z nich żarty podpuszcza i później wali z ucha do prezesa żeby się coś działo. Kierowcy B zarabiają w okolicach 3000zl z nadgodzinami jazda po 9 12 godzin dziennie częste ręczne rozładunki samochody wołają o pomstę do nieba za stan techniczny ale oni jazda pod przymusem zwolnienia. Jest jeden tam taki co sobie nie daje i zwolnić go nie chcą dużo można by pisać lepiej przyjść i się przekonać. Jeden komentarz trafiony KTO W JARPAKU PRACOWAŁ TEN SIE W CYRKU NIE ŚMIEJE. Na szczęście już mnie tam nie ma wole żeby niemiec za € poganiał niż te (usunięte przez administratora) za pół darmo. Negatyw to i tak wysoka opinia jak na ten chłam.

Bnq

Kto pracował w Jarpaku ten nie śmieje się w cyrku.

Przedstawiciel Handlowy

rekrutacja przeprowadzana w sposób arogancki, dziwne teksty typu: "Ja tu jestem od zadawania pytań!!!" rekruter z małej litery spóźnił się na spotkanie, nie wiedział jak się nazywam... był kompletnie nie przygotowany, nie miał moje CV..... Koszmar. Zakończyłem tą wymianę zdań i zrezygnowałem.

brak pytań, oprócz tego jak się nazywam bo rekruter nie pamięta i sobie nie zapisał... i pytania pod nosem do samego siebie, gdzie podział moje CV... ha ha ha

Jre

Planowalem podjąć pracę u Was.Ale jak przeczytałem opinie to odpuściłem sobie....

@Jre

Napisałeś, że zrezygnowałeś z aplikowania do pracy w Jarpak po przeczytaniu opinii. Może nie zawsze warto kierować się wyłącznie opiniami i lepiej sprawdzić na własną rękę, jak sądzisz? Jakie stanowisko pracy Cię interesowało?

Liwia1994
@Dorota

Są przyjęcia na produkcję?

Uuuups3

Polecam poinformować PIP I będzie ok

Jacek

Solidna firma. Polecam

Nie Polecam

Szczerze nie polecam pracy w tej firmie ludzie przychodzą i odchodzą praca jak dla kobiet ciężka fizycznie umowy zlecenie a atmosfera taka ze brak słów wszyscy wszystkich obgadują masakra.

@Nie Polecam

Jak ci się nie podoba to znajdź lepszą pracę, pozdrawiam.

Jarpak

Atmosfera w firmie jest słaba...brak jakiegokolwiek zjednoczenia. Prezes jest zwykłym burakiem bez cna kultury, i nie potrafi odezwać się do pracownika lub podziękować za współpracę.. Nie polecam i szczerze odradzam pracy w tej firmie.

@Jarpak

Wiadomo, że atmosfera odgrywa bardzo ważną rolę w miejscu pracy. Dlatego szkoda, że w firmie Jarpak atmosfera nie należy, według Ciebie, do dobrych. Nie wspomniałeś jednak nic odnośnie ogólnych warunków, jakie oferują tam pracownikom. Co z zarobkami? Są adekwatne do stanowiska i do doświadczenia?

Luka

Firma się stara stwarzać dobre warunki do pracy ale jeśli sami psujemy sobie atmosferę to pretensje miejmy do siebie.

Sziwa

Cóż można powiedzieć o tej firmie śmiech na sali co tam się dzieje.Wszystkim co zastanawiają się czy iść tam do pracy zdecydowanie odradzam, atmosfera jest okropna ludzie nawet ze sobą nie rozmawiają każdy patrzy tylko jak "wbić człowiekowi nóż w plecy". Jak jest się nowym wykorzystają cię do cna aby tylko samemu trochę odpocząć bo oczywiście nikt nie powie jakie obowiązki do ciebie należą, a jak tylko się odezwiesz to już jesteś nierób.Krzyk odgadywanie za plecami wytykanie błędów to norma.

Krysia z gazowni

Nic w tej firmie nie dają poza dodatkowymi obowiązkami nawet (usunięte przez administratora) nie ma czym podetrzeć, socjal zero, nadgodziny pod stołem lub w formie premii na konto marne grosze ze stawki godzinowej przez zakład przewijają się nowe twarze jak halny przez góry ostatnie dni 8-10 osób za tydzień ludzie nie wytrzymują dyktatury, krytyki, rzucania mięsa przez jedną z liderek która jest od tego jak (usunięte przez administratora) od srania żeby coś pomóc a nie tylko wyzywać i ubliżać i siedzieć pół dnia z nosem w Facebooku na drugich zmianach tylko krzyki pozdrawiam całą ekipę produkcji

@Krysia z gazowni

Hej, ale staraj się pisać w sposób kulturalny i rzeczowy na forum, i nie obrażać nikogo, OK? Trochę to słabe... Rozumiem, że pracujesz w świdnickiej firmie Jarpak - liczę na Twoją konstruktywną opinię o pracy w tym miejscu.

mijuzwolno

ktoś pracował jako kierowca C+E? jakie zarobki?

po
@mijuzwolno

jezdzisz o rana do do wieczora troche wiecej jak 3000... umowa na okres probny potem bedziesz zwolniony

Anon

Odradzam wszystkim, którzy myślą o stanowisku biurowym. Pracowałam u nich jakiś czas temu, od jednej osoby dowiedziałam się, że chyba jestem już piątą kandydatką na to stanowisko (i widzę, że dalej szukają, dlatego zdecydowałam się napisać), ponieważ nikt im nie pasuje. Zostało mi powiedziane wprost, że jeśli nie będę wazeliną dla dziewczyn z biura i nie będę udawała ich najlepszej przyjaciółki (a najlepiej, gdybym od czasu do czasu kupiła słodycze), to nie mam co liczyć na przedłużenie umowy. Po ich dalszym zachowaniu mogę stwierdzić, że to co powiedziała mi tamta osoba, to była prawda. Dodatkowo w pracy czułam się najzwyczajniej w świecie molestowana. Osoby ode mnie wyżej postawione komentowały na głos mój wygląd, gwizdały jak przechodziłam obok, czy ostentacyjnie patrzyły na moje ciało chociażby podczas rozmowy. Zwrócenie uwagi nic nie dawało, a gdy sfrustrowana poszłam do dyrektora, to ten powiedział, bym nosiła bardziej zakrywające rzeczy, bo rozpraszam jego pracowników (!!!). Sukienka do kolan, bez dekoltu, krótki rękaw, płaskie baleriny, brak makijażu, na dworze 30 stopni, ale bardziej się zakrywaj! Warto jeszcze wspomnieć, że w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej zapytano mnie parę razy, czy planuję zajść w ciążę! Patrząc na to z perspektywy czasu mogę spokojnie powiedzieć, że to była najgorsza firma w jakiej pracowałam.

po

firma niesolidna zatrudnia na umowe okres próbny umowy sa na miesiąc do trzech a potem zwalnia..

@po

Umowy o pracę na okres próbny zazwyczaj zawierane są na okres kilku miesięcy. A może osoby, które zostały zatrudnione na ten okres próbny, po prostu się nie sprawdziły lub same zdecydowały się odejść? Ciekawa jestem, czy piszesz z własnego doświadczenia, czy po prostu tak słyszałeś.

Gugi

Nie warto. Ci ludzie to jakieś zwierzaki, drą się i szukają winnych. Marne grosze i brak szacunku. Omijać z daleka. Pracowałem tam jakaś porażka

Superman

(usunięte przez administratora)Zwalniają po umowie na próbę. Drą się pracownicy. Hałas i marna kasa. Omijać z daleka. Pracowałem i nie polecam nikomu,(usunięte przez administratora)

omijać szerokim łukiem!!!

Monika M
@Paweł

Jest takie powiedzenie: dobrzy pracownicy nie odchodzą z pracy, tylko od złych kierowników. Grabarze własnej firmy, którzy bezmyślnie pozbywają się "klejnotów" ze swego otoczenia.Wyzysk, niewdzięczność,oziębłość,niesłowność,niesprawiedliwość, braku szacunku wobec drugiego człowieka. Najdrobniejsze potknięcia urastają do rangi wielkiego problemu .

Monika M
@Paweł

orzeczenie determinuje wynagrodzenia.!!!

Patrycja

@gość mógłbyś powiedzieć coś więcej na temat obecnej sytuacji w Jarpak? Na jakim stanowisku pracujesz? Mógłbyś powiedzieć jak wygląda typowy dzień pracy? W jakim systemie odbywa się praca? W swojej opinii piszesz, że w firmie nie ma dodatkowych benefitów, czy socjalu. Jaki według Ciebie pakiet socjalny byłby dla pracowników interesujący/przydatny?

gość

Powiem że jak ktoś ma coś innego na oku to niech nie rozważa pracy w Jarpaku bo to totalna porażka . Ludzi traktują za nic ,większość załogi przyjeżdża z Paczkowa kilka ze Świdnicy i Ukrainy bo chyba ze Świdnicy nikt nie chce tam pracować a to wynika chyba z tego że żadnego socjalu żadnych profitów i cały czas poganianie szybko szybko pilne i tak cały czas za goła pensje.

Zostaw merytoryczną opinię o Jarpak - Świdnica

• Jak się pracuje w Jarpak?

Zobacz opinie na temat firmy Jarpak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jarpak?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jarpak?

Kandydaci do pracy w Jarpak napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jarpak