„AGROPLASTMET” Sp. z o. o.

Kunów

Opinie o „AGROPLASTMET” Sp. z o. o.

xyz 2010-12-13 22:15
Stanowczo ODRADZAM!!!
kierownictwo poniżej krytyki a pewna pani "kierownik" hehe śmieszne, to ludzi ma za psów!
Ana 2012-04-30 12:10
praca jest ok, dobrze płacą, można się dogadać w różnych kwestiach polecam.
poczta@onet.pl 2012-09-06 19:59
Panie Mirku! huczy aż na całym kunowie,jak pan tak mógł postąpić! obiecał pan tej rodzinie lokum i odmówił?niech się pan wstydzi opini pan dobrej nie ma, ten fakt nas w tym jeszcze bardziej utwierdzil, nas osób dla pana pracujących,naprawdę żal(usunięte przez moderatora)ściska
anitka 2012-09-06 20:05
poczta@onet.pl - 2012-09-06 19:59:18

Panie Mirku! huczy aż na całym kunowie,jak pan tak mógł postąpić! obiecał pan tej rodzinie lokum i odmówił?niech się pan wstydzi opini pan dobrej nie ma, ten fakt nas w tym jeszcze bardziej utwierdzil, nas osób dla pana pracujących,naprawdę żal (usunięte przez moderatora) ściska
no ja też słyszałam,szkoda mi ich bo to porządna i fajna rodzinka i oboje uczynni, szkoda też że ich los tak nie uczciwie traktuje,a już myśleliśmy że będziemy mieli fajnych i normalnych sąsiadów
Andrzej 2012-09-06 20:09
nie umiem cytować tekstu bo też bym go przepisał dodał i się pod tym podpisał
Rafał98 2015-03-23 17:54
Zakład godny krytyki. Po pierwsze nagminnie łamie przepisy BHP. W hali gdzie są lasery, śrutownice nikt nie nosi kasków a hala podzielona jest na cztery sekcje w każdej działają suwnice z hakiem o udźwigu 5 i 7 ton. Po zakładzie jeżdżą jak dobrze zauważyłem 4 wózki widłowe, szlifierze pracują bez masek ochronnych. Byłem światkiem jak młody pracownik ręczną przecinarką plazmową przecinał kawałek blachy nie z góry na dół tylko z dołu do góry: z zaciekawieniem obserwowałem co się stanie. Rozprysk białej stali podążał w stronę tego chłopaka, całe szczęście miał refleks i zdążył się uchylić, później lekko wystraszony pracował dalej. Inną sytuacją była jak operator suwnicy czyli pracownik z pilotem suwnicy kierował pusty hak w kierunku głowy stażysty który układał detale, całe szczęście inny stażysta uchylił głowę koledze w przeciwnym razie doszłoby to tragedii. Niedawno była kontrola z BHP sprawdzali między innymi stroje czy są kompletne. Zakład w większości zamarł większość szlifierzy się ukrywało ukrytkiem, bo nie mieli masek bo w rozdzielni zabrakło. Żadna z suwnic z 4 nie działała bo nikt nie nosi kasków a dodatkowo wózków widłowych nagle gdzieś wcięło nie wiem ale przypuszczam że kierowcy tych wózków jeżdżą po zakładzie bez uprawnień. Po kontroli znów zakład ożył. A poza tym stażyści nie otrzymują pasty BHP. Jeden stażysta od tygodnia wychodził z pracy brudny na twarzy, po nie miał się czym umyć! Co wy sądzicie o tym zakładzie ja mam nie miłe wspomnienia!
marek 2016-06-05 19:37
Właściciel to burak,który nie ma poszanowania do ludzi.Życzę tej firmie,żeby jak najszybciej splajtowała.
Piotr 2016-06-06 09:43
Najgorsza firma w jakiej kiedy-kolwiek przyszło mi pracować.Pieniądze nie są wypłacane na czas,a właściciel to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] tak jak i jego synuś.Szkoda nerwów na pracę w tej żałosnej firmie.
l 2016-06-28 19:46
Nie kłam. Do różnych rzeczy może i można się przyczepić, ale pensja zawsze na czas , przed 10. Nie przerabiałeś lekcji w innych firmach jak płacą na raty, to nie wypisuj kłamstw. Jeśli masz dowody to do PIP.
Nick 2016-07-30 19:03
Wedlug mnie to szefostwo nie zdaje sobie sprawy o wielu rzeczach.
Jest grupa manipulatorow ktorzy pociagaja za sznureczki.
Pracowalem dosc dlugo to wiem o czym pisze.
agroplastsyf 2016-08-19 09:37
Co się nad tym rozpisywa [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na kółkach syf jak nie wiem
chętny do pracy 2016-08-28 11:58
Są chętni inni do pracy, więc jak Ci nie pasuje to sie zwolnij i nie blokuj miejsca, jezeli dla Ciebie taki syf.
we 2016-08-30 15:39
no własne oczywiście ze jak się komus nie podoba to może się przecież zwolnic prawda??bo mysle ze jest wiele osob które chętnie by zaaplikowaly na takie stanowisko przecież bo potrzebują i szukają pracy a zawsze to jednak szansa żeby cos innego znalezc
Zostaw swoją opinię o „AGROPLASTMET” Sp. z o. o. - Kunów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie „AGROPLASTMET” Sp. z o. o.