P.P.H.U. Kamyczek

Głogów

Opinie o P.P.H.U. Kamyczek

2013-10-19 16:29:06
wspaniała firma a produkt doskonały z klasą światową, nie znajdziecie na świecie lepszej firmy. niezaprzeczalny wzór dla innych. jesteśmy z tej firmy dumni.
xxx 2014-01-29 19:37:36
tak chodzi o wynagrodzenie
nb 2016-05-16 17:47:38
czytałam kilka sprzecznych zupełnie opinii. Powiedzcie, jak jest naprawde? Te negatywne opinie mnie nieco odstarszają, nie bede ukrywać że jest inaczej...
beer 2016-08-16 21:01:17
zgodzę się z tobą,najlepiej samemu się przekonać
NIKO 2016-09-17 11:14:48
moim zdaniem jak to w każdej firmie każdy dba o swoje i wszędzie są sprzeczki lecz nie ukrywajmy że mamy teraz czasy w których ludziom nie chce się pracować a coraz mniej cokolwiek umieją zrobić lecz za to potrafią się wycenić.
beer 2016-09-17 11:37:07
ja podjąłem pracę w Kamyczku ok dwa tygodnie temu nie powiem że praca jest lekka i prosta lecz nie jest też aż tak ciężka nie mogę dużo napisać o tym lecz z miłą chęcią opiszę jak to przyjdzie jakaś sierota błaga szefową o jakąkolwiek pracę bo nie ma z czego żyć potem przełazi cały dzień a po kilku upomnieniach wyleci i zaczyna fikać że on był w pracy ale nie wspomina że my musieliśmy za niego odpieprzyć całą robotę bo mamy terminy albo po godzinie w pierwszym dniu chce zaliczkę .Żenada.Powiem szczerze powinien być założony wątek NIERZETELNI PRACOWNICY i pracodawcy powinni opisywać każdego debila.Jeżeli chodzi o mnie to zobaczę jak będzie dalej
ekak 2016-10-09 21:14:30
W końcu trzeba dbać o przyjacielskie relacje między pracownikami, bo trzeba dbać o dobre zatrudnienie, ale zastanawiam się czy wypłata jest u nich na czas, wiecie może? Podobno każdy dba o dobre relacje między pracownikami, bo o takie szczegóły trzeba dbać.
Zostaw swoją opinię o P.P.H.U. Kamyczek - Głogów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.P.H.U. Kamyczek