Opinie o Hotel Manor Olsztyn (Manor Hotel) w Olsztyn

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Manor Hotel. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Manor Hotel o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Manor Hotel w Olsztyn

Zainteresowana

Czyli nie warto iść do pracy w tym hotelu , czy już sie zmieniło i jest spoko ?

Anonimowa
@Zainteresowana

Ludzie unikajcie Hotel Manor w Olsztynie, porazka,brud pleśń,najgorszej jakości jedzenie,kuchnia w której przygotowują i naczynia,garnki itp to dla świni bym w tym nie ugotowała woda skażona bakteria niewiadomoego pochodzenia,Pracodawcą z problemami psychicznymi zero szacunku do Gości i Pracowników, basen,i reszta na dole to bym w tym (usunięte przez administratora) do podłogi nie wypłukała,woda zmieniana,w basenie i jacuzzi 1 w toku po sezonie tylko chlor wsypywany, pokoje sprzątane w,15 minut,posciel,poduszki od lat te same,masakra,wystarczy wpisać nazwisko właściciela w internecie to wszystko jasne,zdjęcia na stronie hotelu i w internecie sprzed 30 lat,bo rzaden pokój tak nie wygląda.Czytajcie opinie.

Zainteresowana

Czyli nie warto iść do pracy w tym hotelu , czy już sie zmieniło i jest spoko ?

Niki
@Zainteresowana

Moim zdaniem warto, praca pewna i spokoja.

@Zainteresowana

Nie wiem jak było kiedyś, ale teraz nie mogę narzekać. Pieniądze na czas, no ale pracować trzeba :)

Dorota
@Adam

Super, że dzielisz się wiedzą. Kasa na czas, a jaka ta kasa? Pytam, bo na stronie hotelu są tylko oczekiwania wobec kandydatów na kelnerów, pokojówek itd. Chcę wiedzieć, czy warto rzucać wszystko i jechać do pracy na Mazury.

@Dorota

w tamtym roku było 12 zł na rękę za godzinę dla nowych osób, nie wiem jak jest teraz. Jak ktoś dłużej pracował to wiem, że miał trochę więcej

Niepolecam186

Nie warto!!!

Skins 79 Nowy wpis
@Dorota

Olsztyn to nie Mazury, to Warmia.

Anonimowa Nowy wpis
@Zainteresowana

Czy rotacja pracowników w Manor Hotel na Pielęgniarka jest duża? Znowu ukazało się ogłoszenie 20 lipca na Lento.pl. Czy to pracownicy odchodzą z firmy, czy są zwalniani?

Małgorzata Nowy wpis

jak w koncu tu jest? mozna liczyc na stabilne zatrudnienia ? poszukuuje stalej pracy jako kelnerka, a rozne byly tu opinie, wiec oczekuje swiezej jakiejs

MM

Z całego serca nie polecam pracy w "tym czymś",bo Hotelu tego nie można nazwać. Szef nie szanuje żadnego pracownika, poniża itp ,nie którzy pracownicy boją się jego i dają sobą pomiatać, śmieszne pieniądze i cała atmosfera tam oraz ludzie którzy pracują.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Manor Hotel się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Niepolecam186

Najgorszemu wrogowi nie polecę pracy w tym miejscu . Wieczna walka z właścicielem o zarobione pieniądze znoszenie upokarzania i proszenie o zawarcie umowy są na porządku dziennym. Za uczenie się pracy w tym miejscu nie dostaje się wynagrodzenia mimo że to poświęcony nasz czas. W latem warunki pracy są karygodne. Stu niezadowolonych (nie dziwię się) gości którzy mają pretensje do recepcji która nic nie może zrobic bo właściciele boją się rozmowy z niezadowolonym klientem. Ty swiecisz oczami. Poza tym Temperatura jest jak w saunie a właściciel zapewni śmieszny wiatrak. Lepiej iść na magazyn pracować fizycznie niż w tym pseudohotelu.

Mela
@Niepolecam186

Witam wiem co to za hotel pracowałam tam 4 lata i do tej pory nie dostałam wynagrodzenia za urlop który mi przysługiwał pracowałam po 14 godzin dziennie i do dzisiejszego dnia czekam na rozwiązanie umowy żeby mi pszeslali nie wiem co z pitem żebym mogła się rozliczyć na prawdę nie życzę nikomu zeby tam pracował bo mimo że człowiek w sezonie zarywal dzień i noc i spał po 4 godziny to i tak było źle bo potrafili zabrać godziny za twuj wysiłek

Karol

Czy hotel jest otwarty mimo pandemii?

Aleksandra

Pracowałam tam w tamtym roku jako kelnerka. W sezonie dużo się działo i pracy było dużo, bo jakieś grupy przyjechały. Ale na wypłatę czy warunki pracy nie powiem żeby było źle. W tym roku też planuję dorobić i po szkole chcę w wakacje znowu aplikować na klnerke :D

Luźna atmosfera i stała pensja. Nie ma problemu z umową o pracę.

Dorota

Jeden z najgorszych obiektów ,w których byłam.Brudnio ,śmierdzi stęchlizną ,basen pożal się boże cały w pyle i wiszących kablach.Ogólnie nie polecam A drugi pożar w ciągu roku ,to aż prosi się o nieszczęście.

@Dorota

Basen jest już odnowiony, podobnie sauny, jacuzzi i siłownia. Pożar był ale nie hotelu, tylko magazynku obok hotelu.

Niki

Pracowałam tam 2 lata temu na recepcji, jak dla mnie wszystko było w porządku, były dni kiedy pracy było więcej (zwłaszcza weekendami kiedy gości było sporo) ale do wytrzymania. Ogólnie ok.

Mira

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie dzieje się w firmie? Miałam aplikować.

x
@Mira

daj se spokój to nawet nie jest hotel :D

@Mira

Minęły trzy miesiące od Twojego wpisu. Starałaś się i pracę u nich? Dasz znać, jak Ci poszło? Aktualnie szukają pracowników na kilka stanowisk: http://manorhotel.pl/praca/

x

Byłem nie polecam totalny bałagan i brak pomysłu na prowadzenie ośrodka kolonijnego. Zapewniam że nie jest to hotel bo 6- ramienne gwiazdki to chyba pomysł śmiesznego właściciela. Szukają darmowych pracowników. Gdy dowiedziałem się o pożarze to tylko uśmiałem się pod nosem i w sumie nie za bardzo mnie to zdziwiło może budynek jest nie rentowny ?

Thaliana

Dramat. Jestem teraz na pobycie świątecznym- organizacja porażka. Drugiej nocy ewakuacja hotelu bo pożar. 4 godziny na mrozie przed hotelem. Zimno, kaloryfery ledwo ledwo dają. Dostałam piecyk niestety zepsuty. Jedzenie ujdzie w tłoku ale szału nie ma. Ciasto z zakalcem, mąż po jajecznicy zatruty zdycha. Obsługa młodziutka, wydaje mi się że niewiele wie i działają jak potrafią. Na wigilii zostałam z rodziną pominięta, czekaliśmy aż nas gdzieś upchnąć. Telewizja też dzisiaj dała ciała i więcej jej nie było jak była. Jestem tu pierwszy raz i zapewne ostatni !!!!

Manorka17/18

Praca jak praca bardziej żeby przezimować. Pracowałam dość długo osobiście nie spotkało mnie też nic złego, ale to prawda, że nie raz trzeba czekać na wypłatę np. kilka godzin żeby szef wyszedł (liczy na to że ktoś sobie odpuści).... Hotel prowadzi się sam i na jesieni jest tam mnóstwo szczurów. Szefowa potrzebuje psychoterapii, rządzi cała rodzina, a nie ma komu pracować. Manager śmiech na sali. Więcej kierowników niż pracowników!!! Jeżeli nie zmieni się właściciel to nie polecam, szkoda zdrówka :)

Weronika

@xyz czemu nie polecasz? Powiedz coś więcej na ten temat. @Pracująca powiesz coś o dobrych stronach pracy w Manor Hotel? Na jakim stanowisku pracujesz? Każda informacja jest istotna dla osób, które zastanawiają się nad pracą w tej firmie w przyszłości.

xyz

Nie polecam!!! Szkoda słów na to by opisać to miejsce pracy

Weronika

@Pracująca dziękuję za informację. A za co jeszcze cenisz pracę w Manor Hotel?

Pracująca

Jest tak jak pisze Bartosz, pracuję już ponad rok i z wypłata problemów nie ma, jeżeli nie ma całości tygodniówki w piątek - zaraz po niedzieli wyrównanie, polecam, fajne miejsce :)

Weronika

@Bartosz to dobra wiadomość. Pracujesz tam nadal?

45t6y

@Bartosz to dobrze czytac takie pozytywne komenatrze na temat jakies firmy.. nie kazda moze sie takimi pochwalic..ciekaw jestem czy beda tu jakies oferty pracy

Zostaw merytoryczną opinię o Manor Hotel - Olsztyn

• Jak się pracuje w Manor Hotel?

Zobacz opinie na temat firmy Manor Hotel tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042