Manor Hotel

Olsztyn

Opinie o Manor Hotel

Jola 2015-03-24 22:05
Szukam pracy od maja i chciałam zawieśc CV tylko nie wiem czy warto...Może ktoś mi coś podpowie bo słyszałam że tam nie jest zbyt ciekawie, pracownicy są źle traktowani.
Tanto 2015-06-16 00:57
Masz rację - jeżeli nie ma się pewności, że dostanie się kasę, którą się wypracowało to chyba lista rzeczy które mogłyby zachęcić do pracy nie jest zbyt długa. Podejrzewam, że nie jest to tylko moje zdanie i nawet jeżeli atmosfera byłaby super to są rzeczy, których się nie przeskoczy - a szkoda, potencjał na pewno mają.
dex 2015-06-23 19:28
hmmm a moze mi ktos powie jak ma na imie obecna mani menagerka?chyba ja znam ,dzieki za info
Zainteresowana 2015-09-10 18:06
Czyli nie warto iść do pracy w tym hotelu , czy już sie zmieniło i jest spoko ?
Bartosz 2016-03-03 13:03
Polecam pracodawcę, wypłaty co tydzień wszystko w porządku nie miałem żadnych problemów w razie jak nie było pieniędzy w piątek w poniedziałek były już wypłacane.
45t6y 2016-05-08 16:17
@Bartosz to dobrze czytac takie pozytywne komenatrze na temat jakies firmy.. nie kazda moze sie takimi pochwalic..ciekaw jestem czy beda tu jakies oferty pracy
Weronika 2017-03-15 11:09
@Bartosz to dobra wiadomość. Pracujesz tam nadal?
Pracująca 2017-03-15 11:21
Jest tak jak pisze Bartosz, pracuję już ponad rok i z wypłata problemów nie ma, jeżeli nie ma całości tygodniówki w piątek - zaraz po niedzieli wyrównanie, polecam, fajne miejsce :)
Weronika 2017-03-21 11:36
@Pracująca dziękuję za informację. A za co jeszcze cenisz pracę w Manor Hotel?
xyz 2017-08-25 06:01
Nie polecam!!! Szkoda słów na to by opisać to miejsce pracy
Weronika 2017-08-29 15:23
@xyz czemu nie polecasz? Powiedz coś więcej na ten temat. @Pracująca powiesz coś o dobrych stronach pracy w Manor Hotel? Na jakim stanowisku pracujesz? Każda informacja jest istotna dla osób, które zastanawiają się nad pracą w tej firmie w przyszłości.
Zostaw swoją opinię o Manor Hotel - Olsztyn
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Manor Hotel