brak logo

Jeton - Outsourcing Informatyczny

Warszawa

Opinie o Jeton - Outsourcing Informatyczny

w 2016-09-01 15:42:21
Poziom usług poniżej zera, na wszystko trzeba czekać dniami... W firmie pracują sami pryszczaci licealiści z poziomem umiejętności podobnym do poziomu usług. ZDECYDOWANIE NIE POLECAM!
A 2016-09-17 09:23:52
Tragedia. Ciągle szukają kogoś do pracy (powód prosty nikt tam nie chce pracować). Do pracy zdaniem "szefa" musisz się stawiać terminowo co do minuty tylko o umowie o pracę czy jakiejkolwiek innej to zapomniał. Umowy nie będzie no bo nie i koniec !!!!!!. Dodatkowo zmusza pracownika do podpisu jakiegoś sprytnie spreparowanego dokumentu że jak coś tam się zrobi nie tak to trzeba mu zapłacić 150.000 zł (tak tak sto piećdziesiąt tysięcy złotych kary) spytany dokładnie o co chodzi odpowiada że to chodzi o ochronę jakiś informacji (sam nie wie dokładnie jakich). Przykre i żałosne są takie zachowania. Wstyd !!!!!!!

Tutaj dowód innych jego numerów:

http://powiat-warszawa.nf.pl/firma/jeton-8211-outsourcing-informatyczny-serwis-komput-56CC3DDCEB/ck

"

uwaga, zleca prace i nie płaci za nie.
programista 2012-11-26 12:06:14

"
Zostaw swoją opinię o Jeton - Outsourcing Informatyczny - Warszawa
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jeton - Outsourcing Informatyczny