ZRB Stokłosa, Hotel City SM

Kraków

Opinie o ZRB Stokłosa, Hotel City SM

Aiszsza 2013-07-04 14:46:28
Polecam, ponieważ w tej firmie panuje bardzo dobra atmosfera. Współpracownicy są dla siebie mili i bardzo fajnie się pracuje. Hotel zarządzany jest przez trzy córki Pana Właściciela, które niezawsze ze sobą się zgadzają i wychodzą z tego różne nieporozumienia. Nawet jak coś ustalą to i tak ostateczne zdanie ma Pan Właściciel. Trzeba pracować jak wszędzie,ale nie ma co się wysilać bo i tak to nie zostanie docenione. Byli tam oddani pracownicy,ale coś się nie spodobało córkom właściciela i w sprytny sposób się ich pozbyli degradując ich na niższe stanowiska. Po czym osoby odchodziły same. To ich stary numer.
2013-09-15 20:45:38
Masakrycznie niskie zarobki, Atmosfera pracy faktycznie fajna, psują ją jedynie skargi gości na działalność hotelu (zimno w pokojach, jedzenie w restauracji)
Zostaw swoją opinię o ZRB Stokłosa, Hotel City SM - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZRB Stokłosa, Hotel City SM