Kaczmarski Inkasso Sp. z o.o.

Opinie o Kaczmarski Inkasso Sp. z o.o.

elvis

Pracuję od ok. roku, także myślę, że zdanie zdążyłem sobie już wyrobić. Firma daje na prawdę spoko szanse na dodatkową kasę i oszczędności w sklepach (bony), które można zdobyć w różnych konkursach. Jeśli chodzi o atmosferę to jest dobra, nie ma jakiejś zbędnej spiny, podkopywania się nawzajem itp. Zarobki sa zależne od doświadczenia, umiejętności i stanowiska. WIadomo, im wyżej, tym więcej kasy, ale Ci "na dole" też "nie chodzą głodni". Ogółem pracę w KI mogę polecić.

Kandydatka

Możesz wyjaśnić czemu uważasz, że ktoś powinien się zastanowić nad ta opinią? Niedawno uciekła mi oferta dla Specjalisty ds. Sprzedaży telefonicznej i ciekawa byłam czy nie będą ich przypadkiem ponawiać

panbe

Firmę oceniam dobrze. Z plusów na pewno rozne konkursy (mozna wycieczki wygrac, kase czy jakies sprzety) i imprezy (to jest zawsze w cenie bo buduje atmosfere). Do tego stabilnosc pracy i spoko zarobki.

@panbe

Witaj Panbe! Nieodłącznym elementem pracy w naszej firmie są różnorakie atrakcje i benefity, które sprzyjają integracji pracowników. Cieszą nas słowa zadowolenia. Pozdrawiamy Zespół Kaczmarski Inkasso

albert

Praca jak dla mnie ok. Podstawa jest w porządku i do tego premie realnie do wyrobienia. Duzo konkursów, dla najlepszych wyjazdy zagraniczne, dla wszystkich imprezy integracyjne (ostatnio rejs statkiem).

@albert

Witaj Albert! Staramy się doceniać naszych pracowników i zapewniać im atrakcyjne wynagrodzenia oraz benefity. Zadowolenie i dobre samopoczucie naszych zespołów to jeden z najważniejszych aspektów. Pozdrawiamy Zespół Kaczmarski Inkasso

alek

Praca jest stabilna, da się awansować bez większych problemów - wystarczy się przykładać tak naprawdę. Do tego dużo imprez i szans na dodatkową kasę w loteriach, konkursach itp.

@alek

Witaj Alek! Nieustannie podnosimy jakość oferowanych warunków zatrudnienia. Nieodłącznym elementem jest integracja, która w naszej opinii pozytywnie wpływa na atmosferę w pracy. Pozdrawiamy Zespół Kaczmarski Inkasso

elvis

@elvis

Witaj Elvis! W pracy stawiamy przede wszystkim na dobrą atmosferę i zadowolenie pracowników, które pozytywnie oddziałuje na wszystkie prowadzone działania. Dziękujemy za pozytywną opinię. Pozdrawiamy Zespół Kaczmarski Inkasso

Kandydatka Nowy wpis

Szymon Nowy wpis

Nudna praca ktora polega na sprzedazy przez telefon albo agresywnej windykacji. Malo ambitna. Do tej oracy wystarczy ukonczenie liceum ogolnoksztalcacego.Lepsza praca jest w Wielkiej Brytanii.

Ciekawa

Jaka jest średnia wieku ludzi pracujących w tej firmie. Bo w ogłoszeniu oczywiście jest mowa o młodym i ambitnym zespole. I czy naprawdę jest sens aplikować na stanowisko młodszy specjalista odzyskiwania należności mają zerowe doświadczenie w branży windykacyjnej. Dziękuję.

Arto
@Ciekawa

Zawsze warto spróbować, może akurat zaoferują Ci wyższe stanowisko? Wiem, że sporo osób zaczynało od młodszego i awansowało, firma ma dość duże ścieżki rozwoju.

@Arto

Dość duże ścieżki? A opiszesz te bieżące? i które z nich są najbardziej prawdopodobne? Mam na myśli to, że pewne stanowiska mogą być ograniczone? Czy występują takie, które są stale obsadzone i nie ma co do nich mimo wszystko dostępu?

Specjalista Ds. Sprzedaży

Brak maila/sms o potwierdzeniu spotkania dot. rozmowy kwalifikacyjnej - nic. Tyle co ustaliliśmy przez telefon praktycznie 2 tygodnie przed rozmowa musiałem zapamiętać (mi się udało). Rozmowa ustawiona na godzinę 10:00 w siedzibie firmy, rozpoczęła się dopiero ~ 11:30 (pani rekruter była zaangażowana w świąteczną paczkę). Po przeprosinach za cierpliwość, rozpoczęła się sama rozmowa i tutaj muszę przyznać, że dosyć konkretnie - ok. 25min. Niestety po obiecanej informacji zwrotnej dot. przebiegu rekrutacji (udana/ nie udana) do dzisiaj nic nie otrzymałem.

Czy ten średni wiek pracowników jest aż tak istotny? Zastanawia mnie poprzednie zapytanie, na które swoją drogą nie udzielono odpowiedzi. Jeszcze miesiąc temu na LinkedIn była oferta dla speca od sprzedaży. zauważyłam, że akurat tam jedna osoba się zglosila. Wiecie czy oferta będzie wznawiana czy to raczej już po naborach?

Arto

Czy ja wiem czy tak patrzą na wiek? Różne wiekowo osoby pracują, firma nie dyskryminuje ze względu na wiek czy płeć, wręcz przeciwinie - wspiera rodziców poprzez różne benefity. Jeśli chodzi o LinkedIn, to pamiętaj, że to nie jest jedyna forma rekrutacji, to że 1 osoba aplikowała przez LinkedIn nie znaczy, że bezpośrednio przez stronę Kaczmarski Inkasso czy inny portal na którym było ogłoszenie ktoś inny nie aplikował.

@Arto

Skoro tak to wiadomo jakie jest średnie obłożenie? Mnie ten temat jednak zaciekawił. Prócz tego co rzecz jasna znajduje się w wymogach oferty, co jeszcze jest istotne dla Pracodawcy o czym nie jest bezpośrednio napisane? Na co warto zwrócić uwagę?

Na jakie wsparcie w Kaczmarski Inkasso Sp. z o.o. mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Pracuje grubo ponad rok, skupiam się na faktach bardziej niż na opiniach czy jak mówią odczuciach. Jest to firma nastawiona na zarobek rozwój i zdobycie klienta jak obrośnięty na utrzymaniu obecnego klienta. Idą z czasem, zapotrzebowaniem jak i sytuacja gospodarczo finansowa panujące w gospodarce. Jeśli ktos stawia na rozwój oraz zdobycie doświadczenia oraz kompetencji znajdzie to w szeregach KGroup jak i Krajowego rejestr długów. Nie ukrywam ze cele bywają ambitne jak i bardzo wymagające, jednakże wynagrodzenie jest wprostproporcjonalne do wkładu wniesionego do sprostania tychże celi. Obijanie się albo lawirowanie w żadnej pracy nie popłaca a tym bardziej w obecnej sytuacji panującej na rynku pracy niepoplaca. Wynagrodzenia są dobre. Premie jak na wykonywana prace wraz z nabytym doświadczeniem rosną. Jeśli ktos jest zdeterminowany oraz zdyscyplinowany może zarobić dobre pieniądze rzędu 10-15 tys. Jak na prace przy telefonie uważam godziwe wynagrodzenie. Pracownicy- jak wszędzie są rozni wiec trudno ocenić. Ja sama jestem osoba bardzo wymagająca od siebie wiec inotoczenia w jakim przebywam. Kładą duży nacisk na wiedzę i kompetencje co ustawiczniw weryfikują. Bardzo wysoko doceniam kompetencje działu trenerskiego oraz zaplecze wsparcia psychologicznego. Zabezpieczają pakietem uslug medycznych pracowników. Warunki są bardzo dobre. Wysoki standard jak na prace biurowa z całym wyposażeniem. Dbałość o to żeby pracownik czuł komfort w pracy na wysokim standardzie. Nie ukrywam ze presja jest wysoka i nacisk na utrzymanie planu. Pozwala to na utrzymanie tempa oraz uzyskanie wymaganego celu. Polecam

Jagos
@Kasia

Mogę potwierdzić, jeśli ktoś szuka pracy, która angażuje, ale docenia pracownika to jest to świetne miejsce. Pensja i benefity są na plus, w takich czasach w Kaczmarski Inkasso czuje, że mam stabilne miejsce pracy.

Chciałabym aplikować na windykatora terenowego jak i wygląda dama praca czy odwiedza się klientów od określonej kwoty zadłużenia czy nie ma to znaczenia jaka to kwota ? Pytam bo jestem ciekawa czy jak dłużnk zapłaci określoną kwotę czy od tego jest płacona jakas premia ???będę wdzięczna za odpowiedź

mark

bardzo polecam, mila atmosfera, jasna sciezka rozwoju :) i co najwazniejsze poczucie stabilnosci

@mark

cześć, jakie są obecnie perspektywy dla osób bez doświadczenia? została przytoczona ścieżka rozwoju, a na nim mocno mi zależy, jednak mogę podjąć się tylko współpracy zdalnej, ktoś pytał o nią dla negocjatora, jakie są wszystkie stanowiska, które mogą być zaoferowane? tylko te, wskazane na stronie czy jest ich jeszcze więcej? nie znam struktury, ktoś ją przytoczy?

NIKI

Czy praca zdalna na stanowisku negocjatora/specjalisty ds naleznosci jest dopuszczalna?

@NIKI

Niby piszą o samodzielności na stanowisku u chociażby negocjatora. Pytanie tylko jak to ma się do oferowanych szkoleń i tego wspomnianego wsparcia trenera? Przy wdrożeniu tak czy siak trzeba być fizycznie? Jak w zasadzie to wsparcie może wyglądać? jakie są ewentualne najczęstsze problemy na tym stanowisku?

aleks

super pracodawca, jak dotad to moja ulubiona praca i w koncu czuje ze sie rozwijam

Maja
@aleks

A mógłbyś napisać o możliwościach tego rozwoju? Co oferują? Może jakieś szkolenia można realizować?

Amelia
@Maja

(odpowiedź na komentarz Maja): opcja rozwoju zawsze jest - dużo pracowników awansuje nawet na menagerów. Szkolenia - w tym fachu szkolenia to podstawa, a Kaczmarski Inkasso dobrze o tym wie! Dlatego też szkoleń jest sporo, tak samo jak benefity. Masaże, benefity dla przyszłych rodziców czy różne akcje według mnie są dużą zaletą, bo to rozwiązania, których ciężko szukać u innych firm.

Halen
@Maja

Mają sporo opcji rozwoju, szkoleń jest dużo. Oczywiście wszystko też zależy od stanowiska na którym pracujesz i działu, teoretycznie to jest taka praca, w której cały czas się uczysz czegoś nowego. Możliwość awansu też motywuje ;)

@Amelia

Zainteresowała opcja zostania menadżerem. padło stwierdzenie, że dużo osób nim zostaje... To ile w zasadzie tych stanowisk jest do obsadzenia i jak warunki pracy się zmieniają po takim awansie? jest potem dalsza perspektywa czy co się dzieje z późniejszym rozwojem?

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Kaczmarski Inkasso Sp. z o.o.?

Halen

Preferowany rodzaj umowy to umowa o pracę, przynajmniej jak ja aplikowałem to większość ofert jaką sprawdzałem miała UoP.

Danuta

Firma sama pisała coś na forum odnośnie tej premii. Skoro jej warunki nie były dla Ciebie jasne, to czemu wprost nie spytałaś? jak obecnie wygląda tutaj prowadzenie dialogu z osobami z wyższych stanowisk?

Venom

Cześć. Czuję się w temacie więc chciałabym podjąć próbę rekrutacji tutaj. Podpowiecie coś? Co warto wiedzieć, jak się przygotować na rozmowę?

Haon
@Venom

Na pewno zapoznaj się z tym czym zajmuje się firma - warto sprawdzić stronę i dowiedzieć się jaka jest jej historia i przede wszyskim nie stresuj się - stres nie pomaga, a rekrutacja serio nie jest taka straszna - Kaczmarski Inkasso ma świetnych pracowników i przełożonych - każdy z nich kiedyś był na Twoim miejscu :) Warto też przemyśleć jaka jest Twoja motywacja, dlaczego właśnie to stanowisko i czy windykacja to jest to, bo jasne jest to świetna praca, ale nie każdy się do tego nadaje. Mimo to zachęcam Cię do rekrutacji - dla mnie praca w Kaczmarski Inkasso była świetną przygodą, która sporo mnie nauczyła.

exotiq
@Venom

Przede wszystkim na rozmowe przyjdź bez stresu. Najważniejsze jest to, żeby pokazać jaki jesteś naprawdę i czy nadajesz się do pracy z ludźmi. W moim przypadku rozmowa to była czysta formalność i dobrze poszło. Przełożeni i osoby z rekrutacji są super i wystarczą dobre chęci i pewność siebie. Pozdrawiam

NICK
@Venom

tak jak powyżej już zostało powiedziane - bez stresu (chociaż łatwiej się mówi, to serio - wypij jakąś meliskę przed i na luzie), warto zapoznać się z firmą i czym się zajmuje - sprawdź sobie ich stronę przed rekrutacją, to na pewno będzie duży plus w czasie rozmowy o pracę :)

Alojzy trąbka

Praca sama w sobie nie jest zła ani trudna ale! - Ciśnięcie o wyniki niezależnie od tego czy baza jest ok czy taka sobie; - Nadgodziny płatne dodatkowo ale do pracy w sobotę MUSISZ przyjść choćby raz w miesiącu; (usunięte przez administratora) - Pracownicy nie są profesjonalnie przeszkalani bo Pati się nie chce co przekłada się na to, że finalnie nowi pracownicy są doszkalani przez tych nieco starszych stażem co wiąże się z tym, że pracownik traci czas (a w tej pracy istotna jest każda sekunda) na szkolenie nowej osoby; - Nie dowiesz się też NIGDY OD NIKOGO jak naliczana jest premia i za co ewentualnie ci przysługuje; oczywiście są podawane informacje ale niestety w tabletkach, słupkach i procentach; jak grupa nie zrobi planu to cała grupa nie dostaje premii a wtedy to już napisze do ciebie sama z-ca dyra @, że uwaga! „STAĆ WAS NA WIĘCEJ”! Moja ulubiona motywatorka; (usunięte przez administratora)

@Alojzy trąbka

Dziękujemy za podzielenie się swoimi odczuciami, jednak chcielibyśmy doprecyzować, kilka założeń, które nam przyświeca. W przypadku pracy w weekendy, liczymy na obecność pracownika w jedną sobotę w miesiącu, jednocześnie doceniając zaangażowanie, wynagradzamy pracownika stawką na poziomie 150%. Dodatkowo, ponieważ w naszych zespołach pracuje sporo studentów, staramy się być elastyczni i wypracować rozwiązanie dogodne dla każdego pracownika. Odnośnie wprowadzanie nowego pracownika w system pracy, zakładamy kilka etapów szkoleniowych. Zaczynając od 3-5 dniowych spotkań wprowadzających, następnie przechodząc przez szkolenie z Trenerem, który towarzyszy nowej osobie przy pierwszych telefonach, a kolejnego dnia spotyka się z pracownikiem na coachingu indywidualnym. Na dalszych etapach nowy pracownik może liczyć na wsparcie Lidera zespołu, ale też pozostałych członków zespołu. Wiemy, że okres początkowy jest mocno angażujący i czasochłonny, dlatego na start pracownik otrzymuje 3 miesięczną premię gwarantowaną. Bardzo dużą wagę przykładamy także do poczucia bezpieczeństwa pracowników. Podczas szkoleń nie spotkaliśmy się jeszcze jednak z pytaniami o groźby w kierunku naszych negocjatorów, a w historii naszej firmy tylko raz miała miejsce podobna sytuacja. Zapewniliśmy wówczas pracownikowi odpowiednie warunki, firmowy ochroniarz przez kilka dni towarzyszył mu przy wyjściu z budynku. Liczymy, że mimo negatywnych odczuć, wyniósł Pan sporo cennych doświadczeń. Pozdrawiamy Zespół Kaczmarski Inkasso

Renata
@Alojzy trąbka

Alojzy, nie mogę się dowiedzieć, ile zarabia Specjalista ds. odzyskiwania należności. W ofercie dla Doradcy klienta biznesowego są podane widełki, a ta pierwsza jest sucha i bez takich danych. Pomożesz?

MariuszM

Bardzo podoba mi się możliwiość samorozwoju. Praca daje dużo doświadczenia i przydatnej wiedzy praktycznej i teoretycznej. Mam bardzo fajny team i podoba mi się taki styl pracy.

@MariuszM

Miło nam, że podzieliłeś się swoją opinią na forum. Rzeczywiście bardzo istotny jest dla nas rozwój pracowników, dlatego kładziemy duży nacisk na szkolenia oraz dbamy o atmosferę wewnątrz zespołów. Pozdrawiamy Zespół Kaczmarski Inkasso

Izabela
@MariuszM

jaki to styl pracy? Jeżeli jest fajny team to jest również przyjemna atmosfera pracy? a jak oceniasz stosunek kierownictwa do zespołu?

Klient

Masz w pełni racje, ich zajęcie polega na banalnych czynnościach, ale za to wynagrodzenie już nie jest banalne. Ale naiwniacy korzystają z ich usług. A jak złapią Klienta to już nie odpuszczą.

Polecam, bardzo dobra i rzetelna firma

@Anna

Witaj Anno, dziękujemy za pozytywną opinię, cieszymy się, że jako firma spełniliśmy Twoje wymagania. Pozdrawiamy Zespół Kaczmarski Inkasso

@Anna

Pewnie jesteś managerem? Gdybyś był zwykłym pracownikiem pisał byś inaczej

@Anna

Witaj Anno, zapewniamy, że przykładamy ogromną wagę do przygotowania wszystkich pracowników, niezależnie od pełnionego stanowiska, tak aby w sposób profesjonalny i wyczerpujący byli w stanie pomóc naszym klientom. Przykro nam, że masz negatywną opinię na ten temat. Pozdrawiamy Zespół Kaczmarski Inkasso

Klient
@Kaczmarski Inkasso Sp. z o.o.

Przykładacie dużą wagę ale do czego, do szkoleń pracowników jak wyciągać pieniądze z Klientów a nie z dłużników. Przeczytaj Waszą umowę, ona jest jak umowa kredytowa, wszystkie prawa dla Was a klient może iśćz kwitkiem.

Aleksandra

To będzie całkiem spora opinia ale opowiem z perspektywy osoby negatywnie nastawionej do życia. Zalety K.I. oraz ogólnie Kaczmarski Group zaczynając od najbardziej prozaicznych rzeczy. Firma jest spora, duży budynek, czysto. Jest bistro z dobrym jedzonkem. Automaty z kawą i przekąskami. Dużo miejsca by usiąść. Sympatyczni i pomocni ludzie, wszyscy bardzo starają się aby wyszkolić nowego pracownika tak, jak klienci tego wymagają. Problemy są rozwiązywane na bieżąco i wątpliwości rozwiewane. Call center - przyjemne stanowiska, brak ścisku. Zaplecze by zjeść. Nie widzę negatywnych stron, na które K.I. miałoby wpływ.

Dorota
@Aleksandra

Co to znaczy, że call centere przyjemne stanowiska? Możesz to bardziej rozwinąć? Bo akurat interesuje mnie praca właśnie w call center

Aleksandra
@Dorota

Jasne. Przede wszystkim masz dużo miejsca. Nie jesteś ściśnięta jak sardynki w jakichś boksach jak na filmach pokazują. Możesz spokojnie zrobić sobie kawy, herbaty, podgrzać posiłek w czasie przerwy w aneksie kuchennym, który jest w sali. Dużo przestrzeni, wszystko zorganizowane tak, że nie potykasz się o innych czy kable jak w niektórych firmach bywa. Klimatyzacja w całym budynku, także w upały się nie spocisz, dostajesz swoją szafkę na drobiazgi. No i jeszcze na stanowisku masz półeczki, także butelka/kubek termiczny jest przy Tobie. No i szufladka na najpotrzebniejsze rzeczy/notatki.

Renata
@Aleksandra

Fajnie, że dokładnie opisujesz warunki lokalowe. A co z sama pracą i zarobkami? Jak się w cc rozmawia, czy jest określony czas na jedna rozmowę, jakie są stawki?

canon102

Ciekawa praca w dobrym zespole. Możliwości szkoleń i uzyskania premii po większym zaangażowaniu w obowiązki. Można się sporo nauczyć, bo temat trudny. Ale na pewno zmienicie zdanie na temat windykacji.

Przemysław
@canon102

A te szkolenia to z czego są dokładnie?

@Przemysław

Witaj, regularnie organizujemy szkolenia, które dotyczą zarówno kompetencji twardych, jak i miękkich. Nasi pracownicy uczą się m.in. odpowiedniej interpretacji przepisów prawa i postępowania cywilnego, prawa spadkowego, restrukturyzacyjnego, upadłościowego, spółek handlowych i RODO. Wszystko to, co jest im potrzebne do codziennej pracy. Jeśli chodzi o kompetencję miękkie, skupiamy się przede wszystkim na nauce odpowiedniej komunikacji, aktywnego słuchania, negocjacji oraz perswazji. Wraz ze wzrostem długości stażu pracy, szkolenia z kompetencji miękkich są bardziej zaawansowane, aby przygotowywać pracowników do coraz bardziej odpowiedzialnych stanowisk. Pozdrawiamy Zespół Kaczmarski Inkasso

Zostaw merytoryczną opinię o Kaczmarski Inkasso Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Kaczmarski Inkasso Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kaczmarski Inkasso Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 63.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kaczmarski Inkasso Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 48, z czego 28 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kaczmarski Inkasso Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Kaczmarski Inkasso Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kaczmarski Inkasso Sp. z o.o.