PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-BUDOWLANE ZETBEER SP. Z O.O.

Toruń

Opinie o PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-BUDOWLANE ZETBEER SP. Z O.O.

Zawiedzony tą firmą 2012-01-27 16:40:38
Zdecydowanie nie polecam. Bardzo głupie teksty w kierunku pracowników zarówno od szefa jak i pracowników. Prezes tylko dużo obiecuje, aby ludzie łudzili się, że będziesz miał lepiej. W rzeczywistości manipulowanie premiami, za nadgodzinę płacom 50gr więcej niż za zwykłe godziny. Oczywiście "na lewo" tak samo część premii, brak wody latem, zimą wyzywanie jak pracujesz na dworze a idziesz sobie zrobić coś ciepłego. Kompletny brak organizacji pracy, ciągłe głupie odzywki itp. ZetBeeR (Zakład Biednych Robotników) Jednym słowem odradzam, chyba że jesteś odporny na wiedzę i trudny do zajechania:)
szkoda 2013-03-01 21:57:42
Ogólnie to się nieźle przejechałem,tak jak kolega poniżej.Marne wypłaty za ilość godzin,dziwne umowy,rażący brak kultury dyrekcji i kierownictwa-"nie pamięta wół jak cielęciem był".Można by pisać i pisać....nie taką Polske chcę.
WYSTUKANY 2013-12-20 16:18:20
180h=1150zl przy umowie o dzieło, pracując bez ubezpieczenia jako operator wózka, czy fadromy. Obietnice, 1/4 etatu na wieczność. Co by się więcej nie rozpisywać nawet papier toaletowy musisz przynieść swój. :)
fchc 2015-10-22 18:58:58
Raczej starzy którzy już nie będą ze strachu czy sobie poradzą zmieniać pracy. Młodzi to raczej "fachowcy" z zerowym wykształcenie, bez prawka, lubiący wypić, więc też siedzą tam. Co mądrzejsi uciekli. Praktycznie rok temu wszyscy kumaci z budowy domów, łącznie z kierownikiem :)Oprócz włazidupów oczywiście. Takich to tam kochają. I ukrainców, nic nie umieją nic nie rozumieją ale długo w pracy siedzą za grosze. Ciekawe jak długo. Białorusini szybko uciekli, Barka też długo nie porobiła, nawet więźniowie mimo iż byli pilnowani uciekli :) Syf kiła i mogiła....
zbr 2015-12-12 17:30:33
najgorszy z zakładów w okolicy. Głupie teksty jak wam się nie podoba to na wasze miejsce 20-stu chętnych (tylko gdzie?? z Ukrainy??). Nawet Urząd Pracy nie chce przyjmować ogłoszeń pracy. Od stycznia nowe normy dla pracowników wprowadzają że teraz zamiast 2000 zarobią 1500. Ludzie z budowy którzy przerobili 250 godzin mieli zapłacone za 200. Ludzie robią nadgodziny za które nie mają płacone. ZŁODZIEJSTWO
nik99 2016-01-07 23:42:04
Po prostu takie zakłady jak ten nie powinny istnieć ,jakikolwiek brak szacunku dla pracownika ,nedzne wypłaty ciężka praca również zimą na dworze i to samo latem w ogromne upały.
felieton 2016-05-18 12:38:46
wydaje mi się, że w wiatraki to mogą i pracownicy zainwestować :)
Zostaw swoją opinię o PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-BUDOWLANE ZETBEER SP. Z O.O. - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-BUDOWLANE ZETBEER SP. Z O.O.