META-ZEL Sp. z o.o.

Toruń

Opinie o META-ZEL Sp. z o.o.

tomik234 2011-02-09 15:38
[usunięte przez moderatora], chcą aby robic duzo ponad ustalone normy,premie tyko dla swoich- jedni cacani a inni osrani. Atmoswera nie do życia, przełożeni szkoda gadać, tutaj nie liczy się czlowiek tylko wykonany plan, omijacie te firmę zdaleka!!
nie znany 2015-03-21 20:16
Ta firma zeszła na psy brak pracy wolne cały czas płaca mała i jeszcze mobing w pracy pracownik tam się nie liczy tylko robota nie ważne co robisz i za ile na twoje miejsce jest tysiące jak oni mówią a nikt nie przychodzi a jak przyjdzie to tylko na parę dni
Feebel 2015-12-02 15:19
Jak prezesi i wlasciciele tych firm nie zauważą, ze to dzieki prownikom maja zysk, to pójdą z torbami.
damian 2016-04-27 09:49
Są prodeucentem odlewów z aluminium i cynku ofrują również specjalistyczną obróbkę CNC.
leszczu123 2017-04-20 14:56
Pracuje w MetaZel już kilka lat i nie mam żadnych zastrzeżeń. Pewna praca, fajni ludzie, dobra atmosfera.
przymrozek 2017-07-03 00:01
Duża rotacja pracowników,brak możliwości rozwoju, Panuje duży nepotyzm i na stanowiska są zatrudniani członkowie rodzin osób postawionych wysoko zwykli ludzie są zatrudniani na najgorsze funkcje i skazani na stagnacje.Najlepiej zarabiają osoby które się podlizują lup donoszą na innych pracowników.
Jeśli chodzi o dodatki to jest kombinatorstwo,np dostawanie pieniedzy za wczasy po wczasach,brak płacenia za postojwe...
ich 2017-07-03 00:04
ALI EXPRESS
Zostaw swoją opinię o META-ZEL Sp. z o.o. - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie META-ZEL Sp. z o.o.