WEH INWESTYCJE Sp. z o. o.

Toruń

Opinie o WEH INWESTYCJE Sp. z o. o.

waco 2011-10-10 17:37:00
[usunięte przez moderatora], fatalna atmosfera pracy i jeszcze gorsze zarobki
a 2011-11-03 22:27:30
bo mało widział, jeszcze mniej wie ale najwięcej chce mieć do powiedzenia...
Ewka 2012-10-09 09:48:20
Odradzam...
która wie bo była tam 2012-10-17 12:24:02
Widzę że jest jeden komentarz z 9 października tego roku . Zgadzam się z Ewką. Odradzam. Dyrektor który był kiedyś sam negocjatorem teraz mając to stanowisko myśli że pozjadał wszystkie rozumy świata i wywyższa się nad innym chcąc im udowodnić że nic nie umieją. Oprócz tego brak wyczucia, brak pomysłów, brak odpowiedniej atmosfery którą przecież tworzą ludzie... Nie idzcie tam.
... 2013-06-01 21:03:44
tak był, tak jest i tak będzie ...
~xxx 2013-06-21 16:27:58
Pozytywem jest, że jak uprawomocni się wyrok z sądu pracy to płaci w dniu uprawomocnienia
NIck 2014-05-25 10:58:16
Firma skupuje przedawnione, lub dawno spłacone wierzytelności, po czym na podstawie niepełnych danych zakłada sprawy sądowe. Informacje o takich rozprawach są wysyłane na lipne adresy. "Dłużnik" nie ma pojęcia, że toczy się przeciw niemu postępowanie, więc sprawę przegrywa. WEH Inwestycje w osobie takiej p. [usunięte przez administratora] informuje komornika o aktualnym adresie gościa, który właśnie przegrał sprawę. Pani [usunięte przez administratora] powinna być pozbawiona prawa wykonywania zawodu, gdyż jest zwykłą oszustką, kryminalistką. Jak całe WEH Inwestycje. Oni pewnie już figurują w rejestrach dłużników. Nie zdziwiłabym się, gdyby toczyło się przeciw nim postępowanie upadłościowe.
totoroto 2015-01-20 01:09:06
ciekawi mnie trochę skąd ta cisza tu... nie zastanawiało Cię to @adrian, dlaczego nikt się nie udziela? jestem ciekawy czy po prostu dobrze się wiedzie w weh inwestycje i pracownicy nie narzekają dlatego nie mają potrzeby tu pisać czy o co chodzi. bo wiadomo ludzie chętniej pisza jak mogą marudzić, przynajmniej z mojego doświadczenia to wiem
tamara 2015-03-27 15:03:53
zbyt długa cisza moim zdaniem nie wróży niczego dobrego, ciekawe co dzieje się w takim razie w firmie że nikt się nie chce tutaj wypowiedzieć. to wygląda podejrzanie, jakby jakiś zbiorowy zakaz wypowiadania się na forach internetowych, przydałby się jakieś ionformacje ze środka firmy aktualne, oby jak najszybciej
maska 2015-10-15 12:47:02
Tak, naszą narodową przypadłością jest marudzić i marudzić.... ile się da. To, że teraz nikt się nie odzywa to nie znaczy, że armagedon zawitał do firmy, po prostu żaden pieniacz nie ma ochoty wylewać swoich pomyj w internecie. Dużo tutaj oszczerstw i nieprawdziwych informacji podano. Po pierwsze firma zachowuje normy ISO we wszystkich swoich procedurach i działaniach, żaden dłużnik nie jest oszukiwany ani wyprowadzany w pole jak ktoś tu sugerował. Nigdy nie zdarzyło się, żeby pensja lub prowizja była wypłacana z opóźnieniem. Owszem czasami te dwie składowe były rozdzielane i wypłacane osobno ale tylko po to, aby pracownik mógł otrzymać przed świętami pensję a prowizja dochodziła kilka dni później ale wciąż w wyznaczonym regulaminem terminie. W tej firmie pracuje wiele osób, niektórzy mniej lub bardziej zadowoleni. Zastanawiam się tylko dlaczego człowieku tam pracowałeś i dostawałeś na chleb skoro było tak fatalnie?
kasia 2016-06-13 11:24:29
byłam ostatnio na rozmowie na negocjatora telefonicznego. rozmowa była sympatyczna, z tego co mówili to firma zaczyna się rozwijać coraz bardziej. Oferuja tez całkiem niezły socjal z opieka medyczna i multisportem...moje pierwsze wrażenie jak najbardziej pozytywne
kkk 2016-06-25 18:32:49
super że jest dodatko3wa opeika medyczna i multisport, to ejdnak fajny gest ze strony pracodawcy, tak uważam i warto rozważyć ich oferty pracy :))))
kc ck 2016-12-02 11:47:49
opieka medyczna i multi to teraz juz norma u kazdego pracodawcy wiec łaski nie robia ze to oferuja...
Zostaw swoją opinię o WEH INWESTYCJE Sp. z o. o. - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie WEH INWESTYCJE Sp. z o. o.