Centrum Edukacji Copernicus

Zabrze

Opinie o Centrum Edukacji Copernicus

Ona 2012-10-08 16:45:57
i jak? czy coś od tego czasu wiadomo? jak to wygląda ze stanowiskiem sekretarki? jest sens iść na rozmowę kwalifikacyjną czy to ściema i oszustwo?
rozczarowana 2012-12-11 14:12:04
porazka, rozmowa trała ok 10 min. [usunięte przez moderatora] jest bezczelna do tego stopnia ze 3 kandydatki czekały a ona rozmawiala sobie spokojnie z kolezanka. Na dzien dobry widac ze nie szanuja pracownika, o ile takiego w ogole poszukuja!!!!!!!!!!! 2 etatpy sa! nie polecam, szkoda czasu i nerwów!!!!!!!!!!!
XYZ 2013-06-15 13:25:50
tak zwykłe stanowisko, a casting rodem z "najlepszych" HRowych firm, buhahah.
ktoś wcześniej wspomniał, 3 sztampowe pytania, i następny proszę. Pytania, które nie pozwalają się zaprezentować, bo Pani nie ma czasu ;)
oaza 2014-01-23 23:55:47
te oferty pojawiaja sie regularnie co pol roku (gdy zblizaja sie nabory na semestr letni i zimowy. Wydaje mi sie, ze to tylko kryptoreklama, a nie prawdziwy nabor, kiedys dawno temu takie same metody stosowala szkola jezykowa Profi-lingua. Czy krtos po rozmowie dostal tam w ogole prace- dajcie znac!!
szczęściara 2014-01-28 15:49:52
Owszem, można bez problemu dostać pracę jak się przejdzie odpowiednie etapy rozmowy. I w cale nie jest tak, że szukają jak tylko jest nabór, po prostu otwierają coraz więcej filii i poszukują pracowników, bądź jest zwykła ich rotacja w poszczególnych miastach.
byłam na rozmowie 2014-02-07 15:11:10
Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej. Prowadzi ją młoda osoba (wygląda jak pracownica), kandydatki wchodzą co 10 minut, kilka standardowych pytań.
Spełniałam wszystkie wymagania, a nie zaprosili mnie na tzw. drugi etap. Dzisiaj widzę, że ogłoszenie pojawiło się ponownie. Czyżby to fikcyjna rekrutacja?
Jarek 2014-03-18 21:59:08
Możecie przy okazji napisac, gdzie Centrum Edukacji Copernicus wystawia te ogłoszenia, bo ja szukam od jakiegoś czasu i nie mogę nic znaleźć.
dziuba 2014-03-21 21:30:17
Centrum Edukacji Copernicus ma swoje konta na większości portali pracy, więc pewnie i tam są ich oferty
hope 2014-04-15 19:41:48
Ja byłam na rekrutacji na stanowisko specjalisty ds.obsługi klienta w sekretariacie. Było ok. 20 -tu osób. Po standardowej rozmowie (miałam powiedzieć coś o sobie) Pani poinformowała mnie, że do drugiego etapu przejdą wybrane osoby z którymi będą się kontaktować telefonicznie. Na zakończenie Igo etapu przewidziała ok. tydzień. Za dwa dni dostałam tel. - czy składałam cv i ze chcą mnie zaprosić na rozmowę- dopytałam się czy chodzi o drugi etap bo byłam już na rozmowie. Pani speszona odpowiedziała że to pomyłka i mam czekać na tel. w sprawie II etapu. Później się dowiedziałam że cały czas prowadzą rozmowy a na necie ciągle pojawiają się nowe ogłoszenia na to samo stanowisko (różnią się wymaganiami!). Jak to jest że tak trudno im wybrać osobę do obsługi klienta przez miesiąc ?? Jakie maja oczekiwania i czemu spławiają ludzi nie podając konkretnych informacji na temat rekrutacji?? Jeśli to metoda reklamy jak to już wyżej zasugerowano w tym wątku to raczej złą markę sobie wyrabiają traktując tak ludzi.
lenka 2014-04-15 21:38:40
a na co patrzą? można jakoś zwiększyć swoje szanse bo konkurencja jest duża? czy zatrudniają osoby które maja doświadczenie w sekretariacie czy pracy biurowej?
ktoś 2014-08-31 22:17:43
Ta oferta pracy to pewnie forma reklamy. Może reklama wirusowa? Brak słów
mila 2015-01-31 18:07:34
CZześ, czy polecacie naukę w centrum edukacji copernicus? co ? najbardziej interesowałby mnie "kurs" na terapeute zajęciowego, Czy ktoś tam się uczy na tym kierunku z was? jak są prowadzone zajecia? cisną czy nie? bo mi bardzo zależy na wysokim poziomie bo chce się nauczyć a nie tylko uczyć. rozumiecie? :)
żenuaa 2016-03-31 16:48:18
Uwaga!
Osławiony Copernicus przerzucił swoje dziwaczne rekrutacje do Krakowa!
Schemat rozmowy kwalifikacyjnej taki sam jak na śląsku.
Dla ciekawych podaję szczegóły.
Rozmowy odbywają się na Al. Krasińskiego 10/4 w Krakowie w wynajętej sali konferencyjnej. W sali wita nas młoda kobieta, wyglądu nie wypada mi oceniać. Po podaniu sobie ręki spogląda na listę, na której jest około 30 osób, następnie szuka twojego CV. Pada banalne pytanie otwierające: "To proszę mi powiedzieć parę słów o sobie", po twoich "paru słowach" nagle nasza miła pani wjeżdża z pytaniem o to jak przekonałbyś osobę do studiowania w ich szkole. Następnie jak zareklamowałbyś ich szkołę. Marszczy czoło i złości się kiedy pada z mojej strony pytanie czy tym zajmuje się osoba w sekretariacie ich szkoły, na której stanowisko aplikuję. Odpowiada ściemą, że czasem jak student ma wątpliwości trzeba go przekonać. Aha, jest jeszcze pytanie co powiedziałbyś studentowi jeżeli zarzuciłby ci wysokie czesne- czyżby Copernicus zadawał sobie tyle trudu tylko po to aby uzyskać trafne odpowiedzi na nurtujące ich zagadnienia marketingowe, z którym widać nie mogą sobie poradzić? Na koniec pada pytanie o oczekiwania finansowe. Niezależnie od tego jak odpowiesz, miła Pani powie, że mieści się to w granicy ich propozycji lecz konkrety dopiero w tajemniczym drugim etapie rozmowy. To co tajemnicą nie jest w etapie pierwszym to informacja o umowie o pracę na 20 miesięcy, opiece medycznej i pracy w godzinach 9-18 na dwie zmiany 9-17 10-18 i co druga sobota 9-13 z odbiorem dnia wolnego w tygodniu. Na sam koniec pada informacja,że na drugim etapie rozmowy trzeba wykonać dwa zadania na komputerze i jest to część praktyczna oraz, że jak coś to zadzwonią w ciągu tygodnia. Aha, miła Pani tłumaczy, że siedzi teraz w Krakowie bo Copernicus otwiera tam swój nowy oddział w doskonałej oczywiście lokalizacji w samym centrum itd. Jednym słowem pachnie to wszystko ściemą na odległość. Szczerze odradzam każdemu tej rozmowy, strata czasu i wydacie tylko kasę na parkowanie w strefie.
Pozdrawiam
roki 2016-05-13 16:47:12
Moim zdaniem głównym atutem który można wymienić w tej firmie jest atmosfera. Sam tu nie pracuje jednak z pracownikami miałem już nie raz możliwość się spotkać. Po za tym pewie jak zwykle kolporterów ulotek szukają
Zostaw swoją opinię o Centrum Edukacji Copernicus - Zabrze
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrum Edukacji Copernicus