Opinie o Work Service S.A. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Work Service S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Work Service S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Work Service S.A. w Wrocław

Sprawiedliwy

Zastanawiam się tylko dlaczego wy ciągle pracujecie przez polskich pośredników, którzy są za granicą traktowani jako zero. Nic nie umieją załatwić w obcym kraju bo to są POLACY, jak będzie większy problem zostaniecie na lodzie bo oni o niczym nie decydują. Polskie agentury to najgorsze lajno za granicą, bo nikt ich nie szanuje, a co dopiero was. Dalej pchajcie się na miny przygotowane przez polskich pośredników na własne życzenie, to komentarzy tego typu będzie więcej

Kasjaa

Z tym co pani kordynator powiedziala to byla prawda. Nasza fabryka stala az trzy tygodnie nie ktore zmiany byly dwa a inne az po trzy co roku tak stoi bo nie ma zamowien. Nie rozumiem czemu nie ktorzy ludzie jada i mysla ze dostana zlote gory. Ja bym sie cieszyla ze mam maly pokoj i swoj niz na jednym z czterema innymi porabanymi laskami....

@Sprawiedliwy

Człowieku. Jeśli ktoś mieszka w Polsce, a nie za granicą to jak ma sobie załatwić tam pracę bez polskiego pośrednika? Pomyśl logicznie. Ja pracowałem w Holandii przez 7 lat, a mimo to miałbym teraz problem, żeby sobie tam załatwić pracę bez polskiego pośrednika. I wiem, że polskie agentury są beznadziejne. Jedyna kwestia, żeby nie wpaść w ręce tych najgorszych, bo ze złymi można jeszcze jakość funkcjonować.

Janusz
@Kasjaa

Czemu Ty nie rozumiesz, że jak ktoś otrzymuje ofertę, w której ktoś przedstawia mu "złote góry" to potem rzeczywistość może go dobić? Jak można kogoś ściągać z Polski obiecując mu pracę w okresie kiedy jak mówisz "Nasza fabryka stala az trzy tygodnie"? Możesz mi to wytłumaczyć? Nie wiedzieli, że będą stać? Sama mówisz, że co roku tak się zdarza. To po co robić komuś wodę z mózgu? I po co spędzić trzy tygodnie w Czechach w jakimkolwiek pokoju w czasie przestoju???

Sprawiedliwy
@Cezary

Jeżeli chodzi o Czechy to proszę bardzo: Grafton, Gi Group, Lepsi Prace DP Work, AWA, to są te które mogę polecić. Są to czeskie agencje, które nie oszukują, jeżeli do nich się odezwiesz, to oddzwonią o będą z tobą po polsku rozmawiać. Jeżeli chodzi o Holandię, to wystarczy CV po angielsku przesłać i wtedy rozmowa po angielsku. Holandię odradzam, zrobiło się tam nieciekawie teraz. Najważniejsze nie wpaść w ręce polskich firm, których jest całe mnóstwo i które sami nie wiedzą o warunkach na miejscu.

Oszukany

Dziewczyno uciekaj!!!!!ja pracowałem tam pół roku i cieszę się że ucieklem firma okrada jak może o wszystko trzeba się kłócić a koordynatorzy....żenada pracowałem w adient w bor praca ok znosna ale reszta do bani mieszkania to ruiny w których nie zostawilbym psa bo szkoda zwierzaka zresztą popytaj ludzie ci opowiedzą co i jak....

Czesiek

uwaga.... JESTEM ZADOWOLONY. Wiem, wiem zaraz mnie zlinczujecie :) Na hotelu w Worms mieszkalem 4 miesiace, teraz wynajmuje wlasne mieszkanie. Hotel w Worms jak hotel, na start wszystko jest. Jeszcze nie widzialem hoteli pracowniczych w standardzie min czterech gwiazdek, ale moze wszystko przede mna. Jak sie chce to wszystko mozna, tylko trzeba zmienic nastawienie PRZED przyjazdem i zapytac sie siebie samego czego chce i co chce osiagnac. Ja wiedzialem, ze chce wyjechac na dluzej i sciagnac rodzine. Teraz chodze na kurs jezykowy, bo jednak trzeba kilka spraw urzedowych ogarnac, zwlaszcza jak dziecko za rok ma zaczac tu szkole. Praca jest ok, wiedzialem tez PRZED przyjazdem, ze nie bede siedzial za biurkiem, wiec robie co do mnie nalezy. Szef na magazynie cos przebakuje, ze moze na jesien uda mu sie dac mi bezposredni kontrakt. Takze wszystko na dobrej drodze. Trzymajcie za mnie kciuki i szanujmy sie nawzajem :) uwaga.... JESTEM ZADOWOLONY. Wiem, wiem zaraz mnie zlinczujecie :) Na hotelu w Worms mieszkalem 4 miesiace, teraz wynajmuje wlasne mieszkanie. Hotel w Worms jak hotel, na start wszystko jest. Jeszcze nie widzialem hoteli pracowniczych w standardzie min czterech gwiazdek, ale moze wszystko przede mna. Jak sie chce to wszystko mozna, tylko trzeba zmienic nastawienie PRZED przyjazdem i zapytac sie siebie samego czego chce i co chce osiagnac. Ja wiedzialem, ze chce wyjechac na dluzej i sciagnac rodzine. Teraz chodze na kurs jezykowy, bo jednak trzeba kilka spraw urzedowych ogarnac, zwlaszcza jak dziecko za rok ma zaczac tu szkole. Praca jest ok, wiedzialem tez PRZED przyjazdem, ze nie bede siedzial za biurkiem, wiec robie co do mnie nalezy. Szef na magazynie cos przebakuje, ze moze na jesien uda mu sie dac mi bezposredni kontrakt. Takze wszystko na dobrej drodze. Trzymajcie za mnie kciuki i szanujmy sie nawzajem :) uwaga.... JESTEM ZADOWOLONY. Wiem, wiem zaraz mnie zlinczujecie :) Na hotelu w Worms mieszkalem 4 miesiace, teraz wynajmuje wlasne mieszkanie. Hotel w Worms jak hotel, na start wszystko jest. Jeszcze nie widzialem hoteli pracowniczych w standardzie min czterech gwiazdek, ale moze wszystko przede mna. Jak sie chce to wszystko mozna, tylko trzeba zmienic nastawienie PRZED przyjazdem i zapytac sie siebie samego czego chce i co chce osiagnac. Ja wiedzialem, ze chce wyjechac na dluzej i sciagnac rodzine. Teraz chodze na kurs jezykowy, bo jednak trzeba kilka spraw urzedowych ogarnac, zwlaszcza jak dziecko za rok ma zaczac tu szkole. Praca jest ok, wiedzialem tez PRZED przyjazdem, ze nie bede siedzial za biurkiem, wiec robie co do mnie nalezy. Szef na magazynie cos przebakuje, ze moze na jesien uda mu sie dac mi bezposredni kontrakt. Takze wszystko na dobrej drodze. Trzymajcie za mnie kciuki i szanujmy sie nawzajem :) uwaga.... JESTEM ZADOWOLONY. Wiem, wiem zaraz mnie zlinczujecie :) Na hotelu w Worms mieszkalem 4 miesiace, teraz wynajmuje wlasne mieszkanie. Hotel w Worms jak hotel, na start wszystko jest. Jeszcze nie widzialem hoteli pracowniczych w standardzie min czterech gwiazdek, ale moze wszystko przede mna. Jak sie chce to wszystko mozna, tylko trzeba zmienic nastawienie PRZED przyjazdem i zapytac sie siebie samego czego chce i co chce osiagnac. Ja wiedzialem, ze chce wyjechac na dluzej i sciagnac rodzine. Teraz chodze na kurs jezykowy, bo jednak trzeba kilka spraw urzedowych ogarnac, zwlaszcza jak dziecko za rok ma zaczac tu szkole. Praca jest ok, wiedzialem tez PRZED przyjazdem, ze nie bede siedzial za biurkiem, wiec robie co do mnie nalezy. Szef na magazynie cos przebakuje, ze moze na jesien uda mu sie dac mi bezposredni kontrakt. Takze wszystko na dobrej drodze. Trzymajcie za mnie kciuki i szanujmy sie nawzajem :) uwaga.... JESTEM ZADOWOLONY. Wiem, wiem zaraz mnie zlinczujecie :) Na hotelu w Worms mieszkalem 4 miesiace, teraz wynajmuje wlasne mieszkanie. Hotel w Worms jak hotel, na start wszystko jest. Jeszcze nie widzialem hoteli pracowniczych w standardzie min czterech gwiazdek, ale moze wszystko przede mna. Jak sie chce to wszystko mozna, tylko trzeba zmienic nastawienie PRZED przyjazdem i zapytac sie siebie samego czego chce i co chce osiagnac. Ja wiedzialem, ze chce wyjechac na dluzej i sciagnac rodzine. Teraz chodze na kurs jezykowy, bo jednak trzeba kilka spraw urzedowych ogarnac, zwlaszcza jak dziecko za rok ma zaczac tu szkole. Praca jest ok, wiedzialem tez PRZED przyjazdem, ze nie bede siedzial za biurkiem, wiec robie co do mnie nalezy. Szef na magazynie cos przebakuje, ze moze na jesien uda mu sie dac mi bezposredni kontrakt. Takze wszystko na dobrej drodze. Trzymajcie za mnie kciuki i szanujmy sie nawzajem :)

Antonio
@Czesiek

kolejna fejkowa wypowiedź

Grand

@Grand

Admin please. Nie czytacie tego? Kopiuj, wklej i nic z tym nie robicie??? Jak to sprawdzicie to też napiszę JESTEM ZADOWOLONY, bo na razie wiarygodność waszej strony drastycznie spada

KorWs. Janek Barman

Siemanko. Ja yyyy pracoje przez WS w Adient w Bor i tych którzy nie chcą się narobić a zarobić te obiecane przez Kor. pieniądze to niech odrazu po podpisaniu paktu pchają się na linkę pfsb tam są max bonusy i największe luzy. Bo tak ja ją robię robotę w 20s i pozostały czas (1.10m) patrzę na monitor jak sekundy zamieniają się w minuty np. A na przerwie nie jem obiadów tylko latam po fabryce i robię szczegółowe fotki które wysyłam do konkurencji za hajs. Mogę też pochwalić się filmikiem z baletu w Plzen gdzie koordynatora porobiona full wywija na parkiecie. Praca ok super fajna spoko bomba sqn i pupa. Czesc leserom

@KorWs. Janek Barman

Mam się wybrać do Boru, ale tego typu opinia mnie niestety nie przekonuje. Jesteś Czechem? Bo twoja wypowiedź jest bardzo chaotyczna i nie wiem, czy brać ją na poważnie.

Operator Wózka Widłowego

Szukali na szybko, umowa została zawarta telefonicznie, pojechałem podpisać tylko umowę i do pracy, bardzo się zawiodłem, co innego mi powiedziano a co innego robiłem, okłamywanie pracownika, brak szacunku.

Pytania, gdzie pracowałem i jakie mam doświadczenie

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
ktos

Zastanówcie się 10x, nim pójdziecie do pracy w centrali. Jedna wielka spychologia, brak szacunku do 2giego człowieka.

gabriel
@ktos

Uczyć się trzeba było a nie narzekać teraz

Mds
@gabriel

Jak byś się łbie uczył nie było by Cię tutaj .

dla karierowiczów
@Mds

Proszę nie mylić wykształcenia z inteligencją, wydaje się że jak macie wyższe wykształcenie to jesteście lepsi od innych?

@gabriel

A ty się nauczyłeś? Wiesz jak już ludzi rżnąć? Dumny jesteś z siebie? Nie narzekasz?

Hej. A ktos jedzie do magazynu muller w ulm??? Jak jest jakas dziewczyna chetna na wyjazd dawac znac:)

@Monika

hej, jade z moja narzeczoną niedługo tam do pracy. Napiszesz do mnie na maila? ebuleblach@gmail.com

kwiatek
@Monika

hej czy mogłabyś powiedzieć odnośnie pracy w muller w ulm swoją opinie.Dzięki

Edyta

@Praca, czy pierwszy raz skorzystałeś z pośrednictwa Work Service? Jakie warunki zatrudnienia firma zaoferowała Tobie? Gdzie zostało zaproponowane Tobie zatrudnienie? Zachęcam również inne osoby korzystające z pośrednictwa firmy, do aktywności na forum. W czym firma Wam pomogła? Czy pośrednictwo jest płatne?

R,,,,o
@Edyta

Pracuje blisko rok i jest ok

Gosia
@R,,,,o

u mnie tez wszystko Ok, pracuje pol roku

Krzysztof

Erfut to (usunięte przez administratora) I kľamcy! Uwaga na stillera! Zgwałciľ chłopaka 18 letniego!

Sebastian

@Sebastian

Serio. To stary pedały gwałciciel

Sebastian
@Bartek

Czemu nikt tego nie zameldowal na policji?

Internetus

Masz jakis dowód na to?

KaBe

Witam, Czy ktoś jest w stanie rzetelnie napisać opinię o pracy i warunkach w Czechach-Bor u Tachova?

pawel
@KaBe

ja tez sie tam wybieram prosze o kontakt jak ktos tam jedzie lub byl email paulo@onet.pl dziekuje

Miro
@KaBe

Człowieku nie jedz tam. Tam jest zwykły bajzel. Nawet nie wiedzą ilu pracowników mają i kwatery to jakieś baraki. Tak jak w stanowiszte.

bartek2222

Jedzie ktoś może 6.08 z Work Service do Velká Bíteš ?

Miro
@bartek2222

Uwaga na koordynator andrea kinzelova. Dre ryja po pracownikach za nic

pol

Hodkovice nad Mohelkou-praca przy produkcji pampersów-macie jakieś opinie? Agencja to Work service.

bartek2222

Witam . Pracuje ktos przez Work Service w Velká Bíteš ?

do administratora

dlaczego nie wykasujecie tego shitu ?

Jarek

uwaga.... JESTEM ZADOWOLONY. Wiem, wiem zaraz mnie zlinczujecie :) Na hotelu w Worms mieszkalem 4 miesiace, teraz wynajmuje wlasne mieszkanie. Hotel w Worms jak hotel, na start wszystko jest. Jeszcze nie widzialem hoteli pracowniczych w standardzie min czterech gwiazdek, ale moze wszystko przede mna. Jak sie chce to wszystko mozna, tylko trzeba zmienic nastawienie PRZED przyjazdem i zapytac sie siebie samego czego chce i co chce osiagnac. Ja wiedzialem, ze chce wyjechac na dluzej i sciagnac rodzine. Teraz chodze na kurs jezykowy, bo jednak trzeba kilka spraw urzedowych ogarnac, zwlaszcza jak dziecko za rok ma zaczac tu szkole. Praca jest ok, wiedzialem tez PRZED przyjazdem, ze nie bede siedzial za biurkiem, wiec robie co do mnie nalezy. Szef na magazynie cos przebakuje, ze moze na jesien uda mu sie dac mi bezposredni kontrakt. Takze wszystko na dobrej drodze. Trzymajcie za mnie kciuki i szanujmy sie nawzajem :)uwaga.... JESTEM ZADOWOLONY. Wiem, wiem zaraz mnie zlinczujecie :) Na hotelu w Worms mieszkalem 4 miesiace, teraz wynajmuje wlasne mieszkanie. Hotel w Worms jak hotel, na start wszystko jest. Jeszcze nie widzialem hoteli pracowniczych w standardzie min czterech gwiazdek, ale moze wszystko przede mna. Jak sie chce to wszystko mozna, tylko trzeba zmienic nastawienie PRZED przyjazdem i zapytac sie siebie samego czego chce i co chce osiagnac. Ja wiedzialem, ze chce wyjechac na dluzej i sciagnac rodzine. Teraz chodze na kurs jezykowy, bo jednak trzeba kilka spraw urzedowych ogarnac, zwlaszcza jak dziecko za rok ma zaczac tu szkole. Praca jest ok, wiedzialem tez PRZED przyjazdem, ze nie bede siedzial za biurkiem, wiec robie co do mnie nalezy. Szef na magazynie cos przebakuje, ze moze na jesien uda mu sie dac mi bezposredni kontrakt. Takze wszystko na dobrej drodze. Trzymajcie za mnie kciuki i szanujmy sie nawzajem :)uwaga.... JESTEM ZADOWOLONY. Wiem, wiem zaraz mnie zlinczujecie :) Na hotelu w Worms mieszkalem 4 miesiace, teraz wynajmuje wlasne mieszkanie. Hotel w Worms jak hotel, na start wszystko jest. Jeszcze nie widzialem hoteli pracowniczych w standardzie min czterech gwiazdek, ale moze wszystko przede mna. Jak sie chce to wszystko mozna, tylko trzeba zmienic nastawienie PRZED przyjazdem i zapytac sie siebie samego czego chce i co chce osiagnac. Ja wiedzialem, ze chce wyjechac na dluzej i sciagnac rodzine. Teraz chodze na kurs jezykowy, bo jednak trzeba kilka spraw urzedowych ogarnac, zwlaszcza jak dziecko za rok ma zaczac tu szkole. Praca jest ok, wiedzialem tez PRZED przyjazdem, ze nie bede siedzial za biurkiem, wiec robie co do mnie nalezy. Szef na magazynie cos przebakuje, ze moze na jesien uda mu sie dac mi bezposredni kontrakt. Takze wszystko na dobrej drodze. Trzymajcie za mnie kciuki i szanujmy sie nawzajem :)uwaga.... JESTEM ZADOWOLONY. Wiem, wiem zaraz mnie zlinczujecie :) Na hotelu w Worms mieszkalem 4 miesiace, teraz wynajmuje wlasne mieszkanie. Hotel w Worms jak hotel, na start wszystko jest. Jeszcze nie widzialem hoteli pracowniczych w standardzie min czterech gwiazdek, ale moze wszystko przede mna. Jak sie chce to wszystko mozna, tylko trzeba zmienic nastawienie PRZED przyjazdem i zapytac sie siebie samego czego chce i co chce osiagnac. Ja wiedzialem, ze chce wyjechac na dluzej i sciagnac rodzine. Teraz chodze na kurs jezykowy, bo jednak trzeba kilka spraw urzedowych ogarnac, zwlaszcza jak dziecko za rok ma zaczac tu szkole. Praca jest ok, wiedzialem tez PRZED przyjazdem, ze nie bede siedzial za biurkiem, wiec robie co do mnie nalezy. Szef na magazynie cos przebakuje, ze moze na jesien uda mu sie dac mi bezposredni kontrakt. Takze wszystko na dobrej drodze. Trzymajcie za mnie kciuki i szanujmy sie nawzajem :)uwaga.... JESTEM ZADOWOLONY. Wiem, wiem zaraz mnie zlinczujecie :) Na hotelu w Worms mieszkalem 4 miesiace, teraz wynajmuje wlasne mieszkanie. Hotel w Worms jak hotel, na start wszystko jest. Jeszcze nie widzialem hoteli pracowniczych w standardzie min czterech gwiazdek, ale moze wszystko przede mna. Jak sie chce to wszystko mozna, tylko trzeba zmienic nastawienie PRZED przyjazdem i zapytac sie siebie samego czego chce i co chce osiagnac. Ja wiedzialem, ze chce wyjechac na dluzej i sciagnac rodzine. Teraz chodze na kurs jezykowy, bo jednak trzeba kilka spraw urzedowych ogarnac, zwlaszcza jak dziecko za rok ma zaczac tu szkole. Praca jest ok, wiedzialem tez PRZED przyjazdem, ze nie bede siedzial za biurkiem, wiec robie co do mnie nalezy. Szef na magazynie cos przebakuje, ze moze na jesien uda mu sie dac mi bezposredni kontrakt. Takze wszystko na dobrej drodze. Trzymajcie za mnie kciuki i szanujmy sie nawzajem :)uwaga.... JESTEM ZADOWOLONY. Wiem, wiem zaraz mnie zlinczujecie :) Na hotelu w Worms mieszkalem 4 miesiace, teraz wynajmuje wlasne mieszkanie. Hotel w Worms jak hotel, na start wszystko jest. Jeszcze nie widzialem hoteli pracowniczych w standardzie min czterech gwiazdek, ale moze wszystko przede mna. Jak sie chce to wszystko mozna, tylko trzeba zmienic nastawienie PRZED przyjaz

Grandere

Grander

Kakakaka

W Czechach koordynatorzy tej firmy jak i sama firma są traktowani jako drugi sort, czym dopiero jest pracownik, który u nich pracuje, najgorsze dziadostwo.

Firma robi wszystko żeby nie wypłacać pensji. Odwlekanie, wymyślanie, wymawianie się że tu Poznań, a księgowość to Wrocław. Tylko kogo to obchodzi przy stawce minimalnej????

Wwe

Witam prosilbym o opinie na temay pracy w Czechach w ontex... mam wyjechac tam w najblizszym czasie... jakie sa zarobki warunki itd .. Witam prosilbym o opinie na temay pracy w Czechach w ontex... mam wyjechac tam w najblizszym czasie... jakie sa zarobki warunki itd .. Witam prosilbym o opinie na temay pracy w Czechach w ontex... mam wyjechac tam w najblizszym czasie... jakie sa zarobki warunki itd ..Witam prosilbym o opinie na temay pracy w Czechach w ontex... mam wyjechac tam w najblizszym czasie... jakie sa zarobki warunki itd .. Witam prosilbym o opinie na temay pracy w Czechach w ontex... mam wyjechac tam w najblizszym czasie... jakie sa zarobki warunki itd .. Witam prosilbym o opinie na temay pracy w Czechach w ontex... mam wyjechac tam w najblizszym czasie... jakie sa zarobki warunki itd ..Witam prosilbym o opinie na temay pracy w Czechach w ontex... mam wyjechac tam w najblizszym czasie... jakie sa zarobki warunki itd .. Witam prosilbym o opinie na temay pracy w Czechach w ontex... mam wyjechac tam w najblizszym czasie... jakie sa zarobki warunki itd .. Witam prosilbym o opinie na temay pracy w Czechach w ontex... mam wyjechac tam w najblizszym czasie... jakie sa zarobki warunki itd ..Witam prosilbym o opinie na temay pracy w Czechach w ontex... mam wyjechac tam w najblizszym czasie... jakie sa zarobki warunki itd .. Witam prosilbym o opinie na temay pracy w Czechach w ontex... mam wyjechac tam w najblizszym czasie... jakie sa zarobki warunki itd .. Witam prosilbym o opinie na temay pracy w Czechach w ontex... mam wyjechac tam w najblizszym czasie... jakie sa zarobki warunki itd ..Witam prosilbym o opinie na temay pracy w Czechach w ontex... mam wyjechac tam w najblizszym czasie... jakie sa zarobki warunki itd .. Witam prosilbym o opinie na temay pracy w Czechach w ontex... mam wyjechac tam w najblizszym czasie... jakie sa zarobki warunki itd .. Witam prosilbym o opinie na temay pracy w Czechach w ontex... mam wyjechac tam w najblizszym czasie... jakie sa zarobki warunki itd ..Witam prosilbym o opinie na temay pracy w Czechach w ontex... mam wyjechac tam w najblizszym czasie... jakie sa zarobki warunki itd .. Witam prosilbym o opinie na temay pracy w Czechach w ontex... mam wyjechac tam w najblizszym czasie... jakie sa zarobki warunki itd .. Witam prosilbym o opinie na temay pracy w Czechach w ontex... mam wyjechac tam w najblizszym czasie... jakieWitam prosilbym o opinie na temay pracy w Czechach w ontex... mam wyjechac tam w najblizszym czasie... jakie sa zarobki warunki itd .. Witam prosilbym o opinie na temay pracy w Czechach w ontex... mam wyjechac tam w najblizszym czasie... jakie sa zarobki warunki itd .. Witam prosilbym o opinie na temay pracy w Czechach w ontex... mam wyjechac tam w najblizszym czasie... jakie sa zarobki warunki itd .. sa zarobki warunki itd ..

Wwa

Witam prosilbym o opinie na temay pracy w Czechach w ontex... mam wyjechac tam w najblizszym czasie... jakie sa zarobki warunki itd .. Witam prosilbym o opinie na temay pracy w Czechach w ontex... mam wyjechac tam w najblizszym czasie... jakie sa zarobki warunki itd .. Witam prosilbym o opinie na temay pracy w Czechach w ontex... mam wyjechac tam w najblizszym czasie... jakie sa zarobki warunki itd .. Witam prosilbym o opinie na temay pracy w Czechach w ontex... mam wyjechac tam w najblizszym czasie... jakie sa zarobki warunki itd .. Witam prosilbym o opinie na temay pracy w Czechach w ontex... mam wyjechac tam w najblizszym czasie... jakie sa zarobki warunki itd .. Witam prosilbym o opinie na temay pracy w Czechach w ontex... mam wyjechac tam w najblizszym czasie... jakie sa zarobki warunki itd .. Witam prosilbym o opinie na temay pracy w Czechach w ontex... mam wyjechac tam w najblizszym czasie... jakie sa zarobki warunki itd .. Witam prosilbym o opinie na temay pracy w Czechach w ontex... mam wyjechac tam w najblizszym czasie... jakie sa zarobki warunki itd .. Witam prosilbym o opinie na temay pracy w Czechach w ontex... mam wyjechac tam w najblizszym czasie... jakie sa zarobki warunki itd .. Witam prosilbym o opinie na temay pracy w Czechach w ontex... mam wyjechac tam w najblizszym czasie... jakie sa zarobki warunki itd .. Witam prosilbym o opinie na temay pracy w Czechach w ontex... mam wyjechac tam w najblizszym czasie... jakie sa zarobki warunki itd .. Witam prosilbym o opinie na temay pracy w Czechach w ontex... mam wyjechac tam w najblizszym czasie... jakie sa zarobki warunki itd .. Witam prosilbym o opinie na temay pracy w Czechach w ontex... mam wyjechac tam w najblizszym czasie... jakie sa zarobki warunki itd .. Witam prosilbym o opinie na temay pracy w Czechach w ontex... mam wyjechac tam w najblizszym czasie... jakie sa zarobki warunki itd .. Witam prosilbym o opinie na temay pracy w Czechach w ontex... mam wyjechac tam w najblizszym czasie... jakie sa zarobki warunki itd .. Witam prosilbym o opinie na temay pracy w Czechach w ontex... mam wyjechac tam w najblizszym czasie... jakie sa zarobki warunki itd .. Witam prosilbym o opinie na temay pracy w Czechach w ontex... mam wyjechac tam w najblizszym czasie... jakie sa zarobki warunki itd .. Witam prosilbym o opinie na temay pracy w Czechach w ontex... mam wyjechac tam w najblizszym czasie... jakie sa zarobki warunki itd .. Witam prosilbym o opinie na temay pracy w Czechach w ontex... mam wyjechac tam w najblizszym czasie... jakie sa zarobki warunki itd .. Witam prosilbym o opinie na temay pracy w Czechach w ontex... mam wyjechac tam w najblizszym czasie... jakie sa zarobki warunki itd .. Witam prosilbym o opinie na temay pracy w Czechach w ontex... mam wyjechac tam w najblizszym czasie... jakie sa zarobki warunki itd ..

Zostaw merytoryczną opinię o Work Service S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w Work Service S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Work Service S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 64.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Work Service S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 21 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Work Service S.A.?

Kandydaci do pracy w Work Service S.A. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Work Service S.A.