No. 1 Best School

Opinie o No. 1 Best School

ja 2010-08-09 17:55:37
Stanowczo odradzam pracę w tej szkole. Nauczyciele traktowani są niepoważnie. Pięniądze przy umowie zlecenia wypłacane są pod stołem, szkoła chce tylko zaoszczędzić kasę dla siebie. Nauczyciele upokarzani są poprzez wnoszenie kamer na zajęcia. I nie jest to zdrowy ani konstruktywny nadzór metodyczny, bo poza stresem i podważaniem kompetencji nie przyjmuje żadnych innych postaci.
kent 2010-08-09 17:57:54
Będziecie mieli dosyć tej pracy po miesiącu. Szkoda nerwów.
X 2010-08-18 12:33:35
hehe ja tam pracowałam tylko miesiąc. zarzucili mi to, że za rzadko korzystam z tablicy interaktywnej. śmiech na sali. nie ważne jakie są efekty pracy, ważne żeby na potęgę korzystać z tablic. i to niby ma być najnowocześniejsza szkoła.
X 2010-08-18 12:36:17
dodam, że na stronie szkoły znajdują się zdjęcia nauczycieli, którzy w tej szkole dawno już nie pracują, w tym między innymi angielski i hiszpański native speaker. szkoła opiera się na jednym nauczycielu, a studenci cały czas się skarżą, że nie ma ciągłości nauczania, bo nauczyciele zmieniają się cały czas.
Jarek 2010-08-30 17:54:34
Witam
Gorąco odradzam pracę w tej szkole. Nauczyciele upokarzani są wnoszeniem przez cały rok kamer na zajęcia, pieniądze wypłacane są pod stołem, bo niby nie ma na nic pieniędzy, a jak przychodzi co do czego właściciel kupuje kamerę za 10 000zł. Moja narzeczona pracowała tam przez rok, zarabiała ok. 2000 zł, na umowę wpisywano jej średnio 600 zł. Stres, płacz i nic poza tym. Na koniec zarzucono jej jakieś śmieszne rzeczy i powiedziano, że z powodu niezadowolenia klientów z grupy CAE i po przeprowadzeniu z nim rozmów nie zostanie z nią przedłużona umowa. Moja narzeczona skontaktowała się ze wszystkimi osobami z tej grupy mailowo (wysyłała im w czasie roku szkolnego na te maie dodatkowe materiały) i wszyscy potwierdzili, że żadnych rozmów nie było i są zszokowani tym jak postąpiła szkoła. Nie ma w tej szkole żadnego nauczyciela z tamtego roku. Szkoda nerwów, naprawdę.
anonim 2010-09-07 15:07:55
Nie dajcie się skusić stawce 45 zł za 45 minut. Upokorzenia, wnoszenie kamer na zajęcia, ciągłe nagrywanie. Brak pomocy metodyka w czymkolwiek w ciągu roku. W grupach ludzie z pomieszanym totalnie poziomem znajomości języka. Pieniądze wypłacane pod stołem, aby nie placić ZUSu, bo niby nie ma na nic pieniędzy. KOSZMAR!!!!!!!
pis 2010-11-12 18:11:07
Oto co właścicielka pisze na jakimś forum: "Na początku były przykre doświadczenia ze szkołą językową, w której pracowałam. Jej właściciel nie znał się zupełnie na tym, co robił, nie wypłacał pensji i nie pozwalał na żaden rozwój. Wtedy narodził się pomysł odejścia i rozpoczęcia własnej działalności. " Że niby w tej szkole, której szanowna pani jest właścicielką ktoś pozwala na rozwój albo wypłaca pieniądze w całości. hahha. NIe ma żadnego rozowju i żadnej pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
no1bestschool 2011-01-05 11:25:39
Lektor, który obawia się swoich studentów i się na nich obraża z powodu zadawania zbyt wielu pytań , nie jest chyba osobą, która może prowadzić zajęcia z grupami na wysokich poziomach :) warsztat pracy zawsze można poprawić, ale pewnych zachowań już nie :( a szkoda , bo Pańska narzeczona była bardzo pracowitą osobą), kwestię opinii w grupie pozostawiam już do przemyśleń, bo jak zawsze w takich sytuacjach prawda leży po środku.
Zakupy i ich rozliczanie proszę pozostawić nam :)
no1bestschool 2011-01-05 11:34:10
anonim - 2010-09-07 15:07:55

Metodyk w naszej szkole jest dostępny cały czas, służy pomocą jeśli tylko lektor jej potrzebuje.Z każdej pomocy trzeba chcieć i umieć korzystać. Nagrywanie zajęć to standard ponieważ podczas nieobecności słuchacza, dostaje on film nagrany z lekcji. Co więc w tym takiego upokarzającego ? DOBRZY lektorzy Pracujący w naszej szkole nie mają z tym problemu, a wręcz sami chcą się oglądać, ponieważ szkolą swój warsztat i wciąż się rozwijają. Obecność metodyka czy kamery na zajęciach to już żadna różnica dla nich. Ten kto zna się na swojej pracy i wykonuje ją dobrze ma się czym pochwalić, innym pozostaje ciągły strach i rozżalenie z powodu utraty pracy .
x 2011-01-06 21:06:56
I to tym ZŁYM nauczycielom podwyższa się znacząco stawkę za godzinę na przyszły rok na koniec roku, zapewnia o tym,że mają silną pozycję w szkole, robi zdjęcie na koniec roku do umieszczenia na stronie, prosi o wykonanie zarysu specjalistycznego kursu :-)) To tym ZŁYM nauczycielom przekazuje się wiadomość, że wszyscy rodzice zadowoleni z zajęć zapisują wszystkie najmłodsze dzieci na przyszły rok :-))To tym ZŁYM nauczycielom mówi się, że jedna z nastolatek osiąga poziom Advanced po przeprowadzonym przez lektora kursie :-)) I dodatkowo tych złych nauczycieli powiadamia się na spotkaniu podsumowującym rok o tym, aby nie bali się wziaść kredytu na mieszkanie, bo wystawią wszystkie dokumenty i dodatkowo zapewnia się, że prowadzone będą rozmowy z księgową na temat ewentualnej umowy o pracę :-))
No 1 Best School 2011-01-22 22:24:28
X - 2010-08-18 12:33:35

droga pani I.,
została pani zwolniona z pracy ze względu na kompletny brak przygotowywania zajęć , od momentu zakupu podręczników dla słuchaczy pani zajęcia polegały na przeglądaniu podręcznika na początku zajęć i robieniu zadań jedno po drugim .Nawet nie fatygowała się pani aby ten podręcznik przejrzeć przed zajęciami .Taki system zajęć jest niedopuszczalny w naszej szkole i to miała pani przekazane przed rozpoczęciem pracy .W naszej szkole nagrywanie zajęć odbywa się stale ,żeby mogli z tego korzystać nasi słuchacze i żeby nadzór metodyczny był stały i wyłapywał takie próby oszukiwania słuchaczy . Jesteśmy szkołą ambitną i nowoczesną ,naszym priorytetem jest klient i jego satysfakcja , więc leniom i pseudo-lektorom stanowczo odradzamy pracę z nami , ludzi ambitnych z pasja uczenia innych zapraszamy i zapewniamy godne wynagrodzenie i wsparcie w rozwoju warsztatu nauczyciela,
No 1 Best School 2011-01-22 23:15:12
x - 2011-01-06 21:06:56

Droga pani A.B lub "x".
kilka postów wcześniej pani narzeczony Jarosław zarzuca nam jakieś tragiczne traktowanie lektorów , insynuuje niewypłacanie pieniędzy i inne takie a pani pisze post o rozgoryczeniu po stracie pracy w naszej szkole...??? nie wiem czy to nadal przemawia przez panią rozgoryczenie czy niestabilność emocjonalna ,która panią niestety dotyka ?
Na pewno wie pani ,że naszą dewizą jest zadowolenie i satysfakcja naszych klientów więc decyzja o nie zatrudnieniu pani wynika z tego,że znaleźliśmy dużo lepszych lektorów na pani miejsce i biorąc pod uwagę to iż z pani grup CAE i CPE nie zapisał się na następny rok nauki żaden ze słuchaczy musieliśmy podjąć pewne decyzje personalne.Staramy się zapewnić naszym studentom nauczycieli na najwyższym poziomie i zgodnie z zasadami gospodarki wolnorynkowej mamy obowiązek zatrudniać lektorów No.1
Rozumiem pani rozgoryczenie ponieważ mamy świadomość możliwości rozwoju jakie daje praca w naszej szkole o godnym wynagrodzeniu nie wspomnę ...:-)
Nasza szkoła ;

Szkoda ,że szkaluje pani swojego byłego pracodawcę ,który dałby pani dość pozytywne referencje ,które na pewno przydałyby się do pracy w szkole w Ząbkach.
No 1 Best School 2011-01-22 23:29:33
X - 2010-08-18 12:36:17

Nasi uczniowie pozytywnie reagują na zmiany nauczycieli i zapisują się na kursy i ich kontynuacje bo doceniają naszą pracę i nadzór nad kadrą lektorów.W naszej szkole liczy się klient i jego satysfakcja .Wszystkie zajęcia są przygotowane i prowadzone profesjonalnie i ludziom się to podoba a to ,że czasami lektor się zmieni to tylko jest dla nich pozytywne.Jesteśmy szkołą młodą i musimy się starać i ciężko pracować ...my i zespół naszych lektorów. Efekty już widać skoro jesteśmy największą szkołą na terenie Ursusa i w niektórych grupach nie mamy już miejsc dla nowych klientów .
nigdy więcej 2011-09-09 14:21:23
Ja również odradzam pracę w tej szkole, ilość negatywnych komentarzy ze strony byłych lektorów dla tak małej szkoły musi o czymś świadczyć. Bardzo niemiło wspominam właścicielkę, która w ogóle nie potrafi nawiązać i utrzymać poprawnych relacji ze swoimi pracownikami, jest również bardzo sztuczna w kontaktach z uczniami, taka osoba nie powinna pracować z ludźmi.
kasia 2012-04-15 15:10:53
Ale co to znaczy, że szkoła jest najlepsza? Liczą sie efekty, a tablice interaktywne nie będą uczyć za dzieci. Wg mnie dzieci trzeba uczyć solidnej pracy i szacunku, do nauczyciela. Co to oznacza, że kwestionuje się wyksztalcenie osób po studiach? Właścielka szkoły powinna wg mnie oraganizowac szkolenia dla kadry, a nie ciagle podważać kompetencje osób uczących. Dzisiaj uczniowie chcą , by od nich wymagać, nawet jeżeli sobie narzekają pod nosem, to później to cenią.
ania 2012-05-12 16:00:33
Moim zdaniem reklama tej szkoły jest strasznie nachalna. Uważam, że pracodawca powinien szanować pracowników, ewentualnie organizować dla nich dodatkowe szkolenia, a nie podważać kompetencje. Nie znam tej szkoły, ale fakt, że się reklamuje świadczy o tym, że mają mało chętnych (z komentarzy można wywnioskować, ze problem tkwi w atmosferze.
anulam 2013-01-20 22:28:35
Komputery owszem, można wykorzystywać, ale wszystko z umiarem. Później okazuje się, że komputeryzacja bardzo daje o sobie znać i że dzieci nie umieją pisać i czytać. Lektorzy powinni mieć co jakiś czas szkolenia, bo wszystko się zmienia. Z drugiej strony przerost formy nad treścią przekłada się na tzw, efekt WAW.. a nie na lepsze rezultaty w nauce.
Magdalena Małż 2013-07-31 21:09:41
Uczyłam w No.1 języka hiszpańskiego przez dwa semestry. To, co najmilej wspominam z mojego pobytu w Warszawie to między innymi współpraca z tą szkołą. Gdyby nie mój wyjazd z Polski, bez wahania podjęłabym pracę od września.
Pełen profesjonalizm, zero niedomówień, wypłaty w terminie, pomysłowe rozwiązania, bardzo dobry sprzęt, zadbane sale, zdrowa atmosfera, a przede wszystkim: otwartość i szczerość. To bardzo ułatwia współpracę. Do tej pory byli to moi najlepsi pracodawcy: cenią zaangażowanie, potrafią zauważyć i docenić wysiłek włożony w przygotowanie i prowadzenie zajęć, zarażają pasją do uczenia, zachęcają do szukania nowych dróg, nigdy nie odmówią pomocy, rady, fachowej wskazówki. Pozytywnie nastawieni do świata, aktywni i otwarci ludzie.
Mogę śmiało polecić szkołę No.1 ubiegającym się o pracę lektora oraz szukającym kursu językowego na wysokim poziomie i z klasą.
Pozdrawiam ciepło i do zobaczenia na pewno,
Ewa 2013-08-06 23:13:41
Zachęcam do pracy w Best School wszystkich lektorów z pasją i zaangażowaniem. Jeśli jest ktoś leniwy, niech nawet się jej nie podejmuje; bo potem zostaje im pisanie jaka to zła szkoła na tymże oto forum.
Pracuję dwa lata, grupy zapisują się dalej, pracy mi nie brakuje, tak samo jak pieniędzy, zrozumienia i pomocy. Jest to szkoła na poziomie, pracodawcy są naprawdę bardzo pomocni i przyjaźni. Wypłatę otrzymuję w terminie. Polecam ją chcącym tu pracować i chcącym tu się uczyć!
2013-08-22 16:38:58
Przełożeni są sympatyczni, pomocni. Naprawdę polecam tą firmę, miałam z nią same dobre doświadczenia. Pieniądze wypłacane w terminie, czasem jakieś bonusy. Nie mam złego słowa
2013-08-29 20:43:27
anonim - 2013-08-22 23:31:34

Za co te bonusy i jak duże? Co z socjalem w no. 1 best school? Macie jakies paczki na święta, ekspres do kawy?
Paczki na święta? Trochę bez sensu dostawać kawę, bombonierki... Poza tym myślę, że to zależy od pracy lektora, bo jeżeli kursanci są zadowoleni to polecają innym, którzy się zapisują i wtedy ma się więcej profitów. Teraz nie ma nic za darmo. Jeżeli chodzi o kawę to spokojnie można tam się napić..... Chociaż czy to jest ważne w pracy?
2013-08-31 13:19:57
anonim - 2013-08-30 19:26:14

Jak jest w no 1 best school z urlopami? Zawsze dostaje się wolne kiedy "uczniowie" maja wolne? W roku szkolnym też się da wziąć urlop?
Są wszystkie przerwy świąteczne, dni wolne od pracy, dokładnie tak jak uczniowie mają. No i to zależy na ile urlop, ale myślę że wszystko jest kwestią dogadania. Ja nie brałam urlopów, przerwy od pracy mi w spokoju wystarczały.
2013-08-31 15:55:29
anonim - 2013-08-31 13:54:04

a jak wyglada sprawa z feriami zimowymi czy wakacjami tez ma sie wtedy takie długie wolne jak uczniowie?
Tak. Wakacje, ferie, święta- wszystko wolne.
garry 2014-04-07 23:07:07
Czy to, że kuba nie dostał odpowiedzi oznacza, że w no. 1 best school nie wiedzie się za dobrze? To ide szukac dalej..
Larry 2014-05-08 20:00:43
@garry, nie zawsze trzeba od razu rezygnowac, czasem warto spróbowac pomimo takich komentarzy, czy ich braku..
hops 2015-01-13 18:04:49
To No. 1 Best School jest w końcu polecanym miejscem jeśli chodzi o PRACĘ, czy nie? Czytałem wiele komentarzy w Internecie, ale większość dotyczy jednak poziomu ich usług, a takie informacje mnie nie interesują. Byłbym wdzięczny za informacje o co pytają na rozmowach rekrutacyjnych, jak sprawdzają wiedze kandydatów?
Kawil 2015-03-25 00:14:32
Słyszałem że usługi mają bardzo dobre, ale mnie również interesuje forma pracy w No. 1 Best School z Warszawy bo chciałęm się w niej zatrudnić, lecz niestety nie mam skąd zaczerpnąć informacji na ich temat. Strony internetowej nie posiadają albo po prostu ja źle szukam. Mógłby mnie ktoś pokierować troszeczkę ?
Iza.z 2015-05-19 17:19:21
Mają lepszą opiekę, tzn jaką Radzio?
prezio 2016-05-11 18:48:55
nauczyciele też nie wyglądali na mega niezadowolonych
Zostaw swoją opinię o No. 1 Best School - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie No. 1 Best School