praca w Zespole Szkół Europejskich, nauczyciel w liceum i liceum sportowym

Zielona Góra

Opinie o praca w Zespole Szkół Europejskich, nauczyciel w liceum i liceum sportowym

anonim 2009-03-15 22:33:33
Słowa kojarzące się z praca w Zespole Szkół Europejskich, nauczyciel w liceum i liceum sportowym (np:.solidna, profesjonalna,
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako dobra
Atmosfera i ludzie tam pracujący są bardzo dobra
Od jakiej stawki można negocjować pensję? karta nauczyciela więc kicha, nie mozna negocjować, znam swoje możliwości i umiejętności więc zdecydowanie za mało... tyle.
Najbardziej podobało mi się w praca w Zespole Szkół Europejskich, nauczyciel w liceum i liceum sportowym: cały czas mi się podoba
Najbardziej nie podobało mi się w praca w Zespole Szkół Europejskich, nauczyciel w liceum i liceum sportowym: brak
Zostaw swoją opinię o praca w Zespole Szkół Europejskich, nauczyciel w liceum i liceum sportowym - Zielona Góra
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie praca w Zespole Szkół Europejskich, nauczyciel w liceum i liceum sportowym