AD. Drągowski

Opinie o AD. Drągowski

ww 2010-03-03 16:41:10
wie ktoś coś na temat tej firmy jak oceniacie warunki pracy w tej agencji ?
anonim 2012-04-03 14:12:23
Pracowałam w Ad Drągowski w biurze przy ul. Waszyngtona 30/36. Szczerze nie polecam. Kierowniczka biura wprowadza nie do końca uczciwe praktyki. Z korzyścią oczywiście dla Agencji, ale już dla kupujących niekoniecznie. Omijajcie to biuro.
iza 2012-04-05 00:46:42
Zgadzam się z przedmówcą. NIE POLECAM !!! Kiepska atmosfera, (usunięte przez moderatora), nie uczciwe praktyki. OMIJAJCIE SZEROKIM ŁUKIEM.
były pracuś 2012-12-13 20:16:36
opinia opinią o biurze na Waszyngtona, są jeszcze inne biura w tej firmie AD.DRAGOWSKI- zwłaszcza jedno ok.- dyrektorka szanuje ludzi i ich pracę, atmosfera normalna i zarobić też potrafią. Klienci obsługiwani fachowo i bezpiecznie. A rynek nieruchomości trudny, oj trudny.
mikka 2016-04-23 09:52:12
ja tam jako9e nie słyszałam o żadnych problemach. to jest dalej pośrednictwo w transakcjach na rynku nieruchomości, dokonywanie na zlecenie obrotu nieruchomościami, nawet jak widze na stronie parają się teraz jeszcze doradztwem kredytowym, teraz to branża na topie
Zostaw swoją opinię o AD. Drągowski - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AD. Drągowski