INSYS Sp. j.

Poznań

Opinie o INSYS Sp. j.

deweloper 2014-08-21 22:19
Atmosfera i ludzie w porządku no może poza dość temperamentną Panią Grafik.
Projekty - niby ciekawe ale nie dla osób lubiących sie rozwijać. Wyczuwalny haos organizacji pracy i kadr nie zachęca... Metodyka pracy i sposób definiowania zadan pozostawia wiele do życzenia.

pracownik 2015-01-30 20:20
ciekawe projekty, niesamowite wyzwania i zajebista atmosfera :)
pracownik 2015-04-29 02:51
Atmosfera dość fajna. taki czeski, niemy film. Organizacja pracy i zarzadzanie projektami fatalne. Jeszcze troche i będzie więcej menagerów niż pracowników.

Brak systemu szkoleń, określonych ścieżek rozwoju, nie jawne wynagrodzenia, brak systemu benefitów poza płacowych.

Na plus: Wyplata zawsze na czas. Pomocni i wyrozumiali współpracownicy.

Projekty stawiają przed pracownikiem wyzwania - co jest plusem (przykładowo rozwój) jak i minusem ( brak czasu na zadania)
Radek 2015-10-10 01:30
Patrząc po ilości negatywnych ocen aplikacji mobilnych spod szyldu insys, śmiem wątpić w stwierdzenie "lidera branży", na podstawie aplikacji canal+sport, nc go... może to faktycznie cenne doświadczenie, serwisów www nie oceniam, ponieważ nie mam w tym temacie doświadczenie, ale mobile by insys prezentuje dość przeciętny poziom.
anes 2016-02-14 06:47
Atmosfera - super, Technologie - raczej mało rozwojowe, Gdyby nie ludzie nie chciało by mi się przychodzić do pracy. Mam wrażenie, że oszczędza się tu na zasobach ludzkich - zobaczymy z czasem. Projekty ciekawe, fakt są osoby z dużym doświadczeniem od których można wiele się dowiedzieć. Chaosu jeszcze nie doswiadczył...
bar_le 2016-03-29 23:47
Mimo braku zatrudnienia, pierwszy raz spotkałem się z sytuacją, że kandydat zostaje poinformowany drogą telefoniczną o wyniku rekrutacji (wśród znajomych również nie słyszałem o takim przypadku). Duży plus, biorąc pod uwagę, że często innych firm nie stać nawet na wysłanie maila. Inni pracodawcy powinny brać przykład... Co do samego procesu rekrutacyjnego, krótka rozmowa o realizowanych projektach, kilka pytań z wybranej technologii, wszystko w przyjaznej atmosferze.
kandydat 2016-03-30 12:00
Spotkanie rekrutacyjne w przyjaznej i miłej atmosferze.
Część rozmowy w obszarze kompetencji miękkich pozostała to już rozmowa czysto techniczna.

Niestety cały czas czekam na informację zwrotną i cisza choć prosiłem o nią i zapewniano mnie że na 100% się odezwą :-(
kandydat 2016-03-30 14:58
Kiedy byłeś na rozmowie rekrutacyjnej ?
Kamil 2016-05-17 17:43
W takim razie dobrze by było gdybyś opisał jak wyglądała ta rozmowa kwalifikacyjna @cześć WAm :) Myślę o zatrudnieniu, chociaż nie mają ofert, ale chyba wyślę cv od tak. Słyszałem, że jest dużo fajnych szkoleń i dzięki temu można się wiele nauczyć.
Iwona 2017-04-27 11:33
@anes a jak obecnie oceniasz pracę w INSYS? Co rozumiesz mówiąc, że w firmie oszczędza się na zasobach ludzkich? Piszesz też, że można się tu wiele nauczyć od bardziej doświadczonych pracowników. Co więcej możesz powiedzieć na temat możliwości rozwoju w firmie?
pracownik 2017-08-08 13:25
Odradzam. Niektórzy pracownicy ok ale jak nie wiesz kto z kim trzyma, to możesz mieć problem,bo może akurat zadzierasz z rodziną albo przyjacielem prezesa. Praca jest ciężka a warunki nie dostosowane do standardów firm it. Do tego trzeba się liczyć z humorami prezesów które ciężko zrozumieć. Polityka firmy też jasna nie jest, czasami się ma wrażenie że nikt nie wie za co odpowiada, tylko ciągle szybko i szybko i więcej i szybko. Ludzie masowo odchodzą co podobno jeszcze niedawno się nie zdarzało. Zdarza się za to często że ludzi zwalnia się żeby było miejsce na kolejnego młodego pracownika, który ma małe wymagania finansowe. Proces decyzyjny jest okropnie powolny a zmiana decyzji potrafi nastąpić w ułamek sekundy.
pracownik 2017-08-08 13:25
Iwona 2017-08-08 13:44
@pracownik wiadomo, że jak zaczyna się pracować to trzeba wejść do nowej grupy, która jest ze sobą w jakiś sposób związana więc może to nie być łatwe. Tak samo sprawa ma się z atmosferą, każdy ma lepsze i gorsze dni w pracy. Ważniejsze jest tutaj żeby dać innym znać na co mogą liczyć oprócz wypłaty, szkolenia, premie, wyjazdy? Czy w INSYS to istnieje?
paulina 2017-08-10 03:24
@pracownik dzięki za komentarz. Twoje uwagi nie mają odzwierciedlenia w faktycznej sytuacji. Większość, ze spraw które poruszyłeś, możemy wyjaśnić w jednej bezpośredniej rozmowie. Zapraszam Cię do działu HR, gdzie uzyskasz faktyczne informacje o zmianach w zatrudnieniu. W temacie odpowiedzialności i obowiązków Twój przełożony na 100% rozjaśni sytuację. W razie wątpliwości wiesz gdzie mnie szukać, pozdrawiam Paulina.
Iwona 2017-08-20 14:34
Czy ta rotacja, o której mówi @pracownik ma miejsce? Zazwyczaj takie sytuacje idą w parze z wieloma aktywnymi rekrutacjami. W tej chwili nie widać w sieci żadnych ofert pracy z INSYS Sp. j., więc może coś się w tym temacie zmieniło?
Zostaw swoją opinię o INSYS Sp. j. - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie INSYS Sp. j.