INSYS Sp. j.

Poznań

Opinie o INSYS Sp. j.

deweloper 2014-08-21 22:19:24
Atmosfera i ludzie w porządku no może poza dość temperamentną Panią Grafik.
Projekty - niby ciekawe ale nie dla osób lubiących sie rozwijać. Wyczuwalny haos organizacji pracy i kadr nie zachęca... Metodyka pracy i sposób definiowania zadan pozostawia wiele do życzenia.

pracownik 2015-01-30 20:20:43
ciekawe projekty, niesamowite wyzwania i zajebista atmosfera :)
pracownik 2015-04-29 02:51:43
Atmosfera dość fajna. taki czeski, niemy film. Organizacja pracy i zarzadzanie projektami fatalne. Jeszcze troche i będzie więcej menagerów niż pracowników.

Brak systemu szkoleń, określonych ścieżek rozwoju, nie jawne wynagrodzenia, brak systemu benefitów poza płacowych.

Na plus: Wyplata zawsze na czas. Pomocni i wyrozumiali współpracownicy.

Projekty stawiają przed pracownikiem wyzwania - co jest plusem (przykładowo rozwój) jak i minusem ( brak czasu na zadania)
Radek 2015-10-10 01:30:26
Patrząc po ilości negatywnych ocen aplikacji mobilnych spod szyldu insys, śmiem wątpić w stwierdzenie "lidera branży", na podstawie aplikacji canal+sport, nc go... może to faktycznie cenne doświadczenie, serwisów www nie oceniam, ponieważ nie mam w tym temacie doświadczenie, ale mobile by insys prezentuje dość przeciętny poziom.
anes 2016-02-14 06:47:20
Atmosfera - super, Technologie - raczej mało rozwojowe, Gdyby nie ludzie nie chciało by mi się przychodzić do pracy. Mam wrażenie, że oszczędza się tu na zasobach ludzkich - zobaczymy z czasem. Projekty ciekawe, fakt są osoby z dużym doświadczeniem od których można wiele się dowiedzieć. Chaosu jeszcze nie doswiadczył...
bar_le 2016-03-29 23:47:30
Mimo braku zatrudnienia, pierwszy raz spotkałem się z sytuacją, że kandydat zostaje poinformowany drogą telefoniczną o wyniku rekrutacji (wśród znajomych również nie słyszałem o takim przypadku). Duży plus, biorąc pod uwagę, że często innych firm nie stać nawet na wysłanie maila. Inni pracodawcy powinny brać przykład... Co do samego procesu rekrutacyjnego, krótka rozmowa o realizowanych projektach, kilka pytań z wybranej technologii, wszystko w przyjaznej atmosferze.
kandydat 2016-03-30 12:00:13
Spotkanie rekrutacyjne w przyjaznej i miłej atmosferze.
Część rozmowy w obszarze kompetencji miękkich pozostała to już rozmowa czysto techniczna.

Niestety cały czas czekam na informację zwrotną i cisza choć prosiłem o nią i zapewniano mnie że na 100% się odezwą :-(
kandydat 2016-03-30 14:58:05
Kiedy byłeś na rozmowie rekrutacyjnej ?
Kamil 2016-05-17 17:43:34
W takim razie dobrze by było gdybyś opisał jak wyglądała ta rozmowa kwalifikacyjna @cześć WAm :) Myślę o zatrudnieniu, chociaż nie mają ofert, ale chyba wyślę cv od tak. Słyszałem, że jest dużo fajnych szkoleń i dzięki temu można się wiele nauczyć.
Zostaw swoją opinię o INSYS Sp. j. - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie INSYS Sp. j.