Bon-Net

Poznań

Opinie o Bon-Net

anonim 2011-03-26 14:43:52
Firma, która ma notoryczne opóźnienia w płaceniu wynagrodzenia i ZUS, nie jest szczera i nie szanuje pracowników.
x 2012-09-12 17:38:09
w pełni się zgadzam. oszuści wobec pracowników i klientów. są zadłużeni jeszcze z działalności gospodarczej, teraz też sobie nie radzą i próbują zmienić nazwę na nową, żeby zmylić. okropni, okropni, okropni!
h32 2013-06-03 15:35:17
Firma niewywiazujaca sie ze swoich obowiazkow pracodawny, brak otrzymania wynagrodzenie od 4 miesiecy do dnia dzisiejszego nie mam nic na koncie. Zarzad- w osobie [usunięte przez moderatora]- tragedia- bezczelny czlowiek, ktory wciaz klamie, ze wynagrodzenie przyjdzie, kiedy tylko ksiegowa zaksieguje fakture, twierdzacy ze taki proces trwa. Ksiegowanie trwa co najwyzej jeden dzien. Natomiast Pan [usunięte przez moderatora] jest nieuczciwym pracowawca, narazajacym pracownika na straty. Bardzo nie polecam i odradzam jakakolwiek wspolprace!!!
6jb 2013-06-03 15:36:46
u mnie wynosza juz ponad 4 miesiace, nie polecam!!!
krzysiek 2016-05-21 11:17:35
W krsie są cały czas @anton wiec na pewno prowadzą działalność..pytanie tylko czy coś aktualnie uległo zmianie czy jest lepiej? Chciałbym wiedzieć na co teraz mógłbym liczyć jeśli chciałbym się zatrudnić
Zostaw swoją opinię o Bon-Net - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bon-Net