Opinie o Lux Polska w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Lux Polska. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Lux Polska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lux Polska w Wrocław

Edyta

Mówicie że można cały czas aplikować, czyli co, tyle obowiązków tu jest że zawsze się ktoś przyda? Dziwne.

Były współpracownik
@Edyta

To akwizycja ... potrzebują jak najwiecej przedstawicieli... pracujesz na swojej bazie kontaktów ... zero podstawy co uda Ci się sprzedać od tego prowizja. Sprzęty wygórowane cenowo a obecnie wiele podobnych w sklepach w niższej cenie. Osobiście nie polecam.

Bożena Nowy wpis
@Były współpracownik

I co, źle? To chyba fajnie ze praca jest taka niezależna a nie siedzisz przywiązanym do biurka gdzieś?

Były współpracownik Nowy wpis
@Bożena

Do biurka to chyba nikt nigdzie nikogo nie przywiązuje ... a praca w sprzedaży bezpośredniej poza atutem jakim jest nienormowany czas pracy więcej atutów nie posiada w tym przypadku. Przedstawiciele zwykle w innych firmach otrzymują podstawę i narzędzia do pracy. W tej firmie musisz sobie sam wszystko zorganizować ... masz pewne koszty a z przychodami- w tym wypadku prowizja od sprzedaży może być różnie. Wielki szacun dla tych którzy tam mimo wszystko pracują biorąc pod uwagę konkurencje na rynku w branży AGD i warunki pracy.

Paweł Nowy wpis
@Były współpracownik

Czyli nie ma żadnej podstawy tylko procent od sprzedaży? To trochę słabo zważywszy że może się trafić gorszy miesiąc gdzie ze sprzedażą będzie krucho. Ty ile mniej więcej tu zarabiałeś? Udawało się zrobić dobrą kasę?

Były Nowy wpis
@Paweł

Z procentów to nigdy dobrze nie zarobisz.

Franciszek

Pisał ktoś, że pracodawca oferuje benefity oraz szkolenia. A napiszecie jakie? W szczególności te szkolenia.

Wojtek

Orientujecie się może czy jest to Polska firma ?

ewelina

@Gutek do nich można aplikować cały czas więc można cv składać co ciekawe zapewniają dużo benefitów i szkoleń więc spoko się tutaj zakręcic

Firma Lux Polska poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
mario

z tego co ja widzę to firma ma stronę, posiada oferty współpracy więc nie bardzo wiem o co chodzi.. raczej mają się dobrze. funkcjonują sklepy internetowe.. chyba komuś zależy na zepsuciu opinii bez podawania w sumie jakiś większych szczegółów- bo dla mnie informacja typu "praca słaba" nie jest żadną opinią..

Marien

Odnoszę wrażenie, że to forum dotyczy http://www.luxpolska.pl/ tej firmy, a ich celem jest przynależenie do firm sprzedaży bezpośredniej oferujących najlepsze produkty dla domu, przyczyniających sie do poprawy jakości życia naszych partnerów i klientów. Niby wszystko w porządku, ale czy aby na pewno mają aż taki popyt we Wrocławiu?

kajtek

Przecież LUX POLSKA ,już nie istnieje , a MARIAN , to bzdury pisze ,żadnego urządzenia nie sprzedał

marian

to brzmi jak wypowiedz trenera luxa:) Tez tam pracowalem i przyznam, ze da sie sprzedawc, juz w pierwszym tygodniu mialem 2 urzadzenia sprzedane, ale zaczynalismy od srody:) ale praca ogolnie slaba

kajtek

Powiem tak praca fajna , ale podejście do pracownika żadne. Nie wiem dlaczego nie szanują długoletnich pracowników ,i zwalniają , a wciąż szukają nowych.

No i jak ze stanowiskiem team leadera? Jutro mam rozmowe, i sie zastanawiam czy warto isc. Moze ktos udzieli wiecej informacji??

poszukujący

Wczoraj na rozmowie było kilka osób na raz i nikt z łaski swojej nie raczył powiedzieć czym się konkretnie firma zajmuje. Dziś już dzwonią i informują o przejściu pirwszego etapu rekrutacji. Niestety musiałem im podziękować. Typowe działanie firmy akwizytorskiej.

A ja bylem dzisiaj na rozmowie na armii krajowej i nikogo nie bylo hmm ciekawe:D widac jakie tam maja podejscie do sprawy Pozdrawiam

basia

Witam, również dostałam zaproszenie na stanowisko team lidera czy ktoś już był na spotkaniu i może powiedzieć coś więcej na ten temat? pozdrawiam,

nowy

hej tez dostalem i zastanawiam sie byles?

harold

tez dostałem,może na armii krajowej?to samo stanowisko.chyba nie pojde jak czytam te posty

Witam wszystkich Dostałem zaproszenie na rozmowę, stanowisko Team Leader? Co możecie mi na ten temat powiedzieć? jakie są zarobki na tym stanowisku??

Lux Polska=jedna wieeeeeeeelka porażka,(usunięte przez administratora) arobić nie dają...szkoda gadać!!!Chyba,że ktoś lubi prace społeczne,ma dużo wolnego czasu,który chce poświęcić na zmuszanie klientów do zakupu odkurzacza za dobrych parę tysięcy i ma do wydania trochę kasy na benzynę to zapraszam do LUX POLSKA;)

Zostaw merytoryczną opinię o Lux Polska - Wrocław

Lux Polska