Lux Polska

Wrocław

Opinie o Lux Polska

anonim 2011-02-01 21:24:27
Lux Polska=jedna wieeeeeeeelka porażka,( usunięte przez administratora ) arobić nie dają...szkoda gadać!!!Chyba,że ktoś lubi prace społeczne,ma dużo wolnego czasu,który chce poświęcić na zmuszanie klientów do zakupu odkurzacza za dobrych parę tysięcy i ma do wydania trochę kasy na benzynę to zapraszam do LUX POLSKA;)
anonim 2011-04-05 18:34:42
Witam wszystkich
Dostałem zaproszenie na rozmowę, stanowisko Team Leader?
Co możecie mi na ten temat powiedzieć? jakie są zarobki na tym stanowisku??
harold 2011-04-05 21:17:03
tez dostałem,może na armii krajowej?to samo stanowisko.chyba nie pojde jak czytam te posty
nowy 2011-04-06 01:21:24
hej tez dostalem i zastanawiam sie byles?
basia 2011-04-06 12:49:39
Witam,

również dostałam zaproszenie na stanowisko team lidera czy ktoś już był na spotkaniu i może powiedzieć coś więcej na ten temat?

pozdrawiam,
anonim 2011-04-06 17:51:09
A ja bylem dzisiaj na rozmowie na armii krajowej i nikogo nie bylo hmm ciekawe:D widac jakie tam maja podejscie do sprawy Pozdrawiam
poszukujący 2011-04-07 11:15:36
Wczoraj na rozmowie było kilka osób na raz i nikt z łaski swojej nie raczył powiedzieć czym się konkretnie firma zajmuje.
Dziś już dzwonią i informują o przejściu pirwszego etapu rekrutacji.
Niestety musiałem im podziękować.
Typowe działanie firmy akwizytorskiej.
anonim 2011-04-26 20:04:18
No i jak ze stanowiskiem team leadera? Jutro mam rozmowe, i sie zastanawiam czy warto isc. Moze ktos udzieli wiecej informacji??
kajtek 2011-05-06 16:45:43
Powiem tak praca fajna , ale podejście do pracownika żadne. Nie wiem dlaczego nie szanują długoletnich pracowników ,i zwalniają , a wciąż szukają nowych.
marian 2012-02-28 11:03:55
to brzmi jak wypowiedz trenera luxa:) Tez tam pracowalem i przyznam, ze da sie sprzedawc, juz w pierwszym tygodniu mialem 2 urzadzenia sprzedane, ale zaczynalismy od srody:) ale praca ogolnie slaba
kajtek 2013-06-05 20:28:37
Przecież LUX POLSKA ,już nie istnieje , a MARIAN , to bzdury pisze ,żadnego urządzenia nie sprzedał
Marien 2015-03-16 07:52:40
Odnoszę wrażenie, że to forum dotyczy http://www.luxpolska.pl/ tej firmy, a ich celem jest przynależenie do firm sprzedaży bezpośredniej oferujących najlepsze produkty dla domu, przyczyniających sie do poprawy jakości życia naszych partnerów i klientów. Niby wszystko w porządku, ale czy aby na pewno mają aż taki popyt we Wrocławiu?
mario 2015-03-30 13:32:35
z tego co ja widzę to firma ma stronę, posiada oferty współpracy więc nie bardzo wiem o co chodzi.. raczej mają się dobrze. funkcjonują sklepy internetowe.. chyba komuś zależy na zepsuciu opinii bez podawania w sumie jakiś większych szczegółów- bo dla mnie informacja typu "praca słaba" nie jest żadną opinią..
ewelina 2016-05-18 22:20:25
@Gutek do nich można aplikować cały czas więc można cv składać co ciekawe zapewniają dużo benefitów i szkoleń więc spoko się tutaj zakręcic
Zostaw swoją opinię o Lux Polska - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lux Polska