M-Corporation Sp. z o.o.

Katowice

Opinie o M-Corporation Sp. z o.o.

kris 2010-11-27 21:24:57
Poraszka
hut 2011-01-14 13:10:33
oszuści i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] inaczej tego nie można nazwać
nie płacą na czas
nie opłacają składek zus
rotacja pracowników przechodzi ludzkie pojęcie
obiecują awanse i szkolenia a żadne nie dochodzą do skutku
łamią prawa pracowników
nie przestrzegają wymogów bhp
Były Pracownik 2011-02-28 12:21:15
Ludzie !!! To są żałosne wypociny rozżalonych leserów i darmozjadów. Każdy normalny pracodawca by ich na zbity pysk wywalił. Doprowadzili firmę do ruiny przez co straciłem pracę !!! Dział handlowy to paranoja, amatorzy udający profesjonalistów, a na produkcji tylko dwie osoby mają pojęcie o tej robocie. Pierwszy dyrektor zarżnął prawie firmę i uciekł !!! Chcecie prawdy to pogadajcie z tymi co tam jeszcze pracują.
D. 2011-03-02 19:51:53
Tak, proszenie się miesiąc w miesiąc o pieniądze i wypłaty z min 10 dniowym opóźnieniem, wymiana personelu co 3 mc na nowe osoby jak ktoś pracuje pół roku to sukces. Firma kogucik żadnego poszanowania dla ludzi.
Pracownik 2011-03-20 21:55:29
co prawda to prawda. niepłacenie zus-u ,nie szanowanie drugiego człowieka i brak wypłat w terminie, dobrze jak w ogóle są. nie wspominając już o obiecankach. za to wymagania z kosmosu!!
nie potrafią zapewnić podstawowych narzędzi a produkt najlepiej żeby był na wczoraj. najbardziej boli to ze musisz wypuszczać chałturę, produkt ma wyjść chociażby w kawałkach. brak narzędzi materiału.
Żallllll
ss 2011-04-15 03:30:17
brak slow
Mariusz 2011-05-11 19:48:16
Pozdrawiam starych kolegów i koleżanki :) !
darko 2016-04-19 23:41:24
Niestety, ale ma chyba złe wiesci. Jak teraz sprawdzałem to firma M-Corporation Sp. z o.o. jest w likwidacji i to nie od dzis. to tłumaczy tą cisze na forum i jedno jest pewne, tu już pracy niestety nie znajdziemy.
Zostaw swoją opinię o M-Corporation Sp. z o.o. - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie M-Corporation Sp. z o.o.