Opinie o Maximet s.c. w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Maximet s.c.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Maximet s.c. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Maximet s.c. w Bydgoszcz

Jan Nowy wpis

Firma obecnie szuka pracownika na stanowisko kierowcy-magazyniera... Oferują najniższą krajową - śmiech na sali

Tomasz Nowy wpis

Witam Państwa , jestem osobą która ma prawo wypowiedzieć się mimo że jakaś osoba próbowała mnie tu opluwać - ale to wolny kraj . Co do pracy w naszej firmie to zawsze - jeśli już poszukujemy pracowników to tylko przez PUP w Bydgoszczy i tam zawsze jest czarno na białym ile wynosi stawka i zawsze jest to prawdziwa umowa na czas nieokreślony i na pewno nigdy nie płaciliśmy najniższej krajowej. Co do samych zarobków to są zależne od stażu pracy i zaangażowania . Nasi pracownicy których oczywiście szanujemy za pracę i zaangażowanie ( oczywiście sytuacje są różne i czasami są drobne spięcia-ale wszyscy jesteśmy tylko ludźmi ) , niektórzy pracują już u nas od 11lat , potem od 4 lat od 6 lat i temu podobne. Więc skoro byśmy byli tacy potworni i nie płacili to nikt by tu nie został bo na rynku pracy jest sporo.. Wiem że czasami mówienie prawdy osobą które przychodzą tylko do pracy a nie pracować mocno boli i jest ten portal na którym można nas bezkarnie opluć, ale my się nie skarżymy tylko z naszą załogą pracujemy , a na dzień dzisiejszy mamy bardzo fajnych miłych i pracowitych pracowników z czego się bardzo cieszymy.

Rafał Nowy wpis
@Tomasz

Skoro wspomniałeś o rekrutacji pracowników mógłbyś napisać na jakie stanowiska są obecnie poszukiwani pracownicy? Widziałem, że firma zajmuje się produkcją oraz sprzedażą śrub, nakrętek, podkładek i gwoździ, więc chętnie dowiem się więcej na temat kwalifikacji jakie są oczekiwane u przyszłego pracownika.

Tomasz Nowy wpis
@Rafał

Obecnie będziemy poszukiwać kierowcy , Uprawnienia kat B starczają .

kris

W ostatnim czasie dwa razy ukazało się ogłoszenie na stanowisko MAGAZYNIERA. Czyżby nie było chętnych do pracy?

Tomasz
@kris

Witam , na tak zadane pytanie z tezą - z chęcią odpowiemy , ogłoszenie było dwa razy bo pracownik który przyszedł jako pierwszy nie był z Bydgoszczy i znalazł prace bliżej domu wiec nie musi dojeżdżać ( a wiadomo że to dodatkowy koszt ). ponadto następnego pracownika znaleźliśmy w jeden dzień od ogłoszenie w Urzędzie pracy , co za tym idzie skład mamy pełen i na dzień dzisiejszy nie szukamy żadnych osób do pracy , ale dziękujemy za "bezinteresowne" zainteresowanie naszym losem.

Martyna

Jak zarobki w tej firmie?

Czy po rozmowie w Maximet s.c. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Kierownik działu zakupów
Uno foods
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Tomasz

Witam już nie poszukujemy pracowników , oferta już nieaktualna . Ale bardzo dziękujemy za zainteresowanie .

Seba

Czy firma poszukuje aktualnie pracowników? Jak wyglądają zarobki?

Gregor

Dobra praca, atmosfera to i nie ma specjalnie chętnych żeby czasami napisać jakiś news o pracy?

Święty Mikołaj

Firma dba o swoich pracowników, a przynajmniej ja ze swojej strny nie mam na co narzekać

Karol

Czy jest jakiś powód tej ciszy??

Lidia

@Maciej dziękuję za informacje. I faktycznie - znajomość języka obcego jest Ci zbędna w pracy na co dzień? To uczciwe podejście do tematu, czasami ten język obcy jest wymagany, bo takie mamy czasy. Często w praktyce w ogóle nie jest to potrzebne. Te trzy pozostałe osoby faktycznie korzystają ze znajomości języka?

Maciej

Szefostwo jak mnie zatrudniało to mówili że mile widziany ale nie koniecznie gdyż trzy osoby mówią tam po angielsku biegle , więc takiego wymogu nie było .

loki

he! słuchajcie a jak teraz stoi nowa rekrutacja, wiecie może coś na ten temat czy tak jednak nie za bardzo?

Maciej

chyba nie , bo jak się przyjmowałem do Maximetu to w ogóle nie pytali mnie o wykształcenie , bardziej ich interesowało co już robiłem.

Maciej

W odróżnieniu od innych z chęcią się przedstawie , z racji iż pracowałem u nich jakiś czas a odeszłem głównie przez pracowników ( pseudo kolegów ) a nie szefa , powiem wam jak ja miałem , przy przyjęciu dali 1600 już na rękę na okresie próbnym ( plus dla szefostwa raz w tygodniu robiłem tez inna rzecz i za to dostawałem 100 zł za ok 4 godziny roboty ), po trzech miechach dali coś więcej a po 6 miesiącach miałem u nich kolejną podwyżkę ( i ciągle te 400 stówki dodatkowo za jeden dzień w tygodniu). Tak to wyglądało u mnie - nie było krzywdy , jak maja inni nie wiem , fakt ze ci co tam pracują już dość długo tam są - ale ja rąk sobie nie wyrywałem , pracy troszkę jest ale spoko da się ogarnąć.

maaa

No oczywiscie a konkretnie wlasciciel..czlowiek ktory jak sie pomyli to powie prawde..wie to kazdy kto chociaz przez chwile tam pracowal,dziwie sie ze niektorzy tyle tam wytrzymuja

aaa

Porażka. Pozytywne opinie piszą chyba właściciele... 2tys?? Jasne ale brutto.

bla

Tragedia. Zmieniają pracowników jak rękawiczki. Nie masz pracy? Spoko zacznij ale szukaj czegoś innego. Kasa bardzo mierna a atmosfera tragiczna. Nie polecam.Ocena 3/10

Ból piszemy przez "o" z kreską.

Kar

Minęło już następnych parę miesięcy i cóż jest spoko a tak się troszkę obawiałem , ale znowu dali podwyżkę , kumple w pracy spoko , zakład raczej norma bez fajerwerków . Szefostwo pewnie jak każdy mają jakieś swoje schizy i problemy ale nam nie dają tego raczej odczuć , atmosfera jest spoko. Szału nie ma ale tragedii tym bardziej nie . Jak mam porównywać w skali od 1 do 10 , mocne 7

Kar

Zakład jak zakład , może nie jest super ale też nie jest tak źle. Płacić płacą w ciągu roku ponieśli mi pensję o ok 12% i z tego co wiem to reszcie też podnosili nie wiem w jakim procencie , wymagają jak wszyscy po prostu roboty a nie opierd... się , każdemu można coś zarzucić i dopiąć łatkę i firmie Maximet też ale z moich obserwacji to nie jest tu tak źle, z mojej wiedzy nikt tu nie zarabia najniższej kr, a zap...... trzeba jak wszędzie nie ma ziewki.

aamm

nie polecam !!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Maximet s.c. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Maximet s.c.?

Zobacz opinie na temat firmy Maximet s.c. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Maximet s.c.
2.5/5 Na podstawie 10 ocen.
  • ul. Towarowa 36
    85-746 Bydgoszcz