Opinie o Berlinerluft Sp. z o.o. w Koszalin

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Berlinerluft Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Berlinerluft Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wynajem i dzierżawa maszyn i urządzeń

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Berlinerluft Sp. z o.o. w Koszalin

Przy rekrutacji na brygadzistę/lider - takie było ogłoszenie, co innego mówili niż okazała się rzeczywistość. Obiecują "gruszki na wierzbie". Sanitaria, bezpieczeństwo BHP jest za "króla świeczki". Pracują osoby na stanowiskach, które nie mają uprawnienia. Reasumując pomyśl zanim zechcesz w tej firmie pracować na stanowisku brygadzisty.

@Do niczego

To nic. Toaleta, prysznice to Gomułka. Cieknacy dach. Klima nieczyszczona nawr po covidzie. Temperaturka zima ponizej 18. Sporo tego za uszami

M

Jak oceniacie kierownik ds. logistyki i sprzedaży ? Chcę aplikować do tego działu a nie chce ladowac się w (usunięte przez administratora)

Log

No bez żartów. Kompetencji... jakich. Obgadywania chyba

kontroler jakości

Witam , czy ktoś mógłby się wypowiedzieć jak wygląda praca w kontroli jakosci?

@Para

Dobra, padła odpowiedź co do jakości, w takim razie co z finansami? Obecnie to do nich wisi oferta dla kontrolera, tez chętnie o tym stanowisku poczytam. Te nabory to jakaś rotacja czy po prostu dział się rozwija?

Celina Nowy wpis

Witam potrzebuje się dowiedzieć jak teraz może wyglądać przeszkolenie technologa przygotowania produkcji. w ogłoszeniu na stronie piszą, że doświadczenie nie jest wcale wymagane, nawet była mowa o kursie z języka niemieckiego. Pełne przeszkolenie jak długo trwa i czy po nim są szanse na lepsze stawki?

Le Nowy wpis
@Celina

Hahahahah, żebyś podstawowe szkolenia otrzymała będzie dobrze. O nauce Niemieckiego... w mojej ocenie możesz pomarzyć. Może za 3 lata

Spolek

Źle nastroje, zła pensja, faktycznie w firmach dwa razy w roku były podwyżki. A my...czy ktoś nie reaguje bo nie ma na to czy zaczynamy być zubożali. Polecam przejrzeć ogłoszenia z ofertami bo już mi się nie chce czekać aż ktoś spostrzeganie że poza rynkiem jesteśmy

Niemcy
@Spolek

No co ty. Niemcy mieli podwyżki A nię Polaczki. Kadra w Niemczech sobie dała a.Polaczki niech jadą z tym koksem

@Niemcy

Skąd masz takie info, że sobie sami dali? Tutaj firmie takie dane są ogólnodostępne? Ludzie generalnie znają swoje pensje? To kiedy u was będzie jakaś fajna perspektywa na podwyżkę i od czego to zależy?

Pewa
@Grażyna

Pewa nie będzie podwyżki ale jest wesoło bo zatrudnia kilku nowyxh i prawdziwa oszczędność Polaka najinteligentniejsza nie dam naszym ale nowym juz muszę

@Pewa

nowym musi? w kontekście takim, że dostaną więcej niż pozostali? a co to za różnica jeśli chyba podobnie pracę wykonują? czy wynik jednak też jakoś się wlicza? a ilu mniej więcej tych pracowników jest i jaka część c nich to te nowe osoby?

Czekamy na premie świąteczne. Zobaczymy czy będzie smiesznie. Dziewczyny gdyby mogly to by i okroiły kwoty i osoby ktore odchodzą ale zapominaja ze przepisy im na to nie pozwalają bo zfss to skladki z roku.

Wioletta

Zapraszam do kadr. Chętnie wyjaśnimy niejasności. Wioletta Kołaczek

Kadry Nowy wpis
@Wioletta

Do kadr. Co chcesz wyjaśniać... To, że robota przydzielona tylko niektórym, poza obowiązkami, i zapłaty brak za te dodatkowa pracę. To od kiedy sprzątam na zmiany biura

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Berlinerluft Sp. z o.o.?

Masko Nowy wpis

Zależy, bo jeśli zatrudnienie nastąpiło bo jesteś dobry to szybko, ale oni mają tendencję do zatrudniania na chwilę

Olga
@M

Witam, pytasz o stanowisko Kierownika ds. Logistyki i Sprzedaży w firmie Berlinerluft, chcę tylko zwrócić uwagę, że byłoby dobrze, gdybyś zadał bardziej dokładne pytania, wtedy o wiele łatwiej będzie udzielić Ci odpowiedzi. Co konkretnie Cię interesuje?

Bibi
@M

Na pewno będziesz bardziej kompetentny.

@Olga

Chciałam tylko uzyskać opinię pracowników na temat kierownictwa tej firmy. Ale dziękuję za zainteresowanie.

Geresak
@Bibi

Widać coś Cię gryzie. Kierownik jest kompetentna,oddana i dobrze się z Nią pracuje.

Maly
@M

Obrazki stanu zatrudnienia u pani pokazuja same za siebie. Jeden po drugim rzucaja u pani kierownik papierami.

@Maly

Nie jest tak zle zostali ci co caly czas pytaja, dopytuja, doinformowac sie chca, a upewniaja sie, a mysla ze a moze tak a moze jednak tak ????

Grażyna

czy od dwóch lat odkąd padło tamto zapytanie, funkcję tę pełni ta sama osoba? jak jest z innymi działami i kierownictwem? praca stabilna na wyższych stanowiskach? jak trudno jest się na takie dostać?

KK
@Grażyna

Ze swojej strony mogę zapewnic, ze kierowniczka jest osoba pelna empatii, zrozumienia, kompetencji i swietnie sie z Nia wspolpracuje. Nie czytalabym poprzednich wpisow, bo nie maja pokrycia w rzeczywistości. Odnosnie rekrutacji sprawa zupelnie indywidualna.

Ilona
@KK

Co z awansem jeśli o wyższych stanowiskach jest tu mowa? Zauważyłam, że w wątku były poruszane nabory w kontekście tych zewnętrznych a jaka perspektywę na przejście na wyższe stanowiska maja teraz sami pracownicy?

Kk
@Ilona

Za moich czasow byla to sprawa bardzo indywidualna. Ze swojej strony szczerze polecam tego pracodawcę.

Log

No bez żartów. Kompetencji... jakich. Obgadywania chyba

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Berlinerluft Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Stary……

Ta firma to tragedia po 15 latach pracy sądzę że to (usunięte przez administratora) zero godności a zarazki tragedia , trzeba dorabiać w soboty kpinaTylko majstrowie zarabiają

@Stary……

Czy przez tych 15 lat zatrudnienie miało miejsce na tym samym stanowisku? zaczęło mnie zastanawiać to czy na tego wspomnianego majstra nie można czasem awansować. ciekawi mnie też to skąd ich stawki mogą być znane. O ile są wyższe?

Jak jest tutaj z terminami premii? to zapytanie z teraz mnie zaciekawiło względem komentarza z marca tamtego roku. czy teraz tez maja one przypadać w okolicach wiosny? Jeśli tak to z jakich przyczyn?

kontroler jakości

Witam , czy ktoś mógłby się wypowiedzieć jak wygląda praca w kontroli jakosci?

Para
@kontroler jakości

Patrzysz i zglaszasz. Na te chwile nikt inteligentny tego nie wykonuje zatem kazdy sobie z tym poradzi. Kontrolerzy nie wychodza poza wlasna strefr komfortu i nie ucza tych, ktorzy partola robotę. A dlatego, ze nie chce im sie mówić

@Para

@były pracownik

Brak uprawnień? Jakie masz na myśli i jeśli to prawda to czemu nie doszło do jakichś konsekwencji z tego tytułu? I jeszcze odnosząc się do samych warunków pracy na stanowisku brygadzisty to o jakie rozbieżności chodzi?

Do niczego
@były pracownik

Masz w 100 proc racje. Obstawianie dtanowiska, ktore laczy kilka stanowisk. Wykorzystanie wiedzy do maksimum. Sa nierzetelni. Opieraja sie na silach ludzi, a sami maja niewiele do zaoferowania. Toaleta z robakami to szczyt klasy pracodawcy.(usunięte przez administratora)

@Do niczego

Nie ma co

Czy w Koszalinie taki sam kierat jak w Białogardzie?

Bocki
@Nie ma co

Kierat. Zero sluchania spostrzezen pracownikow. Dyr mysli ze wszystko wie

Wicek

Nieuczciwie szuka sie tutaj pracownikow ktorzy maja zastapic tych na celowniku. Celowo zmieniają miejscowosci, ze niby szukqja w Niemodlinie a w ogloszeniu, ze w Koszalinie. I tak pracownicy patrza na to ogloszenie i nie wiadomo czy chca wyrzucic tego w Niemodlinie czy tego w Koszalinie. Celowe zabiegi HR. Bardzo nieladne postepowanie.

Daniel

Witam jak możecie opisać lakiernie w Białogardzie i jak się maja zarobki

Czy w Berlinerluft Sp. z o.o. poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Regulamin

Pracodawca powinien juz na etapie rekrutacji informowac, iz oprocz 8 godzin pracy pracownik w Berlinerluft musi byc wcześniej w pracy o 15 fizyczni pracownicy lub 5 minut biurowi. Jesli brakuje minuty pracownikowi czytaj wyszedl po 8 godzinach i 4 minutach, zabiera sie pelny zakres dobowy pracy co rzutuje na finalne rozliczenie wynagrodzenia. Zwyczajnie pensja jest pomniejszana.

@Regulamin

Jeśli faktycznie tak jest to w którym momencie otrzymuje się tego typu informację? I tak poza tym to jakim cudem co do minuty to się zweryfikuje? Odbija się jakąs kartą na wejściu?

@Grażyna

Podczas podpisania umowy sie dowiesz. Wiadomo, ze na rozmowie tego nie mowia, bo jest to niezachecajace.

Grażyna

No ale jak to ma wyglądać? Mam to wpisane na dokumencie przed sobą przy złożeniu podpisu czy jak? Tak z ciekawości czy zdarzyło się, że ktoś zrezygnował jak otrzymał taką informację? Są jeszcze inne tego typu aspekty, o których warto wiedzieć?

Inspekcja

To nie klep tutaj tylko zglos nieprzestrzeganie przepisow prawnych tsm gdzie trzeba. Bedziesz i ty i inni bezpieczny. Bo to jest faktycznie niezgodne z prawem.

Trzeba wiac

Bardzo źle płacą. Nikt, kto chce za wiedzę, nadgodziny permanentnie otrzymać dobra place, nie będzie tam pracować. Muszą zacząć tworzyć godne listy płac, umowy

Wyaaa
@Trzeba wiac

Kiedy będzie wyrównanie plac vel podwyżki. Czy trzeba uciekać?

Muzyka
@Trzeba wiac

Zobaczymy czy za dodatkową pracę inwentaryzacyjna zespół otrzyma premię czy zostanie wykorzystany.

@Muzyka

a to pierwszy raz taką dodatkową pracę robili, że się nad tym zastanawiasz? i w sumie to co kiedyś się stało, że takie sugestie padają?

@Grażyna

Nie chodzi o to co się stało tylko co się dzieje. Inwentura to praca dodatkowa zatem powinien pracownik otrzymać dodatkowe wynagrodzenie za to,że wziął udział w czymś co nie jest jego stałym działaniem, nie mógł wziąć wolnego w t czasie. Co roku jest finansowana taka procedura, a w tym rozszerzona zatem oczekujemy właśnie stałej procedury czyli dodatkowo płatnego wynagrodzenia za te czynności. Tak jest w każdym przedsiębiorstwie. Na wszystko jest ale na place nie ma. Impreza, polarki, samochod służbowy tak ale na pensje nie.

Pracownik2

To prawda nie ma firmy która nie płaci za inwentaryzacje. To norma. U nas też będzie, bo to wymóg. Jeśli została wybrana grupa osób i musiała być w pracy. Nie wykonywała swoich obowiązków to musi mieć za to premię. Co roku jest za to dodatkowe kieszonkowe. Inwentaryzacja to coś dodatkowego i w każdej firmie jest za to premia

Myślę więc jestem

Nie będzie bo muszą spełniać oczekiwania i kasę dać na kartę siłowni. Ten kto naciska inwentury nie robił ale kartę musi mieć

Dyndała
@Pracownik2

To oczywiste. A co są wątpliwości że grupa inwentaryzacyjna otrzyma za dodatkową, poza obowiązkami, dodatkowe uposażenie?

Malinka
@Muzyka

Musi być za to ekwiwalent bo to nie jest zakres obowiązków. To tak jakby część osób w pracy dodatkowo sprzątała a inni nie. Wiadomo że za taką wyodrębniona pracę, która dodatkowo wpływa na brak możliwości ruchu co do wzięcia urlopu a innym było dane wzięcie urlopu w tym czasie, jest praca dodatkowo płatna. Jeśli nie dajcie znać o tym

Kilof
@Malinka

Ani złotówki nie ma.

Mer
@Kilof

I nie będzie. Ja już podjęta decyzja.

@Mer

w jaki sposób podjęcie tej decyzji odnośnie tego zostało wskazane? podpisywali coś i mówili publicznie czy jak?

@Trzeba wiac

Niestety ale firma ledwo co zbiera na wyplaty. Płynność slaba, nawet przed swietami czeka do ostatniego dnia z uwagi na slaba plynnosc.

O.

W Berlinerluft trzeba pracować- jak wszędzie :). Jeśli chodzi o wdrożenie do pracy, to odbywa się stopniowo, bez żadnej presji czy stresu. Panuje tu bardzo dobra atmosfera, każdy służy pomocą. Wynagrodzenie, pakiet socjalny, godziny pracy - wszystko na plus.

Jakby
@O.

Warto zeby mowic, pisac o tym ze socjal odnosnie doplaty do wczasow raz na dwa lata i sa to male pieniądze.

Wiecie, czy Berlinerluft Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Pixie

Jesli jestes kierownikiem i to do tego z stazem pozwalajacym im ciebie docenic, bo telefon w tej firmie to docenienie. To nie jest tak jak w innych firmach ze jest to standardem. Tu jest to wyczyn, luksus.

Fakty a nie mydlenie oczu

Nie ma innej opinii jak fakt odnośnie sytuacji obecnej. Wg money: Wynagrodzenia wzrosły w ciągu roku o niemal 14 proc. - wynika z danych GUS. Wystarczy zadać pytanie co u nas zrobił z tym pracodawca. Nic

Najnowszy wpis money.pl
@Fakty a nie mydlenie oczu

"Jak wyjaśnili, na odbudowywanie się dostępu do kredytów wpływ miały dotąd wynagrodzenia Polaków. Te rosły w ostatnich miesiącach z dwucyfrową dynamiką". Chyba coś u nas nie zatrybilo...stąd postępujące zwolnienia, zmiany

Trybson

Firma jako nagrodę i dowód uznania pracownika uważa możliwość przyjścia do pracy w sobotę żeby dorobić do pensji. Alternatywny świat.

@Trybson

A jeszcze jakieś inne nagrody? I z tej konkretnej to można nie skorzystać?

Trybson
@Grażyna

Raz można, raz nie można. System wynagrodzeń jest tak skonstruowany, że to niekiedy jedyne wyjście żeby dorobić.

Beznadzieja
@Trybson

Ktoś kto konstruuje takie opcje alternatywy nie ma pojęcia o człowieku. Wiadomo od razu że człowiek będzie opóźniał procesy tak aby przyjść do pracy w sobotę na zarobek. Kwasianka

@Beznadzieja

i co, myślisz, że robią tu tak? to ile te soboty są w końcu płatne, że niektórzy tak chętnie by szli?

Kres

Ludzie nie odchodzą ze złej pracy, ale od złych szefów.

Zostaw merytoryczną opinię o Berlinerluft Sp. z o.o. - Koszalin

• Jak się pracuje w Berlinerluft Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Berlinerluft Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Berlinerluft Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 2 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Berlinerluft Sp. z o.o.