Opinie o Amtra Sp. z o.o. w Sosnowiec

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Amtra Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Amtra Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Paliwa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Amtra Sp. z o.o. w Sosnowiec

Też były pracownik

Ta firma to zło. Ludzie odchodzą z poważną depresją i lądują na terapiach. Z tego co wiem to wszyscy pracownicy którzy byli tam wiele lat lądowali najpierw na l4, a później u lekarzy i na lekach. Oczywiście za l4 też cie nie lubią. Wycisną cie jak cytrynę a w zamian oferują warunki dużo poniżej rynkowych. Okropna kultura organizacyjna- nikt cie nie pochwali za to za najmniejszy błąd jest kara. Żadnych możliwości rozwoju. Kasa bardzo marna. O home office możesz pomarzyć. Zdecydowanie nie polecam.

Irena

Z tego co piszesz to chyba duża rotacja jest? Są tam ludzie, którzy przepracowali w firmie dłużej niż 2 lata? Może oni więcej zarabiają? Jak w takim razie firma docenia dobrego pracownika i jaki ma pomysł na zatrzymanie go w firmie?

Jolanta Nowy wpis

Młodszy Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży od razu dostaje tę umowę na 2 lata wspomniana w ogłoszeniu? Chce się upewnić, że będzie praca bez żadnych okresów próbnych na zlecenie i tego typu rzeczy. Pozdrawiam serdecznie.

Młodszy Specjalista ds. kadr i płac po jakim czasie może liczyć na awans? Mam 2 lata doświadczenia, więc nie próbuję od razu na normalne stanowisko, bo nie wiem, czy dam radę. Ale też chciałbym po czasie mieć bardziej adekwatne stanowisko, zwłaszcza że zarobki też są pewnie niższe na początku? W ogłoszeniu nie piszą akurat

Pracownikowyanonim Nowy wpis

Na juniorskich stanowiskach spodziewaj się najniższej + ewentualne premie. Awans, cóż, ogólnie juniorzy pracują tu latami, a gdy poczują chęć awansu zmieniają firmę. Idź na rozmowę, popytaj (aby później nie żałować), nie wierz we wszystko z forum, ale pamiętaj, że nic się nie bierze bez przyczyny... Ogólnie ten dział jest trudny i bardzo kumoterski. Bardzo duże rotacje, ale to stanowisko jest nowe, do tej pory ogarniała to jedna osoba (przyjaciółka dyrfin).

@Pracownikowyanonim

Ewentualne premie? To od czego zależy czy ta premia będzie czy nie? I jak one się przedstawiają w ogóle, czy to coś konkretnego. Czy może bardziej "symboliczne"? Chciałbym to wiedzieć bardzo.

Pracownikowyanonim Nowy wpis

Tylko handlowiec, ma konkretne premie, wogóle dział handlowy to inny stan umysłu w tej firmie z przerostem ego. Zawsze lepsze pokoje w hotelach na wspólnych wyjazdach, wyżej głowa itd. Dla nas są premie uznaniowe. Resztę sobie sam odpowiedz. Firma jest średnia i średnio płaci - to motto dyrektora, ale te ich średnie są sprzed wybuchu covida.

Widzę wpisy wręcz alarmistyczne. Ale czy możecie mnie oświecić, a nuż warto popracować jako młodszy specjalista ds. spedycji, aby był wpis w CV? Jakie jest juniorskie wynagrodzenie? Na ile dofinansowują multisporta?

Naprawdę, aż taka rotacja? W każdym dziale jest podobnie? widziałam, że niedawno szukali Specjalisty ds. SEO i Web Content Marketingu. Akurat się nie zdecydowałam, ale w kolejnej rekrutacji kusi mnie wzięcie udziału. Tylko 3 miesiące pracy mnie nie ratuje, szukam już czegoś stabilnego. Z czego w ogóle to wynika? Pracownicy rezygnują sami przez warunki, czy to firma raczej zwalnia?

W jakim systemie wypłacane jest wynagrodzenie w firmie Amtra Sp. z o.o. na Przedstawiciel Handlowy? 18 kwietnia ogłoszenie na Pracuj.pl.

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Amtra Sp. z o.o.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Magazynier?
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.

Niestety zdecydowana większość opinii tutaj to szczera prawda. Kadra zarządzająca czerpie przykład z góry, samemu się nachapać, a reszcie ochłapy. Pracownik nie czuje się szanowany ani doceniany. Zarząd mydli oczy, że jest pięknie i ładnie wprowadzając kodeks etyki, który ma się tyle do życia co pięść do nosa. Tak na prawdę nikt nie szanuje podstawowych pracowników, kierownicy i dyrektorzy (których tam na pęczki) patrzą na nas jak na wrogów, którzy chcą ich (usunięte przez administratora) Atmosfera pracy jest zła. Ludzie są sflustrowani. Nikt nowy co przychodzi nie może zagrzać miejsca, bo ciężko się odnaleźć w tym zbiorniku z krokodylami. Ciągłe rekrutacje to nie rozwój firmy a rotacja pracowników. Zdecydowanie nie polecam. Cieszą się tylko Ci, co są blisko koryta. Chociaż i oni chodzą sflustrowani "co mogę, to decyzja zarządu".

Jolka

Hej, chcę do nich aplikować na stanowisko Junior e-commerce Specialist. Wiem, że napisali, że praca stacjonarna, ale może udałoby się u nich wynegocjować chociaż jeden dzień pracy zdalnej? Wymagają znajomości Google Analytics 4, Allegro Analytics - czy trzeba znać wszystkie czy wystarczą dwa z nich?

BYŁY
@Jolka

HEJ, serio chcesz aplikować? ja bym się zastanowił - firma zatrzymała się w latach 90 tych, więc zapewnie o e-commercce przeczytali w necie/Szukaj gdzie indziej tutaj nie warto - szkoda czasu i energii. Duże obietnice bez pokrycia .Kadra zarządzająca do wymiany !!!!!!!!!!!

@BYŁY

Zainteresowało mnie to co piszesz, że firma zatrzymała się na latach 90. Po czym tak stwierdzasz? Dasz jakieś przykłady? Chodzi o jakieś kwestie marketingowe albo z zarządzania firmą?

Poszukujący

Na pracuj obecnie jest kilka ofert od tego pracodawcy. Czy w firmie jest taka duża rotacja? Czy są jakieś drogi awansu? Póki co na juniora są wymogi jak na dyrektora. Zobaczymy, może uda mi się te wymogi zweryfikować na rozmowie kwalifikacyjnej. Ale czy w ogóle warto?

Firma Amtra Sp. z o.o. poszukiwała osób na stanowisko brak. Ktoś brał udział w rozmowie rekrutacyjnej? Jaki rodzaj umowy zaproponowano?

Też były pracownik

Antoni
@Też były pracownik

Jakie są te kary? Masz na myśli finansowe? Obcinają wypłatę? Takie ustalenia są w umowie czy to widzimisie kierownika?

@Antoni

Premie są uznaniowe zazwyczaj. Źle spojrzysz i po ustaleniach. Dostajesz niską podstawę i obiecanki gruszek na wierzbie. Kara to brak wierzby. Atmosfera coraz gorszą, sfrustrowani pracownicy, coraz bardziej obrastający w piórka kierownicy.

Irena

Przepracowałem kilka lat. Bardzo nienowoczesne przedsiębiorstwo. Nie ma żadnej elastycznosci względem pracownika- nie ma home office, chyba że go wyżebrasz. Nie zgadzają się na elastyczny czas pracy- trzeba się meldować jakbyś w hucie pracował. Generalnie o wszystko trzeba żebrać. Nie ma opcji pojechać na szkolenie- zawsze słyszysz że w sumie nie ma sensu żebyś jechał. Największym problemem tej firmy jest jej dyrektor generalny któremu się wydaje że wszystko wie najlepiej. Nie ufa ludziom i nie słucha ich. Powiedziałbym że ma zapędy autorytarne i lubi sprawiać żeby ludzie czuli się głupsi. Kilka razy słyszałem jak się chwalił że firma ma rekordowe wyniki ale jak poszedłem po podwyżkę to "nie ma pieniędzy". I tak co roku. Podobno są tacy którym udało się wyżebrać kase to dostali podwyżkę 100/150zł na rękę. Firma została sto lat za (usunięte przez administratora) jeśli chodzi o podejscie do pracownika. Nie polecam- chyba że twoim hobbi jest żebranie.

Antoni

Rozumiem że ciężko o indywidualną podwyżkę ale chyba takie grupowe inflacyjne to są, co? Czy wypłaty stoją od lat w tej samej wysokości i mimo że wszystko drożeje to ludzie zarabiają ciągle tyle samo? Ty przez te lata co pracowałeś nie dostałeś nawet stówki więcej?

@Antoni

U mnie nie było żadnego wyrównania. Stówke możesz wyżebrać ale pamiętaj, że brutto ;)

Podpisuje się pod tym postem dwoma rekami. Nikomu nie polecam tej pseudo firemki z pseudo dyrektorami/kierownikami mającymi wielkie kompleksy na czele, którzy zatrzymali sie we własnym rozwoju w poprzednim wieku.Konkurencja ma stosowny poziom nie pchajcie sie tutaj szkoda czasu i energii.

Weronika
@były pracownik

A na jakim pracowałeś stanowisku? Wszyscy są traktowani w taki sposób? W ogóle to firma ma dużo pracowników, bo nie widzę ogromnej ilosci ogłoszeń o prace ,wiec chyba rotacji nie ma. Znalazłam ofertę na przedstawiciela handlowego i pisza tam ,że oferują pracę na podstawie umowy o pracę w dynamicznie rozwijającej się grupie kapitałowej ,a Wy twierdzicie ze jest "średniowieczna" . O premiach akurat nic nie mówią, więc spodziewam się że ich nie będzie :(

Rafał

Najważniejsze pytanie to ile można wyciągnąć miesięcznie na początek i ile po rok. Jak z umowami ? Dzięki

Ta firma to dramat ! Jest tu tyle negatywnych opini co tylko potwierdza fakt że opinie są prawdziwe. Po negatywnych oczywiście zaraz pokawiają się pozytywne albo opisujące ze powyższa opinia nie jest prawda. Piszą to wszystkie osoby pracujące w tej firmie a zwłaszcza dział administracji. Dyrektor JN i jego wazeliniarze kierownicy, którzy maja załatwione posadki po znajomosci to jakaś porażka .Dziewczyny w sekretariacie zmianiaja się średnio co 3 miesiące. Wiem to od jednej osoby ktora nadal pracuje w tej firmie i z ktora nadal mam kontakt - jedyna w porządku osoba w tej firmie. Ludzie pracujący tam sa mega fałszywi a tylko spróbuj być mądrzejsza bądź ładniejsza to Cię zjedzą. Dział administracji najgorszy ! Z pseudo kierowniczką Aleksandą na czele z N. ktora wchodzi jej w (usunięte przez administratora) a za plecami obgaduje. Fałszywi ludzie, marne zarobki, nie polecam !

Katarzyna

Skąd wiesz, że posadki są po znajomości? Masz na to jakieś dowody? To dość mocne stwierdzenia? Czemu Twoim zdaniem atmosfera w tej firmie jest tak negatywna? Z czego to wynika?

Czy warunki zatrudnienia oferowane przez Amtra Sp. z o.o. dla pracy jako Manager są dla was satysfakcjonujące?

Praca w tej firmie to jakieś śmiech na sali, nie pchaj się tam. Wyciskają z ludzi 150% za marne pieniądze, kierownicy nie szanują ludzi. Jedna wielka sitwa.

Nubu
@pracownik

Dokładnie, ta firma to dramat. Wymagania absolutnie nie adekwatne do niczego. Tylko lans i (usunięte przez administratora) jeden przed drugim. Nie wspominając że, co niektóre na wysokim stanowisku posiadają średnie wykształcenie. Znajomości... I jeszcze raz znajomości. Wtedy się na posadce utrzymasz. O jakimkolwiek L4 zapomnij. Dramat!

@Nubu

No faktem jest ze w umowie o pracę jest na stałe wpisany zakaz brania L4. Haha! Jakoś lansu nie zauważyłem ale widocznie źle patrzę. Jeśli już tutaj trochę pracujesz a jeszcze nie masz tzw znajomości to widać że tytuł magistra niewiele ci daje i twój dyplom się marnuje w tej firmie. Złóż wypowiedzenie i idź na L4. Pewnie nawet nikt nie zauważy ze cie już nie ma.

Biuro

Czy są tu osoby znające angielski na tyle by się porozumieć?

Pracownik biura.
@Biuro

Tak. Nie tylko angielski. W dziale marek i exporcie to obowiązkowa umiejętność.

Czy aby
@Pracownik biura.

Czy aby napewmo? Czy myślicie, że po licznych rozmowach w innych firmach nadal u was zostali, pracują bo tak rzeczywiście jest? Czy byc może inni, którzy się z nimi spotkali uważają inaczej?

Maciek

Ta firma to śmiech na sali! Jakieś 2 lata temu robili rekrutację w Łodzi, akurat szukałem pracy, poszedłem na rozmowę, generalnie nic szczególnego normalna rozmowa. Zadzwonił do mnie po kilku dniach rekruter i mówi że jeśli nadal jestem zainteresowany to mogą mnie zatrudnić. Oczywiście się zdecydowałem. Miał być nowy Opel Astra, telefon i wszystkie te inne tematy. Kasa słaba bo chyba jakieś 2300 netto podstawy. No i fajnie! dogadaliśmy co i jak, ja już odmawiałem inne zaproszenia na rozmowy no bo Amtra to już pewniak. Przysłali mi skierowanie na badania, badania zrobiłem. Umówiłem się z moim przyszłym kierownikiem już konkretnie na dany dzień, że jadę z Łodzi do Sosnowca pociągiem, tam szkolenie, odbieram auto i działamy. I nagle dzień przed moim wyjazdem, (zaznaczam że miałem już zrobione badania i zapewnienie na mailu o zatrudnieniu) dzwoni mój przyszły "kierownik" i mówi ,że bardzo mnie przeprasza ale zmieniły się plany i nie zatrudnią mnie jednak! Ręce mi opadły. Przepraszał, gadał jakieś brdury! Oczywiście pieniądze za badania mi oddali ale musiałem się o nie upominać telefonicznie! Masakra! Obiecali mi super paczkę z kosmetykami do auta w ramach przeprosin, nic do tej pory nie dostałem a minęło chyba że dwa lata! Więc ta firma to jakaś kpina! Tak się zastanawiam czy może nie iść z tym do jakiegoś prawnika? Może bym coś ugrał?

Image coach
@Maciek

Współczuję Ci Umowa przedwstępna jest optymalna Co do nich. Załóżmy, że Ty zostaniesz któregoś dnia dyrektorem, prezesem w jakieś spółce. Będziesz miał wpływ, budować opinie. Czy będziesz mówił wspominał Amtre pozytywnie Takie traktowanie to budowanie image komunikacji Amtry z ludzmi

To się dzieje ?
@Maciek

Czy ktoś uwierzy w to ? Czy to nie jest ktoś z konkurencji ?

Karol

Co jeśli chcecie zamienić się z innym pracownikiem w firmie? Można dostać wolne ?

Czy jest lepiej ?

Czy jest lepiej jak rok temu ? Jak kiedyś? Czy przeciętniak ma coraz lepiej wszystko zorganizowane? Jest mu łatwiej? Lżej? Ciekawiej? Zarabia coraz więcej?

Nigdy nie decydujcie się na prace w tej firmie. Śmieszne zarobki, a atmosfera na magazynie jeszcze gorsza każdy czeka aż coś źle zrobisz żeby polecieć i poinformować o tym kierownika zamiast po prostu podejść i komuś wytłumaczyć że powinien zrobić to inaczej.Co najważniejsze kierowniczka kompletnie oderwana od rzeczywistości nie ma pojęcia co się dzieje na magazynie osoba po prostu niekompetentna na swoje stanowisko

Julia

Czy jest to wyjątkowa organizacja? Pracownik czuje wdzięczność za to, że nie odszedł?

trzeba mieć duża dyspozycyjność ?

Zostaw merytoryczną opinię o Amtra Sp. z o.o. - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Amtra Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Amtra Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Amtra Sp. z o.o.?

Amtra Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 70 ocen.

Amtra Sp. z o.o.