Grupa Prawno - Finansowa TALIO Z. Kawa Sp.j.

Kraków

Opinie o Grupa Prawno - Finansowa TALIO Z. Kawa Sp.j.

anonim 2011-04-05 15:55:01
nikomu nie polecam tej firmy, ani klientom, ani poszukującym pracy! Kolejna krakowska pseudo kancelaria, stawiająca na szybki zysk i zero profesjonalizmu. Same szemrane interesy i wszystko załatwiane \"pod stołem\". Pracownicy zatrudniani niby na pół etatu, a siedzą 8h za 500 zł albo za darmo, wykorzystywanie maksymalne.
akua 2011-04-14 14:02:40
Bardzo proszę o więcej szczegółów na temat tego pracodawcy.
animon2 2011-09-02 13:58:56
Bardzo duża rotacja pracowników ze wzgledu na niekorzystne warunki zatrudnienia i płacy. Pracownicy zatrudnieni na pół etatu pracują po 8 godzin.
Bałagan w kancelarii przekłada się na jakość świadczonych usług.
NIE POLECAM KORZYSTAĆ Z USŁUG TEJ KANCELARII A TYM BARDZIEJ SIĘ TAM ZATRUDNIAĆ
Zuzanna 2011-12-12 17:28:21
Strzeżcie się tej firmy! To co tam się wyprawia przechodzi ludzkie pojęcie.....
Zainteresowany 2012-06-04 11:37:11
Grupa Prawno - Finansowa TALIO Z. Kawa Sp.j. została w dniu 2010-06-18 wykreślona z KRS.Nadal jednak funkcjonuje pod tą nazwą w katalogach internetowych. W zakładce Kontakt na stronie firmowej jest pustka.Wnioski nasuwają się same.
zaskoczony 2012-08-01 15:09:07
dziwne tylko, że jak się zadzwoni na podany numer, to miła pani sekretarka wita w Kancelarii TALIO... czyli co? firma widmo...? nikt się tym nie zainteresuje?
info 2012-11-30 11:23:08
Bardzo proszę o więcej uzasadnionych informacji o tej firmie.
klientka 2013-02-27 19:36:07
NIKOMU NIE POLECAM !!! Byłam kientką,zrezygnowałam w trakcie prowadzenia sprawy.Niesłowni,niekompetentni,chetni do przyjęcia pieniędzy,ale ze zwrotem problemy.....Straciłam czas,termin rozprawy i pieniądze.Absolutnie NIE!!!
nick 2013-08-12 16:35:27
tym bardziej na początek nie polecam. W ogóle w żadnym aspekcie nie polecam tej firmy!
obiektywny 2013-11-21 22:43:37
osobiście korzystam z usług tej Kancelarii od dwóch lat i jakoś nie miałem z nimi problemów, stale dostaję informacje o moich sprawach, dlatego z czystym sumieniem polecam
klient 2014-02-25 21:47:06
jestem klientem od 3 lat.wszystko ok.sprawy prowadzone starannie a rotacji pracownikow nie widzialem .stale mam doczynienia z tymi samymi milymi pracownikami.ja jestem zadowolony
teninny 2014-04-10 15:32:32
@harry, a możesz podac jakiś kontakt, bo chyba pracujesz w Talio, no i czy kojarzysz, by w ogóle kiedyś ktoś do nich przyszedł na staż?
klient 2014-05-11 09:52:36
Absolutny bałagan! Liczy sie tylko kasa! Brak profesjonalizmu! Omijać i patrzeć na łapy!
były gość 2014-06-15 21:29:39
Jeden wielki szwindel!!!! Pan Michał Stoloarski został skreślony z listy aplikantów radcowskich 12.02.2009!!! To jest zwykły oszust,podobno pracujacy jako dyrektor ds.prawnych w szeregach grupy finansowo-prawnej Talio....Omijać szerokim łukiem!!!
obserwatorka 2014-06-27 14:12:01
niezadowoleni klienci to Ci, którzy chcieliby żeby ich sprawy, które na ogół okazują się beznadziejne załatwić szybko i najlepiej pro bono, to tacy którzy mają świadomość ze niewiele można już zrobić a mimo to się dalej upierają.. a na końcu udają, że przecież oni myśleli że się uda i udają zaskoczonych....
Miły 2014-07-06 15:12:42
Warunki pracy?
Praca na pół etatu ale jednak 8 godz dziennie. Zarobki tragiczne, moja babcia sprząta blok 2x w tyg i zarabia więcej. Więcej niż 1000 nie dostaniecie.
Ogólnie tragedia, wybierzcie inną firmę, jest ich sporo.
Pracownik 2015-01-15 13:52:29
Pracuje w ww. firmie już jakiś czas i jestem zadowolony. Zarobki odpowiednie do wykonywanej pracy. Bardzo sympatyczni współpracownicy. Żadna "tragedia" jak to piszą niektórzy.
zatrudniony 2015-01-16 10:48:32
Pracuję w tej firmie od paru lat, więc tezy o ciągłej rotacji pracowników są znacznie przesadzone - większość zespołu pracuje przynajmniej 2 lata. Firma faktycznie nie jest duża (zespół liczy poniżej 10 osób), ale dzięki temu atmosfera pracy jest przyjazna i koleżeńska. Nie uświadczysz tu korpoładu i szefostwa stojącego nad Tobą z batem, to nie ten typ ludzi i nie ten sposób osiągania celu. Na palcach jednej ręki mogę policzyć sytuacje, kiedy musiałem zostać po godzinach, co w innych Kancelariach jest regułą. Warunki finansowe? Takie, na jakie się umówisz, nikt nikogo do pracy tutaj nie zmusza.
Zadowolona 2015-01-18 19:44:14
Nie wiem skąd tyle tych negatywnych opinii. Korzystałam już parę razy z usług Talio i jak dotąd mnie nie zawiedli. A po za tym warto zauważyć że na stronie internetowej(usunięte przez administratora)jest kontakt.
Nemo 2015-02-10 09:52:55
Tyle opinii ile ludzi. Wiadomo przecież, że Ci co chcieli by odzyskać swoje pieniądze najlepiej za darmo będą niezadowoleni kiedy to się nie uda. Ja korzystam z usług TALIO przy prowadzeniu firmy. Jak do tej pory (odpukać) jestem zadowolony.
Zadowolony 2015-02-14 23:35:38
Z Talio współpracuje już parę lat, nigdy nie miałem problemów. Zawsze starannie podchodzili do spraw, które im zlecałem. Dobry kontakt zarówno telefoniczny jak i mailowy. Mogę z czystym sumieniem polecić.
kontrahent 2015-02-22 12:01:01
Podczas współpracy już kilkuletniej nie zauważyłem ciągłej zmiany pracowników. O wszystkim jestem informowany na bieżąco a sprawy prowadzone są profesjonalnie. Wszystko ok.
pracownik 2015-05-16 19:57:47
te pozytywne komentarze to firma sama sobie pisze, albo każe swoim pracownikom. Co do zarobków: na stanowisku prawnika, który obsługuje sądy zarobek od 700 zł + dodatek na święta. Na stanowisku call center, czyli pozyskiwacza klientów od 500 zł + prowizja od złapanego klienta. Duża rotacja pracowników. Ze stałych pracujących dłużej niż 1 rok są tylko 2 osoby, reszta wymienna. Łącznie pracowników jest 5 osób. Czy to można nazwać dużą firmą? Biuro tragiczne, nie przypomina profesjonalnego. Wygląda jak jeden wielki skład papieru i niepotrzebnych mebli. Tylko Pani Zuzanna ma tytuł radcy, Pan Michał natomiast nie ma żadnego. Pozostali pracownicy to studenci albo absolwenci prawa. Nauczyć się tam można pisać wezwania do zapłaty i pozwy. Praca dla ludzi, którzy nie chcą się narobić a cokolwiek zarobić lub dla tych co czekają na rekrutacje do wymarzonej firmy a chcą się gdzieś zaczepić.
Zaciekawiony 2015-06-10 14:39:00
Widać dawno Pana "pracownika" nie było w tej kancelarii, albo specjalnie pisze takie rzeczy. Mam umowę o stałą obsługę z tą kancelaria już ze 2 lata. Firma ma 9 pracowników z czego dwóch jest radcami a jeden adwokatem. Co do wyglądu kancelarii to sprawa indywidualna ale dawno nie widziałem tak ładnej kancelarii. Co do sterty papierów to chyba dobrze, widać, że mają dużo klientów. Oczywiście są to moje subiektywne uwagi. Nie każdy musi się z nimi zgadzać.
Robot 2016-05-04 11:44:13
praca dla studentów, którzy chcą się czegoś nauczyć i zobaczyć od środka pracę "kancelarii", a nie patrzą na to jakie będą mieli warunki finansowe
kapitan 2016-05-08 20:42:37
Pewnie, że jest sporo wykształconych pracowników, ale i tak ostatnio nie pokazało się żadne ogłoszenie @al, ale może warto dowiadywać się u nich bezpośrednio.
Zostaw swoją opinię o Grupa Prawno - Finansowa TALIO Z. Kawa Sp.j. - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grupa Prawno - Finansowa TALIO Z. Kawa Sp.j.