Nowe zasady dotyczące cookies

artykuł WP
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o firma wilobranzowa BOTAR -1

Pracowałeś w firmie firma wilobranzowa BOTAR -1 i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
abc - 2011-03-29 09:51:21 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Ta [usunięte przez moderatora] właścicielka to jakaś masakra. Brak jej jakichkolwiek zasad dobrego wychowania, a współpraca z tą firmą to koszmar.
zdjecie uzytkownika
anonim - 2011-03-31 14:28:55 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (3)
Dlaczego taka zła ta właścicielka? bardzo mnie to ciekawi - przyszła konkurencja sie jej szykuje.
zdjecie uzytkownika
anonim - 2013-06-02 11:15:26 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Hej, czy może ktoś rozwinąć co jest nie tak z właścicielką firmy BOTAR? [usunięte przez moderatora] Tak w ogóle zastanawiam się czy tam nie aplikować więc super by było jakby ktoś napisał jak wygląda praca tam.
zdjecie uzytkownika
asd - 2016-04-21 19:29:22 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
no i zapadła cisza. A mnei także ciekawi jak się tam, pracuje, jakie firma oferuje warunki pracy. Nie ukrywam, martwi mnie troche ta cisza. Czyżby nic sie w firmie nie działo? Albo wręcz przeciwnie, jest tak stabilnie że nikt tu nie ma powodów że by sie wypowiadać?

Otrzymuj powiadomienia o nowych wpisach o firmie firma wilobranzowa BOTAR -1!

Udostępnij na:

Zostaw swoją opinię
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie firma wilobranzowa BOTAR -1

Twoj email:
Wiadomość: