Planet Sport Sp. z. o. o.

Szczecin

Opinie o Planet Sport Sp. z. o. o.

Glo 2009-10-14 13:35:29
Przestrzegam przed ta firma oszusci i naciagacze
h 2010-10-28 23:19:07
dokladnie! nawet nie idzcie tam pracowac! najgorsza firma jaka znam!!!!
gosc 2010-12-02 10:27:05
Ta firma oszukuje pracowników nie płaci, zabiera pieniądze !!! nie dba o pracowników !!!!! a za godzine płacą 3 za godzine
były pracownik 2011-03-08 21:31:25
pracowałem parę lat dla DD co można powiedzieć dobrego to to że pracowałem ze świetnymi ludźmi i na pieniądze narzekać nie mogłem (nie licząc tego że pieniądze były wypłacane często z tygodniowym opóźnieniem i bywało że na raty;)) ale nie zmienia to faktu że jest to oszust jakich mało.. wstyd wpisywać w CV ze się tam pracowało.. jedyne pocieszenie w tym że już zaczyna być jego sklepów coraz mniej (czyżby zaczynał plajtować?) Ogólnie rzecz biorąc.. NIE POLECAM (chyba że ktoś lubi pracować "charytatywnie")
Bartek 2011-03-29 08:07:31
były pracownik - 2011-03-08 21:31:25

pracowałem parę lat dla DD co można powiedzieć dobrego to to że pracowałem ze świetnymi ludźmi i na pieniądze narzekać nie mogłem (nie licząc tego że pieniądze były wypłacane często z tygodniowym opóźnieniem i bywało że na raty;)) ale nie zmienia to faktu że jest to oszust jakich mało.. wstyd wpisywać w CV ze się tam pracowało.. jedyne pocieszenie w tym że już zaczyna być jego sklepów coraz mniej (czyżby zaczynał plajtować?) Ogólnie rzecz biorąc.. NIE POLECAM (chyba że ktoś lubi pracować \
Prawda jest taka, że kryzys daje się we znaki wielu firmom, a towar jakim handlują nie należy do najtańszych. Jakieś 2 lata temu aplikowałem do tej firmy na stanowisko "manager ds. informatyki" :))) Myślę sobie: sieć sklepów, stanowisko poważne, a ja mam podobne doświadczenie i kwalifikacje, więc złożyłem ofertę. Rozmowa była naprawdę ciekawa, z jednym wyjątkiem. Wiadomo, stanęło na wynagrodzeniu. Oczekiwanie, aby osoba na tym stanowisku, zinformatyzuje im firmę i weźmie odpowiedzialność za obsługę takiej sieci sklepów za 2tys., ze strony Pana D. D. było co najmniej naiwne. Owszem, zatrudnili młodego za takie pieniądze, ale im uciekł chyba już po miesiącu, bo ogłoszenia powtarzały się co pewien czas... Żenada.
pracownik 2011-10-12 20:30:38
to co dzieje się w Planet Sport w Szczecinie przechodzi ludzkie pojęcie. Pracuje się praktycznie za grosze, [usunięte przez moderatora] ile się da z wypłaty. Kierowniczka to chyba jakiś żart bo w ogóle się nie zna, szef to [usunięte przez moderatora]. ( usunięte przez administratora ). Jakieś braki z [usunięte przez moderatora] się biorą. Ludzie tam pracują po pół miesiąca góra miesiąc, wysokie ceny stare kolekcje.
Mo 2016-04-20 11:07:07
Wiesz co, no chyba trochę przesadzasz, bo jeśli chodzi o Planet Sport Sp. z. o. o. to nie jest tak, że pracuje się za jakąś małą stawkę, jest normalna kasa, można z niej utrzymac siebie czy rodzinę, fajnie.
Zostaw swoją opinię o Planet Sport Sp. z. o. o. - Szczecin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Planet Sport Sp. z. o. o.