Opinie o Fagos Sp. z o.o. w Szczecin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Fagos Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Fagos Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fagos Sp. z o.o. w Szczecin

Magda Nowy wpis

Ile macie szkoleń rocznie?

majka Nowy wpis

czy oni nadal istnieją i sprzedają drzwi i oka dalej?

tomek Nowy wpis

a powiedzcie mi taką rzecz teraz, jak sprawa wygląda jeśli chodzi konkretnie o zarobki u nich w firmie? bo teraz to nie wiem co mam zrobić, czy sie u nich zatrudniać czy nie za bardzo? czekam na nowe ogłoszenia jak to wszytsko wygląda. Czekam jeszcze na nowe informacje jak wszystko wygląda obecnie w firmie?

BONITAS Nowy wpis

anonim - 2011-05-04 11:11:25 (usunięte przez administratora) nie jest Vice w tej spółce.Po zebraniu informacji na jego temat został z niej usunięty.Funkcję tę sprawował przez niespełna tydzień.Nie jest to jego spółka ani nie jest z nią w żaden sposób powiązany.Prosiłbym zanim ktokolwiek zamieści informacje na temat w/w osoby upewnił sie czy nie narusza wolności innych osób a także czy nie oczernia osób nie powiązanych z działalnością (usunięte przez administratora) Teraz działają jako BONITAS S.A. ul. Welecka 4B Mierzyn

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Fagos Sp. z o.o. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Konstruktor
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
xxx

Nie można tego gdzieś zgłosić?????? Przecież to już jest śmieszne!

(usunięte przez administratora)??? Chyba sobie jaja robi !!!!!!!! Znowu się za wice prezesa bierze??? Ten kraj jest śmieszny ,że na to pozwala !!

oszukany kontrahent

Firma ta jest znana firmą windykacyjnym do tego stopnia, że niechętnie przyjmują zlecenia związane. Odnośnie nazwy drugiej spółki, wystarczy dobrze poszukać w monitorze sądowym i gospodarczym ( spółki mają obowiązek publikacji ) i tak oto mamy rezulataty: (usunięte przez administratora)

akoakoa

Czy ktos wie jak sie nazywa ich nowa firma?

naiwny

współpracowałem i też nie dostałem forsy. Zresztą raczej nie ma na nią szans bo po ogłoszeniu upadłosci odpowiada tylko do wysokości kapitału a długi ma raczej większe, nie znam nazwy ale myslę że jeszcze niejednego nabierze

jak nazywa sie nowa spolka tego asa?

xxx

a ty "naiwny"tez tam pracowales?napewno ci nie zaplacili?poznales szanownego pana prezesa?jaki zrobil na tobie wrazenie?

naiwny

Niestety spektakl trwa nadal tylko że w nowej spółce, Fagos chyba ogłosi upadłość. Uważajcie.

xxx

--anonim--gratulacje.jak wyczaiłeś ich ofertę na info ludku...obserwuje tu wpisy na bierzaco.tez jestem oszukana osoba.nie wiem czy ludzie,którzy są tam zatrudniani nie sprawdzają firmy..wogole ogłoszenie zamieścił(usunięte przez administratora) ..jakis nowy naiwny chyba...

Jestes taki madry, bo (usunięte przez administratora) jedna wypłata? chyba,ze pracujesz charytatywnie, to twoj wybor. A co do naszej pracy,to sie nie wypowiadaj,bo znasz sprawe tylko z wersji swojego szefa.

Nie moge sie powstrzymac zeby tego nie napisac: "jasne, to pracownicy(usunięte przez administratora) firme" ;) bo przeciez obowiazkiem pracownikow jest wspierac firme majatkiem wlasnym i nie reagowac na klamstwa :P

sss

a może to pracownict oszukali pracodawce?

ooo

chyba wszyscy pogłupieli 14 osób przez miesiąc nie zrobiło nic, i żądają pieniędzy, za co się pytam. Pracownik

Mysle ze wystarczy jak napisze, ze zaden z 17 bylych pracownikow tej firmy nie dostal ani grosza za prace... Od rozwiazania umowy minely juz 3 miesiace, sprawa jest w sadzie...

kontrachent

Nie wiem jak z pracą w tej firmie, natomiast mam doświadczenie z szefostwem jako firma współpracująca. Po 4 miesiącach wciąż czekam na uregulowanie faktury, właściciele ciągle zmieniają numery telefonów i z tego co widzę po raz kolejny zmieniają siedzibę.

Zostaw merytoryczną opinię o Fagos Sp. z o.o. - Szczecin

Fagos Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 24 ocen.
  • Bronowicka 27
    71-012 Szczecin