Sharp Manufacturing Poland Sp. z o.o.

Łysomice

Opinie o Sharp Manufacturing Poland Sp. z o.o.

anonim 2009-03-15 12:54:49
Słowa kojarzące się z Sharp Manufacturing Poland Sp. z o.o. (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): interesująca
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako dobrą.
Atmosfera i ludzie tam pracujący są w większości mili (szczególnie pracownicy produkcyjni-operatorzy).
Od jakiej stawki można negocjować pensję? 3500 PLN brutto
Najbardziej podobało mi się w Sharp Manufacturing Poland Sp. z o.o.:
nowoczesna technologia produkcji modułów LCD, przyjazne stosunki wśród załogi,
Najbardziej nie podobało mi się w Sharp Manufacturing Poland Sp. z o.o.:
niedokumentowane modyfikacje procesu nie poparte analizami
arczi 2010-04-24 19:58:38
kompletne bzdury Sharp płaci najniższą krajową a ludzi mają tam za bydło. Odradzam, od [usunięte przez moderatora] pod Toruniem szerokim łukiem.
Jarek 2012-04-10 08:12:30
Dokładnie tak ! Pensje biedne wręcz głodowe. Ten kto napisał posta wyżej to jakiś [usunięte przez moderatora] z kadry kierowniczej, który na takich jak my zarabia krocie ! Banda cwaniaczków ! SHARP trzyma ten przybytek chyba tylko po to aby jednostki na giełdzie im nie spadły. Taka ściema ! Odradzam stanowczo !
Maciek 2016-04-21 15:26:40
Zastanawiam się czy Sharp Manufacturing Poland Sp. z o.o. ma jakieś redukcje i rotacje, bo z tego co widzę praca jest na tyle doskonała, że mało kto odchodzi i przez to nie ma jak się przyjać - no chyba że się mylę, bo słyszałem plotkę o zatrudnieniach?
Zostaw swoją opinię o Sharp Manufacturing Poland Sp. z o.o. - Łysomice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sharp Manufacturing Poland Sp. z o.o.