Opinie o Agencja Detektywistyczna Tatwedo Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Agencja Detektywistyczna Tatwedo Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Agencja Detektywistyczna Tatwedo Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Detektywistyczna Tatwedo Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Witam, gdzie znajdę ofertę na sprzątanie? Chciałam się rozeznać na stronie ale jedyne co piszą to fakt, że oferują takie usługi. Personel jest określony jako uprawniony i wykwalifikowany. O jaki zakres szkoleń tak w ogóle chodzi? zaraz wyjdzie, że i tak nie udałoby mi się dostać

Cześć. Jak widać pisali tu z parę miesięcy temu o tej całej minimalnej krajowej i jak wiadomo były teraz ustawowe podwyżki. zastanawiam się przy tym czy jeszcze jakieś warunki zatrudnienia mogły ulec zmianie? Oferty na necie mi się nie pokazywały, a po prostu mnie to ciekawi

Nikt Nowy wpis

Zdaleka od tej para firmy . Wyzysk osób niepełnosprawnych. Za minimalna krajowa a ala dyrektorzy i kierownicy powinni się zastanowić nad traktowaniem tych ludzi bo kiedyś mogą znaleźć się na ich miejscu.

Marzena Nowy wpis

Słyszałam, że tam przyjmują osoby z orzeczeniem, tu jeden komentarz się też to wydaje potwierdzać. Wiadomo tylko, czy to zakład pracy chronionej i są jakieś dostosowania? To dla mnie ważne, nie mogę robić wszystkiego ze względu na schorzenie, tak jakby niejeden pracodawca sobie życzył niestety.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Agencja Detektywistyczna Tatwedo Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Pracownik ds. windykacji nalezności
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości RE/MAX Effect Katowice
Katowice
RE/MAX Polska
logo firmy Administrator nieruchomości mieszkaniowej
GGKO - Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o.

Jak długo czekaliście na odzew z Agencja Detektywistyczna Tatwedo Sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

Klara

Nie pamiętam. Ale mają siedzibę w Bielsku-Białej. I po wpisaniu w google pisze, że ZAMKNIĘTE na STAŁE. Czyżby padli? ????????.

Pracownica
@Klara

Niestety nie, mają teraz siedzibe na Legionów w budynku Intergosu.Wykupili udziały w Intergos Usługi. Należą do nich dwie firmy,które tam są.

Kobieta

Nie polecam pracy w tej firmie wyzysk i nic więcej,praca na zawołanie,brak respektowania praw osób niepełnosprawnych do tego praca w największym (usunięte przez administratora) za najniższą krajową.Wiecznie narzekanie na wszystko.Nawet największemu wrogowi pracy tam nie polecam więcej można stracić niż zyskać.

Agnieszka
@Kobieta

No Proszę... Nie tylko ja źle o nich pisałam... Pozdrawiam.

@Agnieszka

Narzekanie, ale na co tak konkretniej, skoro już piszecie, że na wszystko? i tak pzt., o osobach niepełnosprawnych przewijało się info w kilku wątkach już. z jakich przyczyn na wzmiance o tym się kończy skoro podobno coś jest wobec nich nierespektowane?

Była pracownica

Nie polecam pracy w tej firmie wyzysk człowieka niepełnosprawnego maksymalnie jak tylko się da.Jest się praktycznie na telefon kiedy zadzwonią masz być w pracy nie ważne,że masz weekend masz być i koniec.Po za tym praca ciężka za (usunięte przez administratora) pieniądze do tego przy maszynach w zapyleniu i w najgorszych warunkach.Jak byś nie sprzątał zawsze żle.Jedyny plus wypłata na czas.Nigdy więcej Tatwedo!

Co jaki okres czasu w Tatwedo można ubiegać się o podwyżkę?

Slowo ubiegać się o podwyżkę jest co najmniej dziwne.Po wielu latach pracy masz naj.krajową 1930 zl na rękę.Szansa na awans lub lepszą place jest zerowa .

Marcias

Co 30 lat, ale można próbować już po 25.

@Marcias

Zupełnie jak zwolnienie warunkowe ,ale to jest szansa żeby załatwić A co do placy we firmie to już nie chyba z musu jak rząd podniesie naj.krajową.

Ochrona

Jaką podwyżkę? Chyba ciśnienia

Ochrona
@Marcias

I to jest bardzo dobra odpowiedź

@Ochrona

Z racji panującej epidemi poniewierka po licznych obiektach i nierzadko dojazdy na wlasny koszt.Gdzie nie ma co liczyć na jakiomkolwiek premie z tego tytułu.Osoby,które mają daleko często są olewane że mają jakieś wymagania .Narażamy życie i zdrowie,które i tak jest kiepskie.

CO 65 LAT I MASZ SPOKÓJ

Jan
@JAN

Możesz poważnie napisać i wyjaśnić jak to tu jest z podwyżkami?

@Jan

LEPIEJ SIĘ O PODWYŻKĘ NIE PYTAJ BO JUŻ TO CO SIĘ NALEŻY TOBIE Z PFRONU ZABIERAJĄ DLA SIEBIE

Nikita

Podwyżkę?? Gdzie się urodziłeś czy urodziłaś.... Oni prowadzą WOLONTARIAT!! ZAPEWNIAJĄ, ŻE NIGDY!! NIE MA WYPŁATY 10-EGO TYLKO WCZEŚNIEJ!! A TO BAJKI. 07.10. MIMO ZAPEWNIEŃ W-CE DYREKTORA DUDKA ... WYPŁATY NIE MA!! A WCIĄŻ SZUKAJĄ DO PRACY!! I SZKODA MI OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH!! BO SĄ WYKORZYSTYWANE. A NALEŻY SIĘ NAM SZACUNEK.

@Nikita

Nie mam pojęcia na ile w tym prawdy co piszesz ale jeśli to takich rzeczy po prostu się nie zgłasza? Co Ci z samego współczucia?

@Gabriela

Prawdy w tym co napisałam jest 100%. Bo tam pracuje. Ale już pewnie niedługo... Bo Wykorzystyeac się nie dam. 10.10. godzina 12:14 a Wypłaty NIE MA!!

@Nikita

hej, po takim czasie pewnie ta wypłata już przyszła? ciekawa jestem czy do dziś tu pracujesz, bo deklarowałaś zwolnienie. jeśli nie to jak teraz u was jest i czy generalnie zapowiadali jakieś plany na kolejny rok? wiadomo coś?

@Gabriela

Nie pracuje już u tych naciągaczy.

Czy rozmowa rekrutacyjna w Agencja Detektywistyczna Tatwedo Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

Marcias

Nie, dlaczego? Dlatego, że zdecydowana większość osób pracujących w biurze "firmy". Ma problemy z wysławianiem się w języku ojczystym.

@Marcias

Tak poza tym jest to firma zdecydowanie rodzinna.To jest rodzina i przyjaciele tam zasiadają.A nawet jeśli masz wykształcenie i grupę z powodów zdrowotnych to myjesz WC lub robisz w ochronie.l to raczej nie ma szans się zmienić.Nie ważne ile lat pracujesz tutaj słowo awansować nie istnieje.

@Facet

No cóż, opis nieciekawy. Czyli koniec końców języka nie trzeba wcale znać?

@Marcias

Witam jestem kandydatem do pracy w tej firmie i z tą opinią się nie mogę zgodzić.Bylam w biurze firmy wypełnić papiery związane z przyjęciem do pracy i nie mogę nic zarzucić paniom z kadr.Panie pomocne grzeczne kulturalne.A co do pracy w firmie to sama się przekonam jak jest.Bo jak czytam te opinie to aż niewiarygodne żeby aż tak źle było.Popracuje zobaczę.

@Kandydat

O proszę. ;) No o gratuluję, rozmowa to jak wyglądała? Ogólnie to dasz znać jak konkretnie te początki tutaj wyglądają, jakieś wdrożenie itp?

@Gabriela

Witam.Dam znać co i jak.Zaczynam od pierwszego października bo do końca września mam umowę w innej firmie.Ogilnie rozmowa ok Dyrektor człowiek sympatyczny,na poziomie.Zero stresu i niepotrzebnych nerwów.Tak że dam znać jak zacznę pracę.Na razie moja opinia jak najbardziej pozytywna.

@Kandydat

Potrzebuje pracownika ochrony od zaraz.

@Kandydat

Moja była pozytywna do dzisiaj... W biurze zapewniali, że NIGDY! Nie ma wypłaty 10-tego tylko wcześniej. Jest 07.10. i Wypłaty NIE!! Ma!!

Megan
@Kandydat

I co z tego skoro z wypłatami lecą (usunięte przez administratora) Konia. Zapewnienia, że NIGDY!! 10-tego a robią co innego. Nawet jak 10-ty jest w sobotę to pewnie będą czekać do 9.12. do wieczora. I tak nie wszyscy pewnie dostaną - bo oni wysyłają z PKO a większość ma ING.

Jaka umowa obowiązuje w Agencja Detektywistyczna Tatwedo Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

Marcias

Taka jak w każdym jedynym zakładzie pracy w Polsce: "Umowa na okres próbny"

Ren

Profeska mnie wyszkoliła :P haha

@Ren

Niektórzy szeregowi pracownicy mają większą inteligencję niż ci co tam siedzą.

Krystyna

Wybaczcie, jestem nowa na forum i nie do końca wiem, o czym właściwie mowa. Ale byłabym wdzięczna, jakbyście powiedzieli mi coś odnośnie aktualnych warunków i specyfiki pracy w Agencji Detektywistycznej Tatwedo. Czy szkolą tam odpowiednio nowych pracowników? Liczę na pomoc z Waszej strony.

@Krystyna

Nikt Cię nie szkolli. To współpracownicy danego obiektu, pokazują Ci co i gdzie. I to ich pytaj o wszystko.

Roman Kwasny TATWEDO
@Marcias

Witam. Na poszczególnych obiektach jest przeprowadzane szkolenie stanowiskowe przez Kierowników ds. Ochrony na danym obiekcie. Szkolenie jest prowadzone przed przystąpieniem NOWEGO pracownika do pracy. Osoby szkolące kładą nacisk na specyfikę ochrony danego obiektu oraz na zadania i obowiązki, które mają oni do wykonania na danym obiekcie. Agencja Detektywistyczna TATWEDO Bielsko - Biała

@Roman Kwasny TATWEDO

Uśmiałem się do łez.

Daniel
@Marcias

Z zgodnie sprawa pracy jeśli pracownik jest zatrudniony w nowej firmie w pierwszy raz pracownik musiał być przepracować aż 36 miesięcy żeby pracownik otrzymał umowę na czas nieokreślony umowę o pracę wiem nie licząc się przepracowany miesięcy czasu pracy w innej firmie pracodawcy

@Marcias

No niestety są tacy panowie w tej firmie co chodzą w oblokach i nie mają pojęcia jak robota ich pracowników wygląda.Radz sobie czlowieku sam jak masz problemy z ludzmi na obiekcie albo innymi współpracownikami co sobie nie radzą.Bo robota musi być zrobiona ,a dobrych pracowników nikt tu nigdy nie docenial.

@Krystyna

SZKOLENIE MASZ JAK W BANKU Z WYZYSKU,HAŃBIENIA,Z DOŁOWANIA ,I JAK GŁASKAĆ KOLESI PREZESA.

@Roman Kwasny TATWEDO

Nie dziwię się, że tam już NIE! pracujesz.... Szkolenie jest OK. Dużo wiedzy i praktyki. Współpracownicy Bardzo mili i uprzejmi. Grzeczni.

Jan
@Oliwia

Jak to szkolenie wygląda w sumie i ile trwa?

@Jan

Ja miałam kilka dni. Normalnie na obiekcie mi tłumaczono co robić pokolei. Zapisywałam notatki, obserwowałam - praktyka, teoria.

Olga
@Oliwia

I ono jest normalnie płatne? Ta wiedza jest przekazywana tak, że bez problemu można się nauczyć?

@Olga

NIE jest płatne. Tak, bez problemu można się nauczyć, jeśli się chcesz nauczyć.

Pytająculy

Witam Mam pytanie odnośnie pracy w firmie Tatwedo w Bielsku bo przenosze sie z innej firmy właśnie do tatwedo i takie pytanko mam na ten temat jakie są warunki pracy płacy i ogólnie jak jest jaki klimat w firmie bo tego sie od góry nie dowiesz dlatego pytam tutaj

ANDRZEJ
@Pytająculy

KLIMAT (usunięte przez administratora) ROBOTA NA ZAWOŁANIE A PENSJA TYLKO DLA RENCISTÓW

WARUNKI PŁACY ŻYĆ NIE UMIERAĆ A WARUNKI PRACY JAK W RAJU LEĆDO TATWEDO

@Pytająculy

Robią w konia z wypłata. Zapewniają, że wcześniej niż 10-ego, że dzisiaj, tj. 07.10. będą przelewy. A tu Figa z Makiem Pasternakiem.

Czy w Tatwedo są paczki/bony świąteczne?

ANDRZEJ

TAK SĄ TAKIE PACZKI CO SIĘ NAZYWAJĄ KUP SE SAM.I TALONY TAK ZWANE ŚWIĘTA Z TWOJEJ WYPŁATY.

PACZKI I BONY DOSTAJESZ CO MIESIĄC TO TWOJA WYPŁATA

@JAN

No i po co tak żartować? :( Może ktoś by chciał serio wiedzieć na jaki prezent mógłby tu liczyć

gosc22

Potrafią zniszczyć zdrowie pracownika mimo, że wykonuje, dobrze swoje obowiązki

Zetka
@gosc22

Najleprzymi pracownikami w tej firmie są emeryci,którzy zajmują innym miejsca pracy.

@Zetka

Nie wypisuj idiotyzmów na forum publicznym. Tak jak każdy zakład pracy chronionej, tak również i ten. Istnieje tylko i wyłącznie dzięki refundacji za pracowników z PFRON-u. A co za tym idzie, takie firmy nie zatrudniają emerytów. Bo za nich takowej refundacji nie mają.

Zetka
@Marcias

To zdziwił byś się co do tego ilu ich pracuje.

Miejscowy
@Zetka

Pracujący emeryt nie choruje,wszędzie dojedzie i wykona każdą prace A już szczególnie ci na pierwszej grupie.

@Miejscowy

U NAS W KRAJU ŚRODEK POLSKI JEST PEŁNO ZATRUDNIONUCH EMERYTÓW 10 O LASCE 3 Z KROPLÓWKAMI 6 PO 3 UDARACH A I WALNIĘTA KOBIETA CO ŚPI Z KROKODYLEM IN KOCHA WSZYSTKIE ZWIEŻAKI NAWET WSZY.

Co wchodzi w socjal Agencja Detektywistyczna Tatwedo Sp. z o.o.?

Marcias

Wczasy na Szeszelach dla pracownika i jego rodziny. A tak na poważnie, to wszystko to za co sobie sam zapłacisz. (usunięte przez administratora)

Pracujący
@Marcias

Najważniejsze żeby prezesowi kasa się zgadzała a nic więcej się nie liczy,źle się dzieje w tej firmie.

WSZYSTKO ZA DARMO I JESZCZE PANIENKĘ DOSTANIESZ

@JAN

Kto sprytny wie jak się ustawić,a panienkę na boku też ma Reszta rąbie za naj krajową,a tych na zlecenie jeszcze okłamują na wypłatach.Nawet Ukraina nie chce robić za takie pieniądze.

Beata R

W dodatku na posterunku coty pracowałam to Piotr pilarz największy alkocholik kapuś wredny i Ewa Szostak najgorsza donosicielka do dyrekcji kapuś ala będę czekać aż ich (usunięte przez administratora) na zbity pysk

@Beata R

Jeżeli rzucasz takimi oskarżeniami to mam nadzieję że masz na to dowody a swoją drogą jakbyś wypełniła swoje obowiązki w pracy to by cię nie zwolnili skargi na twoją pracę były notoryczne bo pani (usunięte przez administratora) przegląda telefon i nie miała czasu zająć się pracą będąc w pracy. Nawet przed Panią zarządcą obiektu wypadła kiepsko bo w tej pracy trzeba mieć odpowiednie ubranie czyli umundurowanie a pani Beata była w kolorowej bluzeczce i kolorowej spódnicy więc takich pracowników żadnej firmie nie potrzeba

Znający temat
@Beata R

Nie tylko tam bo wszyscy sie skarżą na niego gdzie obecnie jest na Radexie to psychol jakiś jest furiat i wariat kogo oni przyjmują do pracy ? Świrów Co mają grubo pod deklem ? Masakra jakaś

@Znający temat

DOBRE JA TEŻ PRACOWAŁEM W DOMU WARIATÓW PRZYJELI GOŚCIA KTÓRY SIĘ KIWAŁ A I JESZCZE PRZYJELI PEDOFILA CO CHCIAŁ SE POLIZAĆ.

gosc23

Nie polecam tej firmy nikomu, który ma swoją osobowość bo potrafią doprowadzić do zdołowania człowieka liczy się dla nich kasa za twoją niesprawność

@gosc23

PFRON POWINIEN IM ZAJRZEĆ DO KSIĄG NA CO IDĄ NASZE PIENIĄDZE I JESZCZE JEDNO PRZYSZŁA BABA Z ULICY I PO DWÓCH LATACH ZOSTAŁA DOWÓDCĄ ZMIANY WYTRZYMAĆ SIĘ NIE DA WIELKA GWIAZDA WETERYNARI PODLIZUS PANA PREZESA .

FIRM KRZAK NAJLEPSZE OBIEKTY DOSTAJĄ KOLESIE

Pytający

Szlak niech trafi tyle można powiedzieć o tej firmie tragedia i tyle w temacie

Ktoś

Na takich stanowiskach jak ochrona czy sprzątanie jest nie raz jedna osoba na caly obiekt i trzeba mieć glowe na karku.Odpowiada się za wiele rzeczy.Pracują osoby,które psychicznie się nie nadają nie żeby komuś uwłaczac,ale inni pracownicy mają przez nich problemy.Mają pierwszą grupę na schorzenia psychiczne bo liczy się tylko zysk dla firmy.Tacy ludzie nie powinni pracować i to niektórzy na emeryturach.

@Pytający

Masz zdecydowanie słuszną rację. Ta firma to jakieś nieporozumienie na rynku pracy. Na potwierdzenie swoich słów, podam tylko jeden dowód. Kierownik przywoził na posterunek 1, słownie jeden grafik. Przy ilości pracowników w liczbie 6. Twierdząc, że firma jest biedna. Po zmianie pracodawcy, kierownik przywozi 5 grafików, przy ilości pracowników w liczbie 3. Ręce opadają.

@Ktoś

Trudno się nie zgodzić z twoją opinią.

Jaka atmosfera panuje w firmie Agencja Detektywistyczna Tatwedo Sp. z o.o.? Są ogłoszenia na Nuzle.pl z 27 lutego. Czy jest rotacja?

Marcias

Atmosfera jest miła i sympatyczna, wręcz rodzinna. Dyrekcja nap..... na kierowników a ci na podległych im pracowników. Jeden przyp...... się do pracownika, że ten opuszczając miejsce pracy o godzinie 5:25. O godzinie 5:05 jest już przebrany w ubranie cywilne. Jako weteran pracy w służbie ochrony, z całą odpowiedzialnością (karną również) stwierdzam, że to najgorsza tego typu firma na Śląsku. Dla której celem powstania i dalszej działalności, jest zysk, czytaj wyzysk. Odradzam podjęcie pracy z całego serducha.

Czy w firmie Agencja Detektywistyczna Tatwedo Sp. z o.o. da się zarobić 3000 ? Staraliście się tam o pracę w niedawno prowadzonej rekrutacji na stanowisko Pracownik Ochrony?

Człowiek

Po 10 latach pracy w tej firmie nie ma szans zbliżyć się do tej kwoty.Obecnie zarobek to 2070 zl na rękę i praca na różnych obiektach.Naj częściej Wapienica Czechowice obrzeża Bielska z odleglymi dojazdami.

Marcias

Oczywiście, że tak. Do tego karnet do SPA dla całej rodziny. I wiele innych atrakcji.

Człowiek
@Marcias

Z naciskiem na atrakcje oczywiście.

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Detektywistyczna Tatwedo Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Agencja Detektywistyczna Tatwedo Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Detektywistyczna Tatwedo Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Detektywistyczna Tatwedo Sp. z o.o.?

Agencja Detektywistyczna Tatwedo Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 218 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042
Agencja Detektywistyczna Tatwedo Sp. z o.o.