Opinie o Sottie w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Sottie. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Sottie o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sottie w Poznań

marshall Nowy wpis

też jestem ciekawa, chociaż tak właściwie sprawdzanie sklepów i sieciówek itp. tajemniczym klientem ma miejsce w każdym segmencie rynku, także i sottie na pewno podlega takim kontrolom, nie ma się co martwić, bo oni naprawdę mają dobre standardy obsługi klienta :)

rita Nowy wpis

tak zgadza się , chociażby o butiku sottie w Legnicy. Sama kupowałam tam nie raz i muszę przyznać że natknąć można się tutaj na naprawdę ekstra rzeczy. Nawet sama się tego nie spodziewałam. Wiem że to forum z informacjami o pracodawcach, ale takiego doświadczenia z Sottie niestety nie mam. Jednak jako klientka polecam ;)

szaza Nowy wpis

hej, ale mówimy tutaj o tych butikach Sottie prawda ? jeśli tak to wydaje mi się , że firma dalej prosperuje , ale chyba niestety nie wiedzie jej się najlepiej. Co raz mniej są widoczni. No chyba , że ja o czymś nie wiem... Po internecie z kolei ciężko stwierdzić bo praktycznie w nim nie istnieją. pozdrawiam

AAAwi Nowy wpis

Potwierdzi ktoś czy sytuacja Sottie jest ostatecznie skreślona i skazana na porażkę, bo do tej pory żaden pracownik się nie wypowiedział...

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Sottie? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik Działu Utrzymania Ruchu
Ogorzelice
Modular System Sp. z o.o.
logo firmy Technolog obróbki skrawaniem
Częstochowa
Wulkan S.A.
logo firmy Stażysta w Dziale Obsługi Klienta
Albéa Poland Sp. z o.o.
lalal

a gdzie chcesz pracowac w SOTTIE? w jakim mieście?

yyyyyyyy

Powiem ci tak. NIC NIE JET OK!! Nie ma się nad czym zastanawiać.... Było tu dużo wypowiedzi na ten temat, ale zostały usunięte, więc sama wywnioskuj o czym to świadczy....

hhh

to wyślij pismo o korektę.

a.

Czy ktoś ma może kontakt do właściciela (usunięte przez administratora)i? Mam źle wystawiony PIT i nigdzie nie mogę znaleźć żadnego numeru telefonu..

abc

Ja właśnie dostałam PIT.

yyyyyyyy

to co w takim wypadku teraz zrobić??

zzzzzzzzzzzzz

tej 'firmy' juz nie ma. zobacz sobie w krs

mmmmmm

No właśnie - PITu za 2012 brak... Dziewczyny, macie jakiś kontakt do tej (usunięte przez administratora) "firmy"?

zzz

nie nikt nie dostal!!!!! jak ktos dostanie niech da znac......

xyz

Któraś z Was dostała PIT za 2012 rok?

xxx

nawet nie wiedziałam, że zamknęli. :D bardzo się cieszę ;) Byle by Ci sami właściciele nie otworzyli tylko coś innego lub tylko pod inną nazwą..... A co do usuniętych postów.... To szkoda, że inni już ich nie zobaczą...

ana

Widzę że niektórych bolą komentarze na forum skoro większa częśc z nich nich jest usunięta. .... Prawda w oczy kole.Bardzo się cieszę że nie ma już butiku w Luboniu, przynajmniej żadna z dziewczyn nie ucierpi już na zdrowiu psychicznym. Może na ich miejscu otworzą jakiś fajny butik a nie jak było tandetę z chin.

No i właśnie się nacięłyśmy na tego pracodawcę. Sklep jest już zamknięty, wypłat jak na razie brak.

Galeria Piastów

UWAGA!!! W Legnicy w Galerii Piastów otworzyli kolejny butik nazywa sie "City" ciuchy Sottie lub raczej made in china lub jak kto woli Made in Tuszyn.

xxx

to jest jakaś paranoja.... Tylu osobom nerwów napsuła... Szkoda, że klienci o tym wszystkim nie wiedzą...

nicol

Zgadzam się z Pat pracowałam tam krótko jakaś masakra- wieczne nękanie telefonami od szefostwa, obwinianie za brak klientek i małe utargi.Atmosfera nie do wytrzymania. Stawka za godzinę śmiech na sali (usunięte przez administratora)Dziewczyny wytrzymują tam góra 2 mce, ciągle wisi kartka że przyjmą do pracy. Odradzam wszystkim pracę w tym butiku.

Zostaw merytoryczną opinię o Sottie - Poznań

Sottie