Opinie o Faurecia w Grójec

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Faurecia. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Faurecia na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Faurecia w Grójec

Alek

Najgorszy zakład między Pilica a Jankami. Jak Cię życie nie zmusza omijaj szerokim łukiem. Pieniędzy tu nie zarobisz.

Mieszkaniec :)

Witam z chęcią chciałabym dowiedzieć się o pracy czy stanowisku jaka wykonuje w tej firmie Ernest F. ? Z góry bardzo dziękuję za opinie :)

@Mieszkaniec :)

Stanowisko to mistrz produkcyjny. Zadaniem jego jest nadzorowanie i zlecanie pracy zgodnie z zapotrzebowaniem produkcyjnym. A tak na prawdę to człowiek od wprowadzania chaosu:) Kto z nim pracował to wie o czym mowa:)

@13 lat

Dziękuję bardzo :)

xxx

Chcę się czegoś dowiedzieć nt. pracy jako wsparcie SAP w Faurercii. Czy ktoś ma jakieś informacje ? Z góry dziękuję.

M
@xxx

Jak masz inne opcje to sobie odpuść.. tu nie ma czego szukac..

xxx2
@xxx

Lepiej sobie odpuść. Wszyscy uciekają.

Świeżak

Okolo 3 miesiecy temu zaczelam prace w Faureci.. jedyne czego doswiadczyłam to chaos, plotki, knucie i obgadywanie za plecami, wszystkich przez wszystkich.. na poczatku bylam mila dla kazdego - bo tak zostałam wychowana.. ale po miesiacu zrozumialam ze tam trzeba byc ch**em zeby przetrwac... osoby takie jak ja nie maja tam czego szukac.. Nie polecam! (usunięte przez administratora) i km mulu.

Hahaha
@Świeżak

No to chrzest juz masz... Witamy w Faureci..

xxx
@Świeżak

takie relację panują wszędzie w Polsce w mniejszym czy większym stopniu.... żal :-(

logo firmy Administracja zleceń - Mszczonów
Grójec
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
logo firmy Projektant instalacji sieci sanitarnych
Grójec
HSS Work Sp. z o.o.
ja w osobie własnej

nie jest źle w Faurecii, najgorsi są gęsiarze bo podpieprzają wszystkich dookoła (oczywiście są wyjątki i ich nie nazywam gęsiarzami) liczą [usunięte przez moderatora] na premię chyba uznaniową od mistrza!! żal, spotkam to skopie na ulicy :) polecam pracę u kierownika [usunięte przez moderatora] :D setki itp. to jest rozwojowy dział i można zarobić grubo, nigdzie tyle nie dostaniecie, no chyba, że gdzieś w biurach pracujecie, powiem tak... pracuję na produkcji 4lata i cały czas mam wypłatę od początku min 3 tys, oczywiście 3 soboty od czasu do czasu konserwacja, jest też system sugestii, za napisanie jednej sugestii otrzymasz do wypłaty min 50zł lub 100zł za oszczędnościową sugestię nawet kilka tysięcy, napiszesz min 10 sugestii po 100zł i masz do wypłaty 1000zł!! gdzie Ci tyle nawalą w innych firmach?? dodam nieoficjalnie bo się nie ujawniam, że na początku mojej pracy w tej firmie nawet miałem wypłatę powyżej 6 tys, za sprawą setek i dosłownie kilku sugestii za 50 i 100zł. więc jak czytam te komentarze to za przeproszeniem srać mi się chce, firma godna polecenia, i z tym całym [usunięte przez moderatora] to super się tu wywodzicie w komentarzach !!! nie ma żadnego mobbingu!! mobbing to tylko może być wyłącznie kierownik mistrz, taki układ, nic więcej! a wiadomo, że jak mistrzowie zarabiają blisko 10K na miesiąc to oni są [usunięte przez moderatora] że tak napiszę:) A co do (usunięte przez administratora) czy to mogę sypnąć nazwiska tu na oficjalnym forum, niech walą w gacie, lub się zwolnią bo jak trafią na kozaka to im [usunięte przez moderatora] skuje, że tylko!! :) (dodam, że sam mam kilku do sklepania bo bardzo przeginają) Jest jeszcze u nas w Faurecii propaganda kiblowa:) tzn, wejdziesz do kibla to w każdej kabinie jest coś wypisane markerem na (usunięte przez administratora) czy:) można się uśmiać trochę z tych komiksów:) [co do tych malowideł w kiblach to piszą zwykłe buraki które się boja powiedzieć coś w twarz osobie ubliżanej, boją się c (usunięte przez administratora) y i wypisują, ja tego nie popieram bo to [usunięte przez moderatora] jak się masz :) ] ależ się rozpisałem :D na koniec chciałem zachęcić wszystkich do pracy w mojej firmie lub niedługo NASZEJ wspólnej!! bo warto, nie zrażajcie się c (usunięte przez administratora) stwem i buradztwem tylko głowa do góry i na przód, wszędzie pełno na świecie buraków i c (usunięte przez administratora) ów to nie jest wyjątek, że i tu jest tak, pozdrawiam wszystkich normalnie myślących i zapraszam, na ulicy kasy się nie znajduje.

Nowy 86
@ja w osobie własnej

Witam jaka firma zewnętrzną zatrudnia do pracy Faurecia . Czy jak mogę aplikować do firmy bezpośrednio do Faureci? Bardzo proszę o informację???

Kamil Zdun
@Nowy 86

Dostanie umowy przez faurecie a nie firmę zewnętrzna jest niemożliwe na działach peodukcyjnych i logistyki bez uprzedniego „stażu” w zewnętrzych przez około rok

Kamil Zdun

Trud pracy w dużej mierze zależy od działu na który się trafi. Większość z czynności które przyjdzie tu wykonywać nie należą do najtrudniejszych, jednak jak to na produkcji bywa - są nużące. Kwestia wynagrodzenia wyglada naprawdę różnie. Firmy zewnętrzne obiecują godne stawki, jednak by takowe otrzymywać trzeba dostawać pełna premie (która rzadko jest przeznaczana w pełni gdyż zawsze mistrz znajdzie wymówkę by nie dać jej pełnych 15% :)), oraz trzeba pracować w soboty (tutaj tez jest to zależne w dużej mierze od działu, czasem mimo chęci dorobienia przyjsc nie można). Co do firm zewnetrzych to raczej negatywne odczucia. Faurecia przeznacza pieniądze na pracownika, jednak w przypadku gdy potrzebna jest druga para ogrodniczek, koszulka, bluza czy polar, zostajemy oddelegowani gdzieś indziej by w docelowym miejscu dowiedzieć się ze odpowiada za to firma zewnętrzna. Tworzy to wszystko jedno wielkie błędne koło. Firma już dawno straciła swoją renomę i dobre słowo. Mało Polaków decyduje się na prace w tym miejscu, nawet Ukraińcy rezygnują bo zarobią gdzie indziej o wiele więcej. Firma przede wszystkim powinna się skupić na swoim PR i wynagrodzeniu dla pracowników. Szczególnie odradzam pracy na dziale ULTIMA jeżeli ktoś ma aspiracje troche dorobić. Dział bardzo słabo zarządzany, większość sobót czy niedziel zalezy od ilosci zamówień producenta a liderzy nie ma pojęcia o maszynach na liniach na których sprawują piecze. Na obecna chwile - radzę omijać szerokim łukiem do czasu poprawy warunków zatrudnienia i egzystowania w firmie

Barbi

Faurecia Grójec czyli nie chcesz pracować w weekend masz 4brygady w nagrodę premia hmm kierownik twierdzi jeśli wyrobisz limit masz 15℅ a mistrzowie maja z góry uatakone nie więcej niż 13% wszyscy kłamią Najlepiej (usunięte przez administratora) Człowieka bo za te 2300 zł powinien pracować 30dni w tygodniu z ucalowaniem w rękę omijające to austwiz dalekim lukiem

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Faurecia?

Tylko takie są przyjmowane. ZAPRASZAMY.

13 lat

Możesz śmiało próbować. Faurecia przyjmie każdego:)

damian

spoko praca dobre premie i mozliwosc dorobienia poz podstawowym czasem pracy, bylo ok

@damian

Możliwość dorobienia jest zawsze. Mistrz od połowy tygodnia lata z listą na sobotę i niedzielę. Niby dla chętnych:) Nikt nie zwraca uwagi na twoje plany i życie prywatne, masz przyjść do pracy i tyle. Najlepiej jak jesteś dostępny w każdy weekend. A jak już nałapiesz nadgodzin to Ci premię zabiorą:) Temat rzeka w tej firmie to wypłacanie nadgodzin, zawsze coś się nie zgadza. To brakuje godzin, to pieniążki za małe. Za wszystko winę ponosi system:) Taką otrzymasz odpowiedź w dziale plac:) Pani która tam siedzi, nie ma ochoty z tobą rozmawiać i korzysta z wyuczonej regułki: Wszystko jest dobrze, to system tak nalicza:) Potem się dziwią, że ludzie nie chcą przychodzić do pracy w soboty. Odnosząc się do wpisu damiana, nie wiem co można rozumieć że było ok.

and21

Cześć, czy rozmowa rekrutacyjna na stanowisko konstruktora jest w całości w języku angielskim?

Debeściako stażyściako

Swoją przyszłość wiążę z technikami wytwarzania. Jestem świeżym absolwentem i w związku z tym chciałbym dowiedzieć się więcej o stażu w dziale technologii.

XXX

DZIAŁ ZAKUPÓW TO CHODZĄCE PROSTACTWO - ZWŁASZCZA JEDEN PAN KTÓRY MA PROBLEMY Z KOMUNIKACJĄ I RACZEJ POWINIEN ZOSTAĆ WYSŁANY NA TERAPIĘ PSYCHOLOGICZNĄ ABY NAUCZYĆ SIĘ ŻYĆ W SPOŁECZEŃSTWIE

mat

czesc jest sens jechac na rozmowe z addeco Pani mi powiexziala praca od poniedziałku do piątku 2.500 na czysto darmowe dojazdy do radomia czy to prawda

Jolka
@mat

Hej Nie ma sensu od poniedzialku do piatku zarobisz ledwo 2200 na reke jesli dostaniesz cala premie.

Kiedy zaczyna się sezon w Grójcu?

Tonik

Jeśli nie zabraknie chęci do pracy to zadowolenie jest pewne!

Noel
@Tonik

No chyba jednak nie. Hahahaha! Czasami realia znacznie odbiegają od kreowanego na zewnątrz wizerunku firmy.

obiektywny

Niestety brakuje ludzi do pracy więc nic dziwnego, że zatrudniają obcokrajowców!

Slovix
@obiektywny

Chłopie nie brakuje ludzi do pracy po prostu Ukraińcy są lepsi od was bo się tak nie łaszą na kase jak wy Polskie 500+

Zz

Cześć, Jak wygląda praca stażysty w dziale zakupów?Prowadzą właśnie rekrutacje i myślę nad wysłaniem cv i potrzebuje opinii.

Jan

Niedługo w zakładzie dogadasz się tylko po ukraińsku.

PomocnyOwocny
@Jan

Nu pagadi malczik!

lars

bidon

Kierowca

Firma w Wałbrzychu Framsy. Mam załadunek na 22:00 i pół auta do rozladowania, inny kierowca z godziny 01:00 z mojej spedycji wjeżdża na na załadunek po godzinie 22 a ja się dowiaduje że decyzją lidera z magazynu nie będę ładowany bo mam za krótki czas pracy a miałem 3,5godziny. Ten drugi miał godzinę od godziny na którą miał przyjechać i był bez pojemników. Co tam się dzieje!!! Pytam magazynierki o co chodzi czemu tamten ma być ładowany a ja nie a ona że to decyzja lidera i mistrza i ona nie może nic zrobić i że zgłasza to kierownictwu i tu kończy się jej pole do popisu. Po tej informacji wszedłem na hale i zrobiłem awanturę temu liderowi to stwierdził że ten z 01:00 wyjedzie a wjadę ja na załadunek. Tak czy inaczej to kpina. Zainteresujcie się co tam się dzieje bo to nie pierwsza decyzja lidera że jest ładowany ktoś inny a powinien ktoś inny. Rozumiem że w więzieniu nie uczą matematyki i z ten lider mógł się pomylić co do ilości czasu pracy przeznaczonego na załadunek, to może firma dofinansuje mu jakieś nauki?

Zostaw merytoryczną opinię o Faurecia - Grójec

• Jak się pracuje w Faurecia?

Zobacz opinie na temat firmy Faurecia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Faurecia?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 2 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Faurecia?

Kandydaci do pracy w Faurecia napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Faurecia