Opinie o BISCUIT INTERNATIONAL POLAND Sp. z o.o. w Kamyk

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie BISCUIT INTERNATIONAL POLAND Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w BISCUIT INTERNATIONAL POLAND Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja słodyczy i przekąsek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BISCUIT INTERNATIONAL POLAND Sp. z o.o. w Kamyk

Chiny ????

Pamiętajmy jest jeden sposób na uniknięcie krytyki:nic nie robić. Nic nie mówić i być nikim Mądrzy ludzie się czasem wygłupią za to głupi-stale wymądrzają natura dała Nam dwoje oczu,dwoje uszu ,ale tylko jeden język,tylko po to abyśmy wiecej patrzyli i słuchali,niż mówili ????

Xxx

Kierownik 6500? Fajna pesja za pracę która wykonuje siedziąc za biurkiem, wychodząc wcześniej na nockach z pracy, sprawdzając karty pracowników robiąc wydruki bygadzisci chodzą do pracowników z wydrukiem,(nawet mu się w tej kwestii(usunięte przez administratora) nie chce ruszyć) chodząc po placu i wychodząc z dziur z myślą może się kogoś przyłapie, stojąc na paczkarkach u góry patrząc jak ludzie (usunięte przez administratora) jak niewolnicy przy liniach. Porobił operatorów liderów aby za niego obowiązki wypełniali. A prostych obowiązków nie potrafi jak włączyć wyłączyć pięć lub ustawić linie do produkcji. A on siedzi i zwalnia osoby które mu nie odpowiadają i sie nie dostosowują do niego... Pozd. Dla niego i życze mu aby któregoś dnia został sam i wtedy firma zrozumie że pieniądza które w niego inwestycje są wyrzucane w błoto.

Walker
@Xxx

Haha, a widziałeś kiedyś Kierownika wlaczajecogo pięć? Po co ma to robić? Widząc po opisie to coś Cię boli że Cię zwolnili haha

Roman
@Xxx

@Xxx Kierownik ma zarządzać, a nie uczyć się włączać piec. Od włączania pieca są ludzie na stanowiskach. Każdy ma swoje zadania i niech na tym się skupi. Wystarczy wykonywać swoje obowiązki rzetelnie. Xxx chciałbyś spróbować zarządzania ? nie sądze . . . .

Ona
@Xxx

Co Ty chcesz od faceta, przynajmniej jeden z normalniejszych bo jest ciężko na robocie a chociaż uśmiechnie się i pogada inni to tylko kaza Zwolnili cir i ci teraz smutno bo jednak było dobrze?

Zutwosje
@Walker

Byli tacy kierownicy co i piece włączali. Np Ireneusz, Wojtek itp. potrafili linie ustawić wiedzieli co i jak.

Ona
@Zutwosje

Nienormalny że tu robi ;)

Dudle Dons

Mam mieszane uczucia co do pracy w tej firmie czasami się robi i jest w porządku a czasami taki(usunięte przez administratora)że stoisz sam i leci dajmy ileś paczek i zrób to sam praktycznie człowiek lata w powietrzu przerwy to czasami masakra raz na początku zmiany wcisną raz ciu wie. O której i najlepiej nie iść z urzędu bo się jest na jakąś dziwną umowe od agencji ukrainskiej chodź jestem Polakiem i chodze w ciuchach jak ukrainiec i wszystko. Do tego o wiele mniej się zarabia i mogą robić co chcą np chodzi ktoś na 2 zmiany a nagle babeczka powie żeby następnego dnia żeby na 1 nawet człowiek dobrze nie odpocznie. Dzięki Bogu że nie każą mi na 12 h jak Ukraince chodzić tylko 8 zobaczymy mówią że potem będzie można się podpisać pod Delicpol typowo to niby są lepsze warunki okaże się

Misia
@Dudle Dons

W Delicpol pracownik produkcji chodzi o kobiety 2600 brutto.Pracy tyle ze czasem po 8 godzinach nie ma się siły na nic.Wątpię żeby dawali później umowy na Delicpol bo zwalniają starych,dobrych pracowników wiec chyba wam ktoś ciśnie jakiś bajer.A firma która was przyjmuje nie jest Polska.Tylko ta pani przyjmuje Ukraińców i ludzi z U.P bo z tego ma pieniadze

Dudle Dons
@Misia

Właśnie kierowniczka kazała mi wysłać cv o tą normalną umowe o prace i niby nie długo mają się odezwać i mam na tej umowie robić pytali się mnie czy mi pasuję ta zmiana i wg więc na to wygląda że mnie na tą umowę dadzą.

Podsyłam

Kierownik 5600? A mam pytanie, co potrafi robić po za tym siedząc za biurkiem sprawdzając karty pracownika kto ile siedzi na przerwie a pozniej ich strasząc że godziny będzie odpisywał, lub chodząc po placu i wychodząc z dziur z myślą może się kogoś na czym przyłapie, stając na paczkarkach u góry i obserwanie ludzi z góra jak (usunięte przez administratora). Chodząc na szkolenia co trochę... A gdzie proste obowiązki produkcyjne, np włączenie pieca wyłączenie pieca, ustawienie Lini produkcyjnej aby produkcja szła? Myślę że nawet pojęcia o tym nie ma a uważa się Bogiem na zakladzie. A zwalnianie pracowników idzie mu doskonale.

Samuraj ostatni

Magazyn to specyficzna strefa Delicpolu tam chwilę staniesz z kimś i jestes ok tylko się nie odwracaj i nie odchodź to nadal będziesz ok na układy nie ma rady co do tego najwyższego to był chyba ostatni chłopak dobry dla wszystkich i tu podkreślę wszystkich ogółem ,ale jak to historia pokazała największych wodzów nie przeciwnicy zniszczyli tylko złe prawe ręce i tu przykładów wiele pamietaj kim się otaczasz tam trzon trzyma parę magazynierow z 10 stażem i kolesi jednego goscia takze oni znikną czy on i będzie ok

Robi
@Samuraj ostatni

Bardzo chaotycznie Samuraj. Pisz bardziej zrozumiale.

Aplikowałeś do firmy DELICPOL? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
Alicja

Jak wyglada praca na magazynie ? Jest ciężko dla kobiet ?

Siwy

A cóż to się stało z WIELKIM MÓWCĄ I KIEROWNIKIEM MAGAZYNÓW Panem(usunięte przez administratora)? Zwolnili chłopczyka-jakie to smutne. Nareszcie ktoś przejrzał na oczy. Teraz czas na kolejnego mądralę i cwaniaka Pana(usunięte przez administratora).

Arek
@Siwy

Zwolnili czy sam się zwolnił...

@Arek

Zwolnili. W końcu zauważyli że nie ma pojęcia o niczym.

@Xxx

to kto teraz rządzi magazynem?

@Piotr

Pan (usunięte przez administratora). Koleś o tych samych umiejętnościach i wiedzy co poprzednik. Czyli bez zmian. Jaki nieład był taki będzie dalej. Jak go wymienią może się coś zmieni.

@Piotr

Pan (usunięte przez administratora). Te same umiejętności i wiedza co poprzednik. Jaki bałagan i nieład był tak będzie dalej. Jedyna nadzieja że to niebawem wymienią i coś się zmieni.

Byly pracownik

Który kierownik zmiany się teraz zwolnił ?

zzzzz

Za co maja płacone mechanicy,jak za nich robi wszystko serwis,a na nockach śpią.

@zzzzz

Za umiejętności, są więcej warte dla zakładu niż twoje przeharowane 8 godzin.

Archi
@zzzzz

Specjalistyczny sprzęt potrzebuje specjalnych operatorów i pewnych napraw Dział Utrzymania Ruchu nie zrobi a nawet nie ma prawnej możliwości. Mechanicy mają pełne ręce roboty, którą zapewnia im produkcja, poprzez swoje celowe lub z niedouczenia "awarie". Wypadki i przypadki w tej firmie to odsetek więc większość napraw przeprowadzonych przez mechaników to ewidentna wina produkcji, operatorów i braków w szkoleniach przez przełożonych(czyt.Kiepskiej jakości kierownicy). Pora na wyciąganie konsekwencji za te czyny.

@zzzzz

za ładne oczy i dobra gadke

Edyta

Wnioskuję, że pracujesz w DELICPOLU. Dlatego też mam nadzieję, iż mi pomożesz w pewnej kwestii. Firma szuka teraz Specjalisty ds. Administracji Sieci Handlowych. Wybranej osobie oferują stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. Ale jest to już umowa bez okresu próbnego czy jednak nie?

Archi

Firma Niesłowna To co wywalczysz przy rozmowie od już to masz a obietnice które mają być w późniejszym terminie zrealizowane to stek bzdur. Stanowiska na które oficjalnie poszukują rekrutów nijak się mają do prawdziwego stanowisko które będziesz piastował. Zazwyczaj dostajesz obowiązki dwóch innych stanowisk dodatkowo, itp. Dział IT idzie własnym życiem, Mają wywalone na wszystko. Na komputer do stanowiska opartego na pracy biurowej czeka się 3-4tygodnie a na telefon 3-5dni. Oczywiście przez ten czas operuje się z doskoku gdzie popadnie. A najlepiej na swoim prywatnym. Niepolecam

@Archi

Obecnie poszukują na stanowisko magazyniera -https://www.gowork.pl/oferta/magazynier,6kosyZQnw56EYi4uZH1Vay,puszcza-marianska. Wiesz czy w przypadku tego stanowiska również jest tak, jak opisujesz? W ogłoszeniu DELICPOL jest informacja o umowie o pracę, miłej atmosferze - ktoś może to potwierdzić?

Robi
@Edyta

Nie polecam pracy w tej firmie a tym bardziej na magazynie. Kierownik magazynu to jeden wielki (usunięte przez administratora) Nie mówiąc już o(usunięte przez administratora) który mieszka potrafi się wypowiedzieć. Miła atmosfera,zapomnij.

Rambo

I na nich przyjdzie czas, w końcu ktoś się dopatrzy że nie mają zielonego pojęcia o niczym.

Rambo

Tak pracował ten cwaniaczek

Oz
@Rambo

No te dwie pomyłki mówię tu o kierowniku i zastępcy kierownika magazynu nie powinny mieć miejsca. I ich Pani od noszenia obiadków

Ciekawy
@Rambo

W nowej pracy szybko go przejrzano niestety szef jest na razie nim oczarowany..Wyprowadził magazyn na prosta teraz jako chyba dyr. lub co najmniej kierownik prowadzi dział spawalni i montażu maszyn do przemysłu spożywczego.w Pankach.Zdolny jakiś.od cukru do spawalni chyba tak działa na niektórych jego zabójczy uśmiech.

@Rambo

Na pewno skorzystają z Twojej wiedzy przyjacielu, aż żal że tak uporczywie się ukrywasz ze swoimi umiejętnościami. Pokaż się! przecież wielu mechaników przyszło z produkcji - zapraszamy

@Alojzy

Bardzo Cię proszę, żebyś skupił się na nieco istotniejszych tu kwestiach, a nie wdawał się w tego typu dyskusje. One bowiem niczemu konkretnemu nie służą. Wyczytałam, iż Grupa Delicpol powstała w myśl strategii zbudowania silnej marki odpowiadającej na stale rosnące potrzeby rynku. Skupili liderów polskiego rynku spożywczego w produkcji biszkoptów z galaretką w czekoladzie. Sądzę zatem, że kilka osób byłoby chętnych do podjęcia tam pracy. Wiesz może, na jakie stanowiska teraz rekrutują?

zzzzz

Kiedy będą podwyżki na produkcji.Bo nie długo będziemy zarabiać najniższą krajową,bo od nowego roku idzie do góry.A my stoimy w miejscu.

olek
@zzzzz

Koń by się uśmiał, podwyżki chyba że pracy! Kto te podwyżki ma załatwić dyrektor zakładu, a w jaki niby sposób? z Continentalami to może jedynie na migi porozmawiać.

@????????????@
@olek

Dokładnie kto się za Wami wstawi. Każdy troszczy się tylko o własne dup..sko. Co ci dyrektorzy i kierownicy sobą reprezentują. NIC. Popatrzcie tylko na tych dwóch wspaniałych kierowników z magazynu , nawet się chłopaki nie potrafią poprawnie wypowiedzieć, nie mówiąc już żeby się za kimś wstawić. Ciemnoty i nic więcej. Rudy to już całkowicie przechodzi sam siebie.

@@????????????@

Nudne się robi o tym magazynie :)

@zzzzz

Jeśli ktoś pisze o magazynie kolejny raz, to faktycznie musi być to problem. Szefowie magazynu najwidoczniej nie mają dobrej opini. Mniemam że wszystkie wiadomości na temat pracy jaką wykonują piszą ich podwładni. To właśnie pracownicy magazynu posiadają ogromną wiedze co sie tam dzieje. To forum jest po to aby pisać opinie na temat pracy czy to jest magazyn czy produkcja. Widocznie nie maja siły przebicia, aby porozmawiać z osobami nadzorującymi pracę Panów kierowników. Może właśnie jest to wyjście, aby ktoś się zainteresował problemem.

@Andrzej

W końcu zwolnili dwóch kierowników zmian, którzy myśleli,że są nie do ruszenia. Odrazu brygadziści zaczęli pracować. Teraz czas na magazyn. Oby więcej pozytywnych zmian

Zofia
@Andrzej

A ja myślę że to pisze były pracownik magazynu... szkoda Łukasz bo myślałam że jesteś inny...

Nike

(usunięte przez administratora) nie da się tak łatwo pozbawić ze stanowiska. Za duży ma wdzięk osobisty i umiejętność manipulacji. Dobrze,że na zmianę B i C przyjdzie kierownik z zewnątrz. Chociaż trochę potrwa zanim się zrobią na nowo układy. Strach i przerażenie w oczach ,, donosicieli" - aż miło popatrzeć. :) (usunięte przez administratora)

Miły
@olek

Dokładnie..swoja droga wstyd ze dyrektor potrzebuje tłumacza by porozumieć się z szefostwem..I taki ktos ma walczyć o nas?..

@Miły

Dyrektor.... :) a meile pisze z dużych liter, bez przecinka. Takich ludzi trzeba...Brawo zarząd Delicpol!!!

darek
@Andrzej

ciekawe czy dalej Pan "dyrektorek" dalej potrzebuje pomocnika do pisania maili, bo wysłowić się nie umie.

Grissssza
@darek

A czego ty oczekujesz -niestety brak wyksztalcenia wychodzi zawsze na zewnątrz,chociażby poprzez brak umiejętności poprawnego wysłowiania sie czy też prowadzenia mailowych konwersacji na jakimkolwiek poziomie.ciekawe jest to, że nikt tego nie dostrzegł zanim do nas dotarł.

@Grissssza

Trzeba przyznać,że nowy kierownik zmiany B dużo sobą prezentuje, ma wizję by coś zmienić, lepszy tok myślenia, chęć pomocy pracownikowi. Zupełnie inne podejście od poprzedniego kierownika. Odpowiednia osoba, by trochę ustawić do pionu ,, żółtych" i ,, Ukrainę". Oby tak dalej. Powodzenia Panie Michale

@Miły

No i taki paradoks - pracujemy w Polsce a szefowstwo musi znać angielski zaś na produkcji musimy znać ukraiński ( bo przecież ich jest 5 razy tyle co nas) W jakim my kraju żyjemy...?

Pinokio

I naszej Pani kadrowej(usunięte przez administratora)już nie ma. Oj jakie to smutne ????????????.jeszcze nie tak dawno kopała dolki pod (usunięte przez administratora). aby objąć jej stanowisko. Teraz przyszedł czas na nią samą. ????????

Łojtam łojtam
@Pinokio

Krzywda jej się nie stała dalej się obija tyle że w Maskpolu ( Dobra Zmiana) leniwe toto zawsze było i pyszne, pani szefowa kadr - sklepowa po handlówce i zawodowa turystka po 2 latach studium o turystyce he he!

@Łojtam łojtam

Wasze powyższe komentarze trochę odbiegają od właściwego tematu obecnego wątku. Przypominam, że tu skupiamy się - w znacznej mierze - na dyskutowaniu a aktualnych warunkach pracy w DELICPOL, a nie tylko o samym Szefostwie. DELICPOL realizował projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, Działania 1.4-4.1 dla Województwa Śląskiego. Czy ten fakt wpłynął może na wysokość Wasze wynagrodzenia? Proszę, powiedz coś więcej o tym.

Pers
@Ewa

Warunki w pracy tragedia Ukraina robi co chce a Polacy nie mają prawa głosu .Co do podwyżki to nadal marnie w dodatku roboty coraz więcej i tempo szalone .Na hali gorąco i nawet do toalety masz mierzony czas nie mówiąc o przerwie , jak przekroczysz swoje 15 minut to zaraz do kierownika masakra ...Z dnia na dzień coraz gorzej i nie ma co oczekiwać zmiany na lepsze .

Janusz
@Pers

Mógłbyś rozwijać swoją wypowiedź odnośnie do stwierdzenia, że "Ukraina robi co chce"? Mam przez to rozumieć, że pracownicy zagraniczni mają większe przywileje od pracowników z Polski? Jeżeli rzeczywiście tak jest to, czym jest to uwarunkowane? Zdziwił mnie Twój wpis na ten temat, dlatego mam nadzieję, że go uzasadnisz.

Pers
@Janusz

Pracownicy z Ukrainy mają fory od zawsze , jak nie chcą iść na jakieś stanowisko to albo mówią że są pierwszy dzień albo nie zbierają ciastek i ich zabierają .Są piewni że ich nie wyleja bo nie ma kto robić .Od czarnej roboty jesteśmy my .Mają przewagę i poparcie z góry a my niestety mamy za nich robić i myśleć a jak jest coś źle to oberwiemy my .Są wyjątki oczywiście ludzie którzy naprawdę solidnie pracują ale większość zaraz pyskuje i twierdzi że od roboty są " polaczki "jak pisałem wcześniej będzie coraz gorzej bo nas nikt nie szanuje i jest nas coraz mniej

Janusz
@Pers

Dziękuję za poświęcenie czasu i odpowiedź. Rzeczywiście wygląda to nie najlepiej. Zastanawia mnie, czy próbowaliście może wraz z innymi pracownikami rozmawiać na ten temat z pracodawcą? Jeżeli nie to może warto wspólnie udać się do pracodawcy i wspólnie coś spróbować zmienić? Wspólny szacunek w pracy jest bardzo ważny.

Rex

Brak chętnych na magazyn. Nic nowego, kto chciałby z taką kadrą zarządzającą pracować. Miła atmosfera, awanse- śmiechu warte.

Pola

Najwyższym przedstawicielem produkcji a zarazem największym hamulcowym jest P.P. z pod Krakowa. To on w największym stopniu odpowiada za układ z Ukrainą. Orke , (usunięte przez administratora) i innych pseudo uzdrowicieli. To bezpośredni przełożony (usunięte przez administratora) przez co nasz dyrektor (mimo głosów krytyki i tak najlepszy z pośród dotychczasowych) ma znacznie ograniczone pole działania.

Tadek
@Pola

byłem w kadrach oni już dostali dzisiaj podwyżki słyszałem jak się chwalą że 3000 tys podwyżki a produkcja nic jak zawsze

Tadek
@Pola

Jaki układ co Ty gadasz tyle co się zatrudniłem i jest ok pracy mało co nikt nie pilnuje niczego jak dla mnie ok płaca mała

Ami
@Pola

Cała prawda o Panu(usunięte przez administratora) układ z Ukrainą itp. Cały chamulec.

LAURA
@Tadek

my VIPY zm A mozemy pracowac za darmo byle byla praca

Stachu
@Tadek

Ale Ty głupoty gadasz dostali dopiero w piątek i to dużo mniej niż produkcja

@LAURA

Chyba ci się pomyliły zmiany,koleżanko

Bąbel

Transport podobno do końca maja i koniec Deltransu

Ciekawy

Jakie macie opinie o Delicpolu w Kamionie obok Skierniewic? Jakie płace? Atmosfera? Warto złożyć CV?

Franko

Pani Dyrektor HR powinna przyjrzeć się tym kierownikom i specjalistce(usunięte przez administratora) na magazynie. Przecież tam jest więcej kierowników niż pracowników. I co jeden mądrzejszy od drugiego.Hehehe. Ale co się dziwić jak nie potrafią prostych tematów ogarnąć. A może jeszcze pani dyrektor będzie musiała parę osób przyjąć.

darek

Dyrektorek potrafi nawijać makarony.... szkoda tylko, że na to stanowisko nie zatrudnili kogoś z zewnątrz. Wielu młodych, ambitnych, WYKSZTAŁCONYCH i ze znajomością języków obcych ludzi lepiej radziłoby sobie na tym stanowisku. Niestety Delicpol woli pseudo dyrektorka, ciekawe czym się on tak zasłużył, że widzą w nim tyle?

Grissssza
@darek

Szkoda i to wielka bo odpowiednia osoba na tym stanowisku moglaby wiele zdziałać. Ale widocznie dobrze donosił lub odpowiednim osobom (usunięte przez administratora) narzekali- a ten wcale nie lepszy

Siwy

No przecież nie znajomością języków obcych..buahaha..%%spotkania na szczycie zawsze przynoszą wymierne korzyści

Justa

Ja akurat mam odmienne zdanie co do M. szkoda gadać, wpisy chyba sam robi haha

@Justa

Zgadzam się. (usunięte przez administratora) Nic nie potrafi pomóc.

@Nicki

bo to kumple.

@Andrzej

A żółci od stycznia po 1000 zł podwyżki a ciekawe ile produkcja dostanie pewnie tyle co Państwo dołoży

tadeusz

zolci dostana ale po 1000 hrywien

Zzzzz
@tadeusz

Żółci i tak dobrze zarabiają

zzzzz

Gdzie są podwyżki i bony na święta.Porażka w tym zakładzie trzeba o wszystko prosić

Zosia

A co się dzieje z Kluczborkiem ktoś coś wie? Ponoć tam istna tragedia w zakładzie.

Edek
@Zosia

Kluczbork w likwidacji wyjeb..i wszystkich na zbity pysk i wyruch..i na odprawach tak rządzą wasze władze byle u nich się zgadzało

Edek
@Zosia

Delicpol zniszczył zakład w kluczborku pozostawiając ponad setkę ludzi na lodzie najpierw rozkradli zamówienia a później zamknęli, zakład który posiada 4 linie produkcyjne w tym 2 nowe i kupa nowoczesnego sprzętu tak rozwalić to się w głowie nie mieści i do telewizji się nadaje

d3/\/\0/]/
@Edek

Tak właśnie było. Przez 3 lata widziałem jak ta firma pada. Szkoda, że tak się skończyło.

@Edek

Delicpol wykonczyl ale ktoś zezwolił na wykup cuprodu. Przez 25 lat firma się rozraztala - z malej firmy spod byczyny. W dużą firmę w Kluczborku.niedawno huczne obchody 25lecia. A na halach (usunięte przez administratora) mobing stare ciastka przechowywane. Wieczna awaria sprzętu. Zawsze coś się działo. Wiec tak do końca to nie wina Delicpol a zarzadzajacych którzy nie chcieli widzieć co się tam dzieje i nie potrafili zmotywowac.szkoda ale przynajmniej już nie truja

Ivo

Skoro było tak fajnie, firma sie rozrastała, to po co był kolejny udziałowiec... kasy brak? Gdyby nie Delicpol to już dawno by Cuprodu nie było. Szkoda gadać... teraz każdy wyciąga że było okropnie awarie, mobing, a gdzie byliście do tej pory? są odpowiednie służby którym sie zgłasza przetrzymywanie starych ciastek. Jeśli pracownikom się nie podobało zawsze mogli się zwolnić!

Zostaw merytoryczną opinię o BISCUIT INTERNATIONAL POLAND Sp. z o.o. - Kamyk

• Jak się pracuje w BISCUIT INTERNATIONAL POLAND Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy BISCUIT INTERNATIONAL POLAND Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BISCUIT INTERNATIONAL POLAND Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 1 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

BISCUIT INTERNATIONAL POLAND Sp. z o.o.