Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Delic-Pol

zdjecie uzytkownika
inspektor - 2013-05-06 15:02:48 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
ludzie rządzący w tym zakładzie nie mają pojęcia o zasobach ludzkich oraz o ekonomi i zbycie był odpowiedni dyrektor to odszedł a pod rządami tych panów (usunięte przez administratora)
zdjecie uzytkownika
stasiek - 2013-05-06 20:52:23 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Jak był odpowiedni dyrektor to mu kłody pod nogi rzucali i dołki pod nim kopali. A jakie oni mają pojęcie o tym co robią - żadne! Zakład im życie ratuje. Ale zobaczymy jak doprowadzą zakład do ruiny gdzie pójdą-chyba że do kopania dołków pod kable.
zdjecie uzytkownika
inspektor - 2013-05-09 12:47:02 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
kefir - 2013-05-06 21:12:57

inspektor - 2013-05-06 15:02:48

zdjecie uzytkownika
stasiek - 2013-05-11 17:07:39 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
A co tu za cisza nastała? Zwolnili trochę ludzi co??? Nie przejmujcie się zwalniali i zwalniać będą a później przyjmować. Stare chwyty. A coś ostatnio starszego z braci (usunięte przez administratora) nie widać. Gdzie on się ukrywa? Czyżby urlop zdrowotny :-).
zdjecie uzytkownika
ela - 2013-05-11 21:06:13 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
(usunięte przez administratora) ja przez niego zostłam zwolniona i jak kuba bogu tak bóg kubie i ten młodszy niech też idzie (usunięte przez administratora)
zdjecie uzytkownika
kefir - 2013-05-11 21:48:00 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
święte słowa , na pohybel (usunięte przez administratora)
zdjecie uzytkownika
stasiek - 2013-05-12 10:47:13 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
(usunięte przez administratora) to niech wracają na stanowiska na jakich pracowali wcześniej bo tylko tam się "sprawdzali i odnajdywali". Zresztą takich ludzi więcej by tam można nawyliczać. Szkoda się denerwować. (usunięte przez administratora). Jednym uchem wlatuje drugim wylatuje. Oni i tak są szczęśliwi że coś komuś powiedzieli.
zdjecie uzytkownika
obserwator - 2013-05-12 17:19:58 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
od jutra kontrol właścicila poprzez firme zewnętrzną a póżniej pewnie redukcje na wyższych stanowiskach a produkcja iść musi dla niego produkcyjni ważniesi od pseudo rządzących
zdjecie uzytkownika
ela - 2013-05-13 14:12:49 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
(usunięte przez administratora) to jest prawdziwy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ale on nie wie zkim zadziera czy on jest wazny napewno nie(usunięte przez administratora)
zdjecie uzytkownika
zuza - 2013-05-13 21:16:45 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
tak ela masz rację ale w sądzie pracy raczej nic nie zdziałasz pacany nie patrzą na to jak długo pracujesz wogule nie wiadomo czym się kierują przy zwalnianiu po prostu zwalniają jak im pasuje a (usunięte przez administratora)choroba nic nie nauczyła jest chyba gorszy niż był zobaczymy co będzie dalej
zdjecie uzytkownika
onazakrecona - 2013-05-13 22:28:56 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
ludzie czy Wy czytacie to ci piszecie? takie obrażanie publicznie dyrekcji, i kadry kierowniczej jest na poziomie przedszkola. Są okropnymi kierownikami, mało kto ich lubi, ale ludzie trochę kultury.
zdjecie uzytkownika
zuza - 2013-05-14 08:00:56 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
co prawda to prawda niektórzy dość ostro sobie poczynają z tymi wpisami może by trochę spasować bo w sumie wszędzie dobrze gdzie nas nie ma ja nie jestem po żadnej ze stron a w innych zakładach też nie jest różowo a ela trochę się zagalopowała
zdjecie uzytkownika
gość - 2013-05-14 16:23:35 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Pracuje w delicpolu już około dwa lata ale co ostatnio wymodziła brygadzistka (usunięte przez administratora).! To była druga zmiana i była godz. po 19, dziewczyny z liń zaczęły upominać się o przerwę to pani (usunięte przez administratora) tak "To wy jeszcze nie jadłyście" one na to że jeszcze nikt ich nie wymienia to ona na to "Po co wam przerwa, macie ciastka na Lini nimi się najecie" i zaczęła się z nich głupio z nich śmiać! To ma być uczciwość? To chamstwo nic innego!!!!
zdjecie uzytkownika
zara - 2013-05-16 20:12:59 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
zuza - 2013-05-14 08:00:56

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma ale jakieś minimum przyzwoitego traktowania przez przełożonych by się przydało a nie tylko od parady jak są wizytacje i wycieczki wtedy piękne uśmiechy po 20 na linii a jak wycieczki koniec to z 20 zostaje 8 może i Ela się zagalopowała w swojej wypowiedzi ale ludzie już mają DOŚĆ tego traktowania szantażowania zwolnieniami wiecznie pracujących weekendów lekceważenia tego co ludzie deklarują sobie w grafiku ludzie mają zobowiązania wobec rodziny mają swoje prywatne życie a nie harować w delicpolu za 1700 jak pracujesz od 1 do 30 to pensja śmiechu warta a straconego zdrowia nic nie wróci a gdybyście wiedzieli co kierownictwo o Was mówi to gorsze rzeczy byście pisali niż Ela no a Anita faktycznie pojechała po bandzie ciekawe czemu paniusia brygadzistka nie pojadła sobie ciasteczek tylko polazła na górę sobie pojeść i wypić kawusię
zdjecie uzytkownika
onazakrecona - 2013-05-16 21:32:28 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
fajnie by było mieć te 1700 ;-)
zdjecie uzytkownika
obserwator - 2013-05-17 06:45:25 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
zapomniała dodać BRUTTO
zdjecie uzytkownika
zuza - 2013-05-17 10:02:39 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
to polski rząd wymyślił najniższą krajową i dlatego my musimy pracować za 1300 zł a pracodawcy to wykorzystują i z własnej woli nie podniosą pensji a kierownictwo ma dobrze więc co się ma martwić szarymi pracownikami co do tego że kierownicy mówią o pracownikach to wszystkim wiadomo zwłaszcza kłuje ich w oczy jak nie chodzi się w niedzielę i zaraz straszą zwolnieniem a sami pracują 5 dni w tygodniu szkoda nerwów
zdjecie uzytkownika
obserwator - 2013-05-17 18:24:10 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
z końcem maja następne zwolnienia na produkcji tylko troche wiecej plus brygadzisci plus kierownicy
zdjecie uzytkownika
chińczyczka z miedzna - 2013-05-17 19:07:13 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
skąd wiesz? będziesz zwalniał??
zdjecie uzytkownika
zuza - 2013-05-18 07:21:16 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
akurat kierownicy oni są nietykalni a zresztą jak zwolnili w kwietniu to może w maju dają spokój
zdjecie uzytkownika
obserwator - 2013-05-18 18:04:15 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
PRACA CZYNI WOLNYM !!!
zdjecie uzytkownika
były - 2013-05-21 13:19:14 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
A nie pomysleliscie, ze specjalnie tak robią zebyscie sie sami pozwalniali? A na Wasze miejsce czeka 10 chetnych którzy na okres próbny albo z urzędu pracy przyjda. To sa oszczednosci o ktorych nikt nie pisze oficjalnie...
A do Biedronki nadal robicie czy juz nie? Bo widze co chwila nowe projekty, a tam na cene cisną. To musi sie przekladac na oszczedności w produkcji gdzie się da...
zdjecie uzytkownika
były - 2013-05-29 11:17:18 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
były - 2013-05-21 13:19:14

u nas w Biedronce były party z delic-polu a teraz są od innego producenta
zdjecie uzytkownika
były - 2013-05-29 11:21:28 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
były - 2013-05-29 11:17:18

były - 2013-05-21 13:19:14

u nas w Biedronce były party z delic-polu a teraz są od innego producenta
przepraszam nie party a paryskie
zdjecie uzytkownika
kisiel - 2013-06-03 22:26:06 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
o co tam u Ewki
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Delic-Pol

Twoj email:
Wiadomość:
Masz pytanie do prezesa firmy Delic-Pol?
Zadaj pytanie
x