Opinie o BISCUIT INTERNATIONAL POLAND Sp. z o.o. w Kamyk

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie BISCUIT INTERNATIONAL POLAND Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w BISCUIT INTERNATIONAL POLAND Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja słodyczy i przekąsek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BISCUIT INTERNATIONAL POLAND Sp. z o.o. w Kamyk

yyy

uwazaj zeby ciebie kto w du.pe nie wypiel.dolil pier..y nielobie

Hardkid

Wy porąbane baby weź ta się za robotę a nie za takie głupoty wypisywać, zerknijcie na siebie bo macie brud wkoło siebie a osądzacie innych wy porąbańce

bebe
@Hardkid

Z tym się zgodzie niektórzy to siebie nie widzom tak jak np.Ren.Mądrz...wszystkie panie są puste i płytkie według tej damy Tylko że nie ocenia się książki po okładce!Może więcej szacunku do ludzi.

Hardkid
@bebe

Nie patrz na(usunięte przez administratora) Tylko patrz sam/a na siebie

Xxx

Ale z was banda idiotów żal was....

stasiek

Powiedzcie moi drodzy po co Wam te dyskusje. Nie jesteście od tego w tym zakładzie żeby dyskutować. Jesteście od tego żeby zapie........ać i siedzieć cicho. A jak sie nie podoba to kadry i bye. Przecież nikt Was tu nie trzyma za ręke. Wolny kraj.

eee
@stasiek

Pięknie to napisałeś

Aplikowałeś do firmy DELICPOL? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
Natasza

Witam co w tym zakładzie się wyprawia sos ze żądza kierownicy brygadzisci to jeszcze są gwiazdy Delicpolu mianowicie na biszkopcie pracuja 2 siostry mają się za nie wiem co żądza a innym nie wytłumaczą i wymagają wzywają na ludzi ja już zjechała mi mam nerwy spokojne dyrektorka na to nic nie mówi będzie mówić jak ludzi nie będzie ona tak nie szaleje jak te 2 brak słów

proszek

pracowałam na tym zakładzie i było mi żle i się zwoliłam i nie żałuje tej decyzji.Ludzie tam bardzo męczący,pilnują Ciebie nie siebie.Potrafią tylko oosmarować 4 litery i nic więcej

Nic
@proszek

To Święta prawda siebie nie widzą..

lala

Delicpol ma taką moc że nawet 06.01 jest pracujący.Świąt dla tego zakładu nie ma.Chwała że nie zdążyli odwołać Bożego Narodzenia

luiz
@lala

Hahaha

_

Niema oficjalnej info. o odwołanych urlopach.

elaa

Jak to miło że znowu wylewa się wiadro pomyj na innych.Znając życie to każda z osób piszących powyżej robiła by o wiele gorszych rzeczy niż obecni brygadzisci.Według zasady że na stanowisku wszystko można.Ogarnijcie się i pomyślcie że oni również wykonują czyjeś polecenia.Wcale nie są aż tacy zli.Bywali gorsi.A tak nawiasem jak co roku urlopy odwołane.Więc mimo wszystko WESOŁYCH ŚWIĄT!!!!!

proszek

Renata Makles to jest pożal się boże wszystko umie a w rzecczywistości nic nie umie .To sprzątaczki więcej potrafią niż ona

proszek

A i Jacek Kuc jest do bani jak się na kogoś uweżnie to już krzyż takiemu pracownikowi na długo,on się na brygadziste nie nadaje tylko na placowego

ostrowy nad okszą

Centaur powraca!

aleksandra

proponowałabym wziąść się za ludzi, którzy terroryzują innych, np Pan (usunięte przez administratora)z brygady E jest wulgarny, ordynarny, nie miły dla Pań, nie wykonuje swoich obowiązków, mówi, ze nie ma czasu, a tak na prawdę 3/4 czasu spędzonego w pracy przebywa na stanowisku, na którym pracuje jego żona, i ją obmacuje, klepie itp. To za to otrzymał tą premie? premie dajcie młodym chłopaką, którzy wykonują swoje obowiązki i chcą pracowac, a nie takim cwaniaką!

?

Już są.

Kiedy będą talony?

proszek

Dla mnie to jest chory zakład jeszcze z 1.5 roku ten interes pociągnie i padnie.A pani dyrektor to wcale rządzić produkcją nie umie

joł

Boże w tym burdelu nic się nie zmieniło od parunastu lat wieczne pretensje i narzekania jeden drugiego by utopił w kropelce! Dobre :)

rys

nowy kierownik utrzymania ruchu jest inteligentny, ale potrzebuje czasu żeby wszystko ogarnąć. Jest tego dużo wiec mu się nie dziwcie, że na razie obserwuje. Niech się każdy wezmie za swoją pracę i niech nie ocenia innych tylko siebie.

kik

Ukrainki to rozumieją po polsku ale to co chcą zrozumiec, jak słysza ze przerwa to rozumieją , a jak mowisz do nich zeby szybciej pracowały to nie rozumieją. One rozumieją to co dla nich jest wygodne, a to co nie wygodne to udają ze nie rozumią co do nich mówisz.

hmhm

No dokładnie wszystko po znajomość tylko niema kto się wziąć za Renatę.M. To co ona wyprawia to szkoda gadać czasem mogła by się ugryźć w jęzor zanim coś powie...Ciekawe czy kierownicy wiedzą co za plecami opowiada....do pracowników!

Zostaw merytoryczną opinię o BISCUIT INTERNATIONAL POLAND Sp. z o.o. - Kamyk

• Jak się pracuje w BISCUIT INTERNATIONAL POLAND Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy BISCUIT INTERNATIONAL POLAND Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BISCUIT INTERNATIONAL POLAND Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 1 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

BISCUIT INTERNATIONAL POLAND Sp. z o.o.